تعداد بازدید : 578368
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۴:۵۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)
رقیه جان.
شما قطعا از لحاظ طبیعی سرد نیستید فقط درد و انقباض موقع نزدیکی باعث شده نتونید از اینکار لذت ببرید.وقتی لذتی هم نباشه آدم میلی به اینکار پیدا نمیکنه زیاد و همش میخواید فرار کنید از انجامش!
ان شالله وقتی مشکل انقباض و دردتون حل بشه و بتونید رابطه لذتبخشی رو تجربه کنید میلتون بیشتر خواهد شد.
زمان رو از دست ندید و هر چه زودتر تمرینات رو شروع کنید تا ان شالله زودتر نتیجه بگرید
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۴:۵۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
سلام بچه ها خسته نباشید.
رقیه جان به نظر من سرد شدن از رابطه برای یه واژینیسموس طبیعیه خانومی.چون حتی اگه اجازه دخول رو بده همش درد میکشه و فقط داره به خاطر همسرش تحمل میکنه.
مطمئنن اگه این مشکلت برطرف بشه و بتونی با ماهیچه های واژنت بازی کنی روحیه ی بهتری خواهی داشت و دیگه سرد نخواهی بود.
پس خواهش میکنم به خودت و تواناییهات باور داشته باش و به بارانا و دوستان باور داشته باش و نا امید نشو. وقتی این روش برای دیگران جواب داده حتما برای شما هم موثر خواهد بود.
به امید روزی که همه بتونن بر مشکلاتشون غلبه کنن.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۶:۲۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
راستی بارانا جون من برای اجرای این تمرینات چندتا مشکل دارم اولین ومهمترینش اینه که چون پنج شش سال از ازدواجمون میگذره میترسم شوهرم اون طور که باید بامن همکاری نکنه وعجله کنه که زود به نتیجه برسه درواقع تحمل طولانی شدن درمانو نداشته باشه وهمینطور که شما میدونید یکی از فاکتورهای مهم تو موفقیت همراهی ودلگرمی شوهره ودیگه اینکه من شاغلم وتقریباساعت 2بعداز ظهر میرسم خونه بعداز ناهارواستراحت وخوابوندن دخترم به نظر شمافرصت کافی برای اجرای تمرینات برا من میمونه ؟6به بعدهم شوهرم میرسه ومن دوس ندارم در حضور اون تمریناتمو انجام بدم حداقل برای شروع اینو میگم
یه نکته دیگه باران جون بعداز چند روز تمرین کگل میتونم ورود دیلاتور رو شروع کنم بستگی به آمادگی خودم داره؟ شما هم خیلی اضطراب ودلهره داشتید موقه شروع تمرینات ؟چون من بااینکه هنوز شروع نکردم ولی الان که درموردش مینویسم دلهره دارم
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۶:۲۶:۰۳
(ویرایش)
بارانا ورژینا ی عزیز از دلگرمیتون ممنونم
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۷:۲۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ ۱۸:۵۳:۱۴
(ویرایش)
سلام به همه دوستاي خوبم
بارانا جون اميدوارم كه هميشه سلامت باشي عزيزم
ميتونم دركت كنم سردرد چقدر ميتونه اذيت كنه چون خودم هم ميگرن دارم و اگه يه روز سردرد نداشته باشم تعجب ميكنم
رقيه جون من اول راهم عزيزم تازه بعد پريوديم ميخوام شروع كنم
فقط يه بار موفق شدم گوش پاك كن وارد واژنم كنم
اوضاع من خيلي خرابه من نه تنها به شوهرم اجازه نزديكي نميدم خودم هم نميتونم به بدنم دست بزنم
دكتر رفتن كه واسم كابوسه
ولي اميدوارم بتونم مشكلمو حل كنم
ايشالا شما هم بتوني خيلي زود مشكلتو حل كني عزيزم
اميدوارم روزي برسه كه هيشكي اين مشكل رو نداشته باشه
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۷:۴۶:۰۹
(ویرایش)
منم مشكل زمان رو دارم چون ساعت 4 ميام خونه
ولي تصميم گرفتم روزي يه بار هم كه شده تمرين كنم يا با فاصله كم دو بار
منم مثل شما وقتي در موردش فكر ميكنم يا اينجا يا با دوستاي ديگه در موردش صحبت ميكنم دچار استرس ميشم
من كلا خيلي استرسي هستم و فكر ميكنم ريشه مشكلم استرس و ترس شديدمه
بايد ببينم چقدر كشش دارم چقدر ميتونم
اميدوارم كه بتونيم واژينيسموس رو ببريم
ما برنده ايييييييم

همش دارم به خودم اميدواري ميدم خيلي ميترسم كامنت كسايي كه موفق شدن ديلاتوراي بزرگ تر رو وارد كنن يا ديگه مشكلشون حل شده رو ميخونم ميگم يعني منم ميتونم ؟ باورش برام سخته ولي ميخوام همه تلاشمو بكنم كه عذاب وجدانم حداقل كمتر بشه بگم تلاشمو كردم دنبالشو گرفتم هركاري ميتونستم كردم
دلم ميخواد واسه يه بارم شده شوهرم واقعا از ته قلبش ازم راضي باشه خوشحال بشه
من شش سال و هشت ماهه كه ازدواج كردم و تازه چند هفته است كه فهميدم مشكلم اسم داره
و اين مشكل رو فقط من ندارم و مشكلم فيزيكي نيست...
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۸:۱۲:۴۷
(ویرایش)
پریماه جون واقعا منم امیدوارم مشکل همه حل بشه
مگه روزی چند بار باید واردکردن دیلاتور رو انجام داد؟
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۸:۲۸:۱۹
(ویرایش)
من يه جا خوندم روزي دو يا سه بار انجام بشه بهتره
ولي بارانا جون و بقيه كه موفق شدن بهتر ميتونن اين سوالو جواب بدن
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۸:۳۲:۵۶
(ویرایش)
بارانا جون يه سوال دارم ميشه در مورد پوزيشناي مختلف توضيح بدي؟البته اگه اينجا ميشه توضيح داد؟
ميخوام بدونم تو چه حالت هايي بايد وارد كنم كه مطمئن بشم دارم خوب پيش ميرم؟
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ۱۸:۳۸:۱۱
(ویرایش)
بعد ببخشيد اينو ميپرسم الان كه شما مدتيه درمان شدين ديگه اين مشكل كامل حل شده يا هنوز تمرين ميكنيد؟يعني كامل از بين ميره؟
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۰:۳۲:۱۶
(ویرایش)
سلام به دوستان عزیزم.
استرس و شک و تردید شما نسبت به درمان بسیار طبیعیه.ما هم همینطور بودیم.من روز اول انگشت اول دستکش رو وارد کردم.روز دوم قبل تمرین بشدت دچار استرس شدم.میترسیدم برم سراغ تمرین و ببینم تمام اینها توهمی بیش نبوده.و شاید شانسی همچین اتفاقی افتاده و هزار تا دغدغه دیگه ولی به بچه ها فکر کردم که اونا هم همینها رو تعریف کرده بودن و رفتم سر تمرین و خلاصه با کلی تلاش دوباره موفق شدم....پس نگران نباشید تردید و ترس شما طبیعیه...فقط باید ایمان داشته باشید که اگه بقیه تونستن شما هم میتونید چون بیماری و مشکل ما هم دقیقا مثل شما بوده.
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۰:۴۱:۰۶
(ویرایش)
رقیه جان اگه میشه بگید که شما دخول کامل دارید یا مثل اکثر بچه ها نمیتونید حتی به خودتون دست هم بزنید و تا حالا دخولی نداشتید؟
ببینید رفع این مشکل خیلی توی زندگی مهمه.اینقدر مهمه که میشه هر وقتی رو فداش کنی!
من خودم اکثرا موقعی که همسرم خونه نبود این تمرینات رو انجام میدادم.یا مثلا خواب بود.آخراش هم خیلی وقتها که خونه بود میرفتم توی اتاق و بهش میگفتم باید تمرین کنم و به تنهایی نیاز دارم و بعد تمریناتم رو انجام میدادم.
شما میتونید قبل خواب هم انجام بدید.
فقط زمانش جوری باشه که استرس و اضطراب اومدن کسی رو نداشته باشید.
اگه وبلاگ رو خونده باشید میبینید من توی تقریبا ده جلسه تمرین و اونم نه پشت سر هم درمان شدم.
شاید اگه هرروز پشت سر هم تمرین داشتم توی ده روز کمتر هم خوب میشدم.
بعضی روزها من روزی دوبار تمرین داشتم.
هرچی بیشتر در روز تمرین کنید زودتر نتیجه میگیرید.
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۰:۴۷:۴۸
(ویرایش)
رقیه جان اگه میتونی نحوه درمان رو برای همسرت توضیح بده.قطعا اونم خیلی توی فکر این مساله است و دوست داره این مشکل حل بشه.وقطعا تا حالا دکترهای زیادی هم رفتین.قطعا خیلی تا حالا صبر کرده و این چند مدت هم شاید بتونه تحمل کنه.
اگه میشه بگو نظرش درباره این درمان چیه؟
اگه قبول داره حتما همکاری میکنه.اگه مثل خیلی از مردهای دیگه عکس العمل خاصی نشون نمیده که حق هم دارن چون دکترهای زیادی همسرهاشون رفتن و نتیجه نگرفتن و نمیتونن امیدی به این درمان داشته باشن تو باید دست از تلاش برنداری و خودت درمان رو شروع کنی.اواسط درمان که به موفقیت هایی رسیدی و تونستی چند تا دیلاتور بدون درد وارد کنی میتونی نحوه تمرینات رو بهش نشون بدی.
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۰:۵۲:۱۳
(ویرایش)
اونوقت با کمک هم دیلاتور ها رو وارد کنید.
اگه هیچکدوم از اینها باز برات امکان پذیر نیست.خودت درمان رو تا آخر برو بعد برو واسه اقدام اصلی.
نگران نباش خیلی از بچه ها بدون همکاری شوهرشون درمان شدن.
برای شروع ورود دیلاتور من خودم یه روز کگل کار کردم و فرداش کگل انجام دادم و تمرین با دیلاتور رو شروع کردم.
هرروز در کنار تمرین با دیلاتورت میتونی کگل هم داشته باشی.کگل رو سرکار هم میتونی انجام بدی.
تمرین با دیلاتور بیشترین اهمیت رو داره
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۱:۰۱:۵۷
(ویرایش)
مرضیه جان
برای کسانی که تازه تمرین رو شروع کردن مهمترین چیز اینه که بتونن دیلاتور رو وارد کنن و با اون راحت بشن.یعنی بتونن بدون درد و انقباض اون رو داخل و عقب و جلو کنن.پوزیشنش خیلی مهم نیست!
بعد که راحت راحت شدن میتونن پوزیشن های دیگه رو امتحان کنن...مثلا از پشت دیلاتور رو وارد کنن...یا مثلا به حالت زن رو...یا هرجور که میتونن.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران