تعداد بازدید : 3230
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۱۰
کاربران آنلاین : 0
andiya
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۰۱:۰۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۱۹:۲۲:۰۲

آی یو آی و بارداری

(ویرایش)

خانومایی که آی یو آی کردین به تازگی یا باردارید زودی بیاین کانال تلگرام از تجربیاتمون بگیم.آدرس کانال:

iuibardary@

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۱:۴۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۵:۰۰:۴۰
(ویرایش)

سلام من وارد شدم چیزی نیست توش 

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۲۱:۵۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۸:۳۰:۵۰
(ویرایش)

ما دوبار IUI کردیم جواب نگرفتیم چون همسرم موقع دادن نمونه در مرکز درمانی شدیدا استرس داشت اسپرمها در اثر استرس آسیب می دیدند  و نتیجه نمی گرفتیم ولی  بار سوم به سفارش دوستم به مرکز درمانی میلاد تبریز رفتیم که آن مرکز درمانی دستگاه آنکو باتور سیار داشت که  به ما دادن تا نمونه رو تو خونه دور از استرس آماده کنیم برام خیلی جالب چون هم نتیجه آزمایش اسپرم خوب شده بود وهم اینکه من الان باردار هستم این دستگاه به گفته دوستم اون یکی شهرها رو نمی دونم ولی تو تبریز توچند ین آزمایشگاه معتبر است که به کسانی که میخواهن آزمایش اسپرم بدهن یا IUI  بکنن اجاره داده میشه فکر کنم دستگاه جدیدی باشه که خیلی موثر بود حتما توشهرهای بزرگ دیگه هم باشه لازم به ذکر است این دستگاه توانایی نگهداری اسپرم را به مدت سه ساعت به طور طبیعی وسالم  را دارد

۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۲۳:۳۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۶ ۱۴:۴۸:۵۹
(ویرایش)

سلام عزیزم منم دوبار iui کردم .تبریز هستم و دکتر طاهری برام ای یو ای کردن دفعه اول که نگرفت اینبار منتظرم وقت پریودم برسه خیلی ناراحت میشم اگه بازم نشه .البته یکم هم عفونت دارم که نمیدونم تاثیر منفی میذاره که مانع بارداری بشه یا نه .دکترم پماد نداد گفت اسپرم کش دارن مجبورم تحمل کنم سوزشمو .برام دعا کن منم مامان بشم ۲ساله خیلی ناامید شدیم دیگه

۱۳۹۶/۱/۲۱ ۲۱:۰۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

چرا فقط يه صفحه است؟جاي هست كه بچه هايي كه ميخواين اي يو اي كنن اونجا جمع باشن؟

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۹:۱۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۲:۵۶:۵۴
(ویرایش)

چرا صفحه ای برا ای یو ای نیست ؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728