تعداد بازدید : 14170
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
Maryami6728
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۱:۱۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۶ ۱۷:۴۶:۱۷

عقب افتادن پریود و منفی بودن بی بی چک

(ویرایش)

سلام دوستان...من همیشه پریودهام منظم بودن....و ۲۸یا ۲۹ روزه بودن اما الان ۳۳ پریودیم هست و بی بی چکم منفیه....تا دیروز کمر درد داشتم اما امروز نه...احتمالش هست باردار باشم؟؟بی بی چک از کی جوابش مثبت میشه؟؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۸:۲۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،فکر نمیکنم باردار باشی،بی بی چک روز موعد پریود هم نشون میده بارداری یا نه

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۰:۲۹:۳۶
(ویرایش)

ممنون دوستان...آخه علائمم همون روزهایی که باید پریود میشدم خیلی زیاد بود ...الان فقط درد خفیف سینه دارم

به نظرتون ممکنه از چی باشه؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۱:۰۰:۵۶
(ویرایش)

اگه تو اقدام هستی تاخیر طبیعیه نشونه خوبی هم هست،کلا تاخیر پریود دلایل زیادی داره مثل استرس،تغییر فصل،عفونت و...

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۱:۵۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۳:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام منم همین مشکلو دارم آخرین پریودیم 28 آذر بوده ولی تا امروز پریود نشدم امروز بی بی چکمم منفی بود به نظرتون احتمال داره باردار باشم..

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۲:۲۰:۵۲
(ویرایش)

ممنون از همتون...حالا عصر میرم آزمایش میدم...آخه الان ماه پنجمه اقدامم هست و تا حالا عقب ننداخته بودم...

یعنی امیدی نیست؟؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۰۲:۵۷
(ویرایش)

نه عزیزم آزمایش دادن با وجود بی بی چک منفی هزینه الکیه،اگه باردار بودی بی بی چک نشون میداد همون هورمونی که تو آزمایش خون نشون میده تو ادرارم هست

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۰۴:۲۷
(ویرایش)

Marysan حتما برو دکتر شاید تنبلی تخمدان داری،خیر باردار نیستی عزیزم،ولی پریود نشدنتو درمان کن تو اقدام تاخیر طبیعیه نه دو ماه پریود نشدن!

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۶:۰۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۳:۴۱:۱۱
(ویرایش)

ماهای قبل همش دقیق سر 28 هر ماه پریود میشدم فکر نکنم مشکلی باشه...فقط همین ماه اینطوری عقب افتاده...یه بچه 2 سال و نیمه هم دارم سر اون بعد 20 روز بعد عقب انداختن متوجه شدم...

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۲۱:۰۶:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان جواب آزمایشم منفی بود...اما دکتر گفت هفته دیگه هم آزمایش بدم...چون سینه هام به شدت درد میکنن و زیر نافم درد داره....کسی تجربه داره؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۱:۵۱:۴۱
(ویرایش)

بنظرم دکترتو عوض کن،نیازی به آزمایش خون نبود چه برسه به تکرارش!باردار نیستی عزیزم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران