تعداد بازدید : 1077
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۴
کاربران آنلاین : 0
قصیده رو
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۰۹:۳۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۷:۴۴:۲۴

تورو خدا راهنمایی کنید

(ویرایش)

سلام دوستان من یک سال پیش به خاطر نادانی خود ارضایی کردم با فشار دان بالش به ناحیه تناسلی  و چیزی را داخل نکردم .بعد این کار کمر درد ودرد زیر شکم داشتم اما هیچ درد وسوزشی در ناحیه تناسلی و واژنم نداشتم .چند دقیقه بعد اون کار وقتی دست شویی رفتم یک لکه صورتی رنگ خیلی کم رنگ  در لباس زیر دیدم .یک روز بعد اون روز وقت ظهر که رفتم دست شویی باز در لباس زیر کمی لکه قهوه ای و ترشح چسبناک قهوه ای دیدم .آیا به نظرشمابوده بکارت آسیب دیده ؟؟؟؟؟خواهشا راهنمایی کنید .

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۰۹:۵۵:۵۲
(ویرایش)

ممنون از پاسخ گویی تون ،ببخشید شما ازدواج کردید؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۱:۳۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۷ ۱۹:۲۲:۲۱
(ویرایش)

عزيزم وقتي چيزي وارد واژن نشده به پردت اسيبي نرسيده و اون درد طبيعي هست چون بعد از خود ارضايي امكانش هست و ترشحات هم چيز خاصي نيست بخاطر به هم ريختگي هورموناس

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۴:۳۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۶:۰۹:۴۳
(ویرایش)

خانم با نمک که جواب سوال منو اونطوری دادی

منم مث تو این مشکلو داشتم رفتم دکتر گفت با این چیزا اسیب نمیبینه فقط چیری داخل کنی اسیب میبینه

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۰:۱۸:۳۱
(ویرایش)

ببخشید که اینو می پرسم از استرس زیاده،می خواستم بدونم آیا شما هم تو دوران مجردی تجربه خود ارضایی داشتین ؟یا کسایی رو میشناسید که این کاررو کرده باشن اما مشکلی براشون پیش نیومده باشه وتو نستهباشن ازدواج کنن؟؟؟ چون اگه الان متاهل هستین یعنی براتون مشکل ایجاد نکرده.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۰:۲۸:۲۱
(ویرایش)

سلام  عزیزم من واقعا فکر کردم شما تو پستتون نوشتید که ساعت نه ونیم رفتید دکتر نمی دونستم که این یک اصطلاح پزشکی هست .

شما مشکل تون چی بود ؟رفتید دکتر معاینه کرد ؟دقیقا چی گفت ؟

میشه بعد ازاین که گواهی گرفتی خبر بدی .ممنون

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۱:۲۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۶:۰۹:۴۳
(ویرایش)

تو معاینه گفت مشکلی نداری و سالمی گفت احتمال داره فقط خونریزی نداشته باشی تو گواهیم ذکر کرد این موضوعو

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران