تعداد بازدید : 2225
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۵۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

زوزی جون ممنونم عزیزم💗پری جون ممنون عزیزم انشاالله،ممنون از دعاهاتون خودم که ناامید بودم،انشاالله قسمت همه منتظرا بشه آمین❤منم اول راهم دعا کنین نی نی سالم بدنیا بیاد💕

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۱۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۲:۱۰
(ویرایش)

الهی شکرflower

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی
باده از دست ید الله چشیدن دارد💐💐
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۴:۱۸:۰۷
(ویرایش)

ای جانم خدا نی نی تو حفظ کنه عزیزم💗ممنون عزیزم،نه پارسال هم باردار شدم متاسفانه سقط شد

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۵:۰۷:۴۸
(ویرایش)

دختر پاییز عزیزم❤ممنون از مهربونیت گلم،انشاالله تو هم به هرچی میخوای برسی عزیزم💖

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۳:۵۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۲۹:۳۳
(ویرایش)

انشالا که سالم وسلامت به دنیابیاد توکلت بخداباشه 

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۵:۱۰:۵۱
(ویرایش)

مرسی فروغ جان❤انشاالله

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۱۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۹ ۲۱:۳۷:۲۱
(ویرایش)

خداروشکر عزیزم ایشالله خدا به تمام  کسانیکه میخوان مامان بشن بچه صحیح و سالم بده , برای ما هم دعا کن :-*  

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۱:۵۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام خانومی. ایشالا به سلامتی زایمان کنی.منم خیلی دوس دارم مادر بشم.برام دعا میکنی که خدا به ما ی بچه سالم بده؟!!! محتاج دعای همگی هستم.سر نمازاتون دعام کنید. وقتی داشتم میخوندم که نوشته بودی شوهرت با شنیدن صدای قلب بچتون لبخند زده و خوشحال بوده. با خودم تصور کردم که میشه منم شوهرم رو اینجوری خوشحال ببینم!!!! 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

منم برات دعا میکنم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۱:۳۱:۱۰
(ویرایش)

سلام اذرجان و النا جان،من اگه قابل باشم همیشه خانومای منتظر نی نی رو دعا میکنم،مطمئن باشین تا اخر عمرم دعا میکنم چون خودم طعم تلخ انتظارو چشیدم،انشاالله این لحظه ها زودتر میگذره و روزهای خوب میاد❤انشاالله حال خوب منو همسرم قسمت شما و همسران عزیزتون،من یه توصیه دارم که تا الان زیاد مطرح کردم ولی هیچ کس توجه نمیکنه متاسفانه،یمدت خودتونو بزنین به بیخیالی کلاس تفریحی برین باشگاه ورزشی برین خلاصه وقتتونو پر کنین تا ذهنتون درگیر باردار شدن نباشه،اگه باردار نشدین هرچی دوست دارین بمن بگین😊این حرف من نیست تجربه خیلیاست،متاسفانه اینجا کسی گوش نمیده هرچی میگم بعد از تاخیر بی بی چک بزنین الکی نرین آزمایش خون تا بی بی مثبت نشده بازم قبل از موعد میرن آزمایش!به هرحال من توصیمو گفتم یک نفر هم گوش کنه و نتیجه بگیره یه دنیا می ارزه💖به امید مامان شدن همه خانوما💕

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران