تعداد بازدید : 1269
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
کاربران آنلاین : 0
Sahar Az
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۲:۴۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۱ ۲۰:۵۲:۰۹

احتمال بارداری بعد قرص لوو

(ویرایش)

سلام یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده گفتم مطرح کنم تا شما یه راهنماییم بکنید.

( من روز10دی ماه پریود شدم 6روز بعد در 16دی ماه پریودم تموم شد یک هفته بعد در23دی ماه با نامزدم سکس داشتیم اما هیچ گونه دخولی درکار نبوده در حد مالش الت تناسلی ایشون به الت تناسلی من بوده من باکره م فقط میترسم با وجود پرده با پیشاب نامزدم باردار بشم برا همین ی ساعت بعد از سکس یک قرص لوورنورژسترل 1/5خوردم شش ساعت بعد مصرف قرص اول قرص دوم رو هم خوردم الان امکانش هست باوجود شرایط گفته شده باردار شده باشم؟چن روز بعد مصرف قرصها امکان داره پریود بشم؟خیلی نگرانم که نکنه باردار شده باشم)

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۹:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم باکره باشی امکان بارداری تقریبا رو به صفره جای نگرانی نیست قرصم که استفاده کردی قرص برای بدن هرکی یه جور عمل میکنه ولی معمولا یک هفته بعد از خوردن قرص باید پری بشی زیاد از قرصای ارژانسی استفاده نکن عوارض داره تو سال باید 2 بار اونم واقعا اورژانسی استفاده بشه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۱:۴۹:۱۷
(ویرایش)

ممنون عزیزم از راهنماییت

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۷:۴۲:۰۳
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت گلم خیلی استرس دارم بم گف احتمالش تقریباصفره اما چون تو روز تخمک گذاری بوده تا10بهمن باس وایسی ببینی پری میشه یا ن اما باوجود خوردن لوو پری میشی قبلش برام دعاکن فدات

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران