تعداد بازدید : 655
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
کاربران آنلاین : 0
Karen
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۱:۲۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۵:۴۵:۱۵

سلام خسته نباشید من 17هفتمه وهفته 18سونوی انومالی دارم درهفته 13طول سرویکس 33بود ودکتر گفت مسکلی نیست ضمنا بارداریم دوقلو هست وجفت یه قل پستریو پرویا مارجینال هست چقد احتمال دارد تو سونوی انومالی طول سرویکس کم بشه

(ویرایش)

سلام من هفته 17بارداری دوقلو.هستم جفت یه پستریو پرویا مارجینال هست طول سرویکس درهفته13بارداری33بود دکترگفت خوبه حالا استرس دارم تو سونوی انومالی 18هفتگی طول سرویکس کم بشه باوجود جفت پایین چطور سرکلاز میشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۲:۱۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،کاش با یه دکتر دیگه هم مشورت میکردی،سرویکس زیر 30 باشه سرکلاژ میکنن شما دوقلو بارداری 33 ریسکه به یه دکتر دیگه نشون بده تا دیر نشده سرکلاژ کنن..راجع به بالا رفتن طول سرویکس اطلاعی ندارم ولی 33 برای بارداری دوقلو کمه نباید ریسک کنن

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۰:۳۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۵:۴۵:۱۵
(ویرایش)

به سه تا دکتر نشون دادم گفتن مشکلی نیست حالا همش استرس دارم ولی نه خونریزی دارم نه لکه بینی

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

عزیزم استرس از هرچیزی بدتره استرس نداشته باش گلم،ببین اگه اینبار رفتی سونو و بازم همینقدر بود بنظرم خودت از دکتر بخواه سرکلاژ بشی،اینکه رو سرکلاژ تاکیید دارم بخاطر اینه که برای بارداری معمولی زیر 30 سرکلاژ میشه چون با بالارفتن سن بارداری وزن جنین بالا میره و طول سرویکس کمتر میشه،تو دوقلو هم بارداری دیگه دو برابر میشه این فشار رو سرویکس،دوست منم هفته 18 طول سرویکسش 30 بود دکترش سرکلاژ نکرد الان 27 هفته بارداره طول سرویکسش شده 15 یک هفته بیمارستان بستریه تا زایمان نکنه...بازم میگم نگران نباش ولی پیگیر باش که خدای نکرده آخرای بارداریت استراحت مطلق نشی و استرس بهت وارد نکنن،انشاالله نی نی هات صحیح و سالم بیان بغلت❤

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران