تعداد بازدید : 598
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
Azi...
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۸:۱۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۸:۵۹:۳۲

خواهش میکنم کمکم کنییین

(ویرایش)

خواهش میکنم کمکم کنین...

من چند وقته پیش حدود یه ماه پیش با نامزدم که هنوز عقد نکردیم و فقط برا اشنایی با توافق خونواده ها صیغه کردیم (یعنی خونواده هامون نمیدونستن که با هم دوست بودیم و اشنا بودیم به خاطر همین برا اشنایی صیغمون کردن)نزدیکی داشتیم از پشت..یعنی من باکره ام...میخواستم بدونم اگه منی ایشون بدون توجه برخورد کرده باشه به واژن ولی سریع پاک شه و اثری ازش نباشه امکان بارداری هس؟؟؟از اخرین بار پریودیم یه ماه و نیم میگذره و من یه ماه و نیمه که پریود نشدم...راستش بخاطر ندونستن از قرص هم برا پیشگیری استفاده نکردم و فک میکردیم بخاطر پرده بارداری امکان پذیر نیس ..اگه باردار باشم چه کاری میتونم بکنم که بدون اینکه خونواده هامون بفهمن بچه بیفته و دیگه بار دار نباشم؟؟

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۹:۳۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

بدون دخول احتمال بارداری رو به فره پریودتم بخاطر استرسه عقب افتاده یه بی بی بزن اگه منفی بود استرس نداشته باش پریود میشی احتمالش هست کیست داشته باشی یه سونو بده ببین چرا پریودت عقب افتاده

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۹:۳۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

رو به صفره

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۱:۴۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۵:۰۰:۴۰
(ویرایش)

جای نگرانی نیست باردار نیستی 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728