تعداد بازدید : 1398
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
کاربران آنلاین : 0
مامان پروانه (د)36
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۹:۳۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴

خانومی آقاش جواب سوالمو میدی عزیزم

(ویرایش)

عزیزم من کیست داشتم قبل کیست سیکلام 27 روزه بوده با آمپول پریود شدم دوماهم قرص مارولین مصرف کردم سونو دادم کیستم خوب شده برگ آخر قرص استفاده کردم تا پریود شم اینماه سیکلم 30 روزه بود که تو15 دی پریود شدم حال میخام اقدام کنم ترشحاتم کشیده وسفید وشفافه اما از 24 تا امروز کیتام منفی بوده ازروزای اول خطی که ظاهر میشد پر رنگ بود الان دوروزه کمرنگ کمرنگه چی کنم کی اقدام کنم میترسم روز تخمک گذاریم رد شه الن خودم بخام با ماشین تخمک گذاری تعیین کنم باید 27 بزنم یا اینکه 30

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۰:۲۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،سعی کن خودت بتونی بفهمی کی زمان تخمک گذاریته،چون تو اقدام ممکنه تاریخ پریود بهم بریزه نمیتونی بفهمی سیکلت چند روزه هست،ببین علائم تخمک گذاری اینا هست:درد تخمدانها،بالا رفتن دمای بدن،ترشحات سفید و کش دار...این علائم کمکت میکنن،اقدامتو محدود به روز تخمک گذاری نکن،محدوده تخمک گذاریتو معلوم کن تا 1هفته یه شب درمیون اقدام کن،دکتر من گفته بود حدود 8،9 روز بعد از اتمام پریود تا یک هفته یه شب درمیون اقدام کن..توهم چون دقیق نمیدونی دوره این ماهت چند روزس محدوده تخمک گذاریتو مشخص کن 1هفته یه شب درمیون اقدام داشته باش،تخمک 24 تا 36 ساعت بعد از آزاد شدن زنده میمونه،اسپرم 3 تا 4 روز،پس نگران نباش انشاالله همین ماه باردار میشی

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۳:۱۸
(ویرایش)

من الان ترشحات سفید کش دار دارم تخمدانمم درد میکنه امروزم 15 روزه پاک شدم اقدام کنم؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۵:۳۲
(ویرایش)

غزیزم ترشحات نشانه اینه که میخاد تخمک گذاری بشه؟؟؟؟؟؟ میترسم رد کرده باشم روز تخمک گذاریمو این کیتای تخمک گذاری خیلی چرته من علایم دارم اما همش منفیه آخرین پریودم 15 دی بوده میشه بگی کی باید نزدیکی کنم؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۳:۳۱:۴۴
(ویرایش)

عزیزم دکترم بمن گفت 8 الی 9 روز بعد از اتمام پریود تا یک هفته یه شب درمیون اقدام کن،به درد تخمدان ها و ترشحات بیشتر دقت کن،میتونی از امشب تا یه هفته اقدامتو شروع کنی،ببین اگه این ماه دوره سیکلت منظم شد ماه بعد راحت تر میتونی زمان تخمک گذاریتو حدس بزنی،انشاالله کارت به ماه بعد نرسه و همین ماه نتیجه بگیری

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۳:۳۵:۰۴
(ویرایش)

15 دی شروع پریودت بود یا پاک شدی؟یجا گفتی 15روزه پاک شدی یجا نوشتی 15دی پریود شدی،اگه 15روزه پاک شدی شاید از تخمک گذاریت گذشته باشه ولی از امشب اقدام داشته باش شاید دیر تخمک گذاریت انجام بشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۴:۲۵:۲۰
(ویرایش)

15 دی شروع پریودم بوده اگه از تخمک گذاریم گذشته چرا از دیروز ترشحاتم زیاد شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۴:۳۱:۲۷
(ویرایش)

نه عزیزم بالا نوشته بودی 15روزه پاک شدی اشتباه نوشته بودی گفتم احتمالا گذشته 15دی پریود شدی هنوز از تاریخ تخمک گذاریت نگذشته نگران نباش،یه هفته یه شب درمیون برو اقدام انشاالله همین ماه باردار میشی❤

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۵:۰۵:۵۳
(ویرایش)

واااای ممنون عزیزم چقد استنرس داشتم که نگذشته باشه پس چرا این کیت لعنتی اذیت میکنه نشون نمیده انقد بهم استرس میده؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۵:۳۲:۳۸
(ویرایش)

راستش من اصلا از کیت استفاده نکردم پری جون،تجربه ای ندارم،محدوده تخمک گذاریمو از طریق ماشین حساب تخمک گذاری پیدا میکردم اون مدت یه شب درمیون اقدام میکردم،بازم میگم بیخیالی سریعترین راه بارداریه😊من 7ماه هم قرص تخمک گذاری مصرف کردم هم روزای تخمک گذاریمو مشخص کردم نتیجه نگرفتم،1ماه اینارو گذاشتم کنار بیخیال بودم خداروشکر همون ماه جواب گرفتم،بنظرمن سریعترین راه همینه

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۵:۴۹:۵۳
(ویرایش)

ممنون عزیزم از امشب اقدام شروع میکنم توکل به خدا ببینم چی میشه برام دعا کن عزیزم بووووس

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۶:۲۰:۰۳
(ویرایش)

نگران نباش عزیزم دیر یا زود همه خانوما مامان میشن انشااللهvalentineانشاالله بزودی مامان میشی❤

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۶:۵۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام

دوماهه اقدام کردم برای بارداری اما متاسفانه بی نتیجه بود.من بیستو هشتم ماه قبل پریود شدم این ماه هم بیستو نهم .پریودیم هفت روزه هست میشه بگید چند روز بعد از پاک شدن باید اقدام کنم برای بارداری ؟ 

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۷:۱۸:۴۷
(ویرایش)

عزیزم برو تو قسمت تعییین تخمک گذاری همه چیرو نوشته

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران