تعداد بازدید : 577563
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
*بارانا*
۱۳۹۳/۸/۲۸ ۱۷:۴۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳

آرشیو انجمن واژینیسموس - سال 1393 (غیر فعال است )

(ویرایش)

برای ورود به انجمن واژینیسموس ماماسایت ، اینجا کلیک کنید .

flower

این تاپیک بسته شده است

سلام.من بارانا هستم.یک واژینیسموسی در نوع شدید.با کمک خانمهایی که واژینیسموس داشتن و دارن خیلی بهتر شدم.الان براحتی میتونم دیلاتوری با سه سانت قطر و طول ده سانت رو وارد واژنم کنم.قبلا اگه شوهرم بهم دست میزد بدنم کاملا قفل میشد و فشارم می افتاد...

این نتایج رو با هفت روز تمرین اونم به مدت یک ماه و نه پشت سر هم بدست آوردم.فعلا که پریودم.بعد پریودی تمریناتم رو ادامه میدم تا اگه خدا بخواد برم باری اقدام و منم بانو بشم.

این تاپیک رو ایجاد کردم برای اینکه تا جایی که بتونم به خانمایی که همچین مشکلی دارن کمک کنم.حداقل تا جایی که خودم اومدم...

سوالی اگه دارین در خدمتم

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۸/۲۸ ۱۸:۰۶:۲۸
(ویرایش)
خواهش میکنم اگه همچین مشکلی دارید زمان رو از دست ندید.تردید و دو دلی رو کنار بزارید و تمرینات رو شروع کنید.
من شهرستان هستم و دسترسی به سکس تراپ نداشتم.کلی دکتر زنان و روانشناس رفتم که حالم رو حتی بدتر کردن.
یک هفته قبل اینکه تمرینها رو شروع کنم از سر ناچاری میخواستم برم پرده ام رو جراحی کنم و بردارمش.با اینکه میدونستم این درمان مشکل من نیست و مشکل من ترسه...
تا اینکه با جمعی از واژینیسموسی ها آشنا شدم که خیلیشون خوب شده بودن و به بقیه کمک میکردن...از وجودشون انرژی گرفتم و بهشون اعتماد کردم چون یه واژینیسموسی فقط میدونه یه واژینیسموسی دیگه چی کشیده و چی میکشه.
خدا رو شکر بااینکه حسرت گذشته رو میخورم که چرا زودتر تمرینات رو شروع نکردم ولی بازم خوشحالم که بالاخره مسیر درست رو پیدا کردم و حداقل تونستم با بدنم آشنا بشم و آشتی کنم و خیلی از باورهام عوض شدن و ترسم هم خیلی خیلی کم شده و حالا میتونم چیزی وارد واژنم کنم و اگه خدا بخواد بزودی منم بانو بشم.
۱۳۹۳/۸/۲۸ ۲۱:۱۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱ ۱۳:۱۳:۳۵
(ویرایش)
سلام عزیزم. ممنون از تاپیک خوبت و از اینکه همنوعانت رو کمک بی منت میکنی .
۱۳۹۳/۸/۲۸ ۲۱:۱۳:۰۹
(ویرایش)
دوستان عزیزی که مشکل در دخول دارن و بعد از ازدواح نتونستن رابطه کامل رو داشته باشن ، میتونن اینجا با هم تمرینات رو پیگیری کنن و انجام بدن .
۱۳۹۳/۸/۲۸ ۲۲:۲۸:۳۴
(ویرایش)
ممنون از محبتتون
۱۳۹۳/۸/۲۸ ۲۲:۴۴:۳۷
(ویرایش)
ممنون از همکاری و دلسوزی شما .
۱۳۹۳/۸/۲۹ ۱۱:۰۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
سلام بارانای عزیز خوشحالم که تونستی تا حدی با مشکلت کنار بیای ایشالا به زودی زود موفق به داشتن یه رابطه ی کامل و مناسب خواهی شد.
من این مشکل رو نداشتم برای همگی ارزوی بهترین ها رو دارم.
بچه ها یه تایپیک دیگه با همین مظمون زدن میتونی از قسمت ارشیو پیداشون کنی و صداشون کنی بیان با هم باشید.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۸/۲۹ ۱۲:۱۳:۰۸
(ویرایش)
ممنونم روژینا جان.
۱۳۹۳/۹/۹ ۱۱:۱۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ ۲۳:۱۴:۵۲
(ویرایش)
تمریناش چطوریه؟
۱۳۹۳/۹/۱۱ ۱۱:۱۶:۲۰
(ویرایش)
مائده جان تمرینها شامل تمرینات کگل +وارد کردن دیلاتور های ساختگی به داخل واژن هست.
اگه همچین مشکلی داری یه توضیح کلی از اینکه چند وقته درگیر این بیماری هستی+چه اقدام هایی انجام دادی+شدت این بیماری توی تو چه اندازه است بزار برام تا بهتر بتونم کمکت کنم عزیزم.
۱۳۹۳/۹/۱۲ ۱۱:۵۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۹/۲۳ ۰۷:۰۱:۲۲
(ویرایش)
salam barana jan.
man ye vazhinism hastam...
dar hade besyar shadiiiiiiiiiid..
hata az negah kardane un nahie ham mitarsam..
montehe fargham ine ke jarahi kardam va hata ye bache ham daram. az tars raftam vam gereftamo khod khaste sezarian kardam. na az tarse zaiman. kie az tarse moayene haye ghablesh....
alan 3 mah az zaimanam migzare faghat 3 bar seks dashtam. unam ba hezar dardo tarso akho....
manam shahrestanam va nemidunam sekstrap chie?
doktore zanan ke hemaghate va ravanshenasam ke........
taghriban naomid shodam..ravabetemun sard shode.shoharam marde kheyyyyyyyyyliiiii ba darkie va baraye inke man aziat nasham aslan darkhast nemikone....va in chiza mano daghooooon mikone...
az khodam badam miad..
۱۳۹۳/۹/۱۲ ۱۳:۲۵:۳۹
(ویرایش)
عزیزم من مثل تو واژینیسموس شدید داشتم.در حدی که بدنم کاملا قفل میشد و فشارم می افتاد و حال مرگ بهم دست میداد.ولی الان خیلی بهترم.
اصلا نگران نباش من بهت کمک میکنم.
تو الان حداقل استرس پرده رو نداری.ولی من با وجود این استرس تونستم بهتر بشم.
کامنت بزار تا تمرینات رو شروع کنیم.به شرطی که مرتبا بیای و گزارش بدی.
بهت قول میدم درمان میشی.
چیزی که توی تصورات من هم روزی نمیگنجید...
من کنارت خواهم بود و هر کمکی از دستم بر بیاد انجام خواهم داد.
مطمئنم یه روز تو هم درمان میشی و به بقیه کمک میکنی...
۱۳۹۳/۹/۱۲ ۱۹:۳۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۹/۲۳ ۰۷:۰۱:۲۲
(ویرایش)
hata nemitunam tasavor ham bokonam ke ye ruz raha vo azadane rabete bargharar konam....
hale badie. barana jan manzuret az tamrin kegele????
۱۳۹۳/۹/۱۳ ۰۲:۵۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)
سلام بهارو جان
منم یک واژنیسموس بودم و درمان شدم؛اصلا در مخیله ام نمیگنجید که روزی درمان بشم ولی خداروشکر مشکلمم برطرف شد
من با تمرینات بارانا جان آشنایی دارم؛بنظرم اگه باش پیش بری خیلی موفق میشی
منم براتون دعا میکنم از ته قلبم
۱۳۹۳/۹/۱۳ ۰۹:۴۳:۳۱
(ویرایش)
سلام بچه ها.
ساناز عزیزم ممنونم از محبتت.
بهارو جان ببین اول باید باور کنی که خوب میشی و اعتماد کنی به زنانی که واژینیسموس دارن و یا داشتن.
من هر موقع توی تمرینات گیر می افتادم و ناامید میشدم به دوستان واژینیسموسیم فکر میکردم که اگه اونا خودشون رو با این روش درمان کردن حتما من هم میتونم.فقط اونا میتونستن ترسها و وحشتهای من از رابطه رو درک کنن...پس بهشون هرروز بیشتر اعتماد میکردم.
فکر نکن فقط تو تنها این افکار رو داری که نمیشه و سخته و توی تصوراتم نمیگنجه و...
به این فکر کن که آدمهایی بودن که از تو حالشون بدتر بوده ولی با پشتکار و ایمان به درمان خودشون رو خوب کردن.
باور کن توی روند تمرینات به نتایجی در کمترین زمان میرسی که باورت نمیشه...
تمرینات شامل مقداری کگل روزانه هست ولی اصل تمرین وارد کردن دیلاتور به داخل واژن هست که توی ایران وجود نداره و ما خودمون متاسفانه باید بسازیمش.
هر کسی از یه دیلاتوری ممکنه شروع کنه.مثلا خیلی از بچه ها از گوش پاک کن که روش ک.اندوم میکشیدن شروع میکردن و همینطور سایز اضافه میکردن.
من خودم از انگشت دستکش جراحی که پر از پنبه میکردمش شروع کردم.
اولین روز تمرین تونستم در کمال ناباوری و ناباوری و ناباوری و ناباوری و هر چقدر بگم ناباوری انگشت کوچیکه دستکش رو بعد از نیم ساعت ور رفتن داخل کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همینطور هر چند روز یه بار که بدنت به اون سایز عادت کرد.انگشت بزرگتری رو وارد میکنی...
ببین توی این تمرینات فقط خودتی و خودت.استرس نخواهی داشت که الان شوهرت دردت بیاره یا کاری کنه.یا اگه نشد عذاب وجدان بگیری که حالت بدتر بشه.
یعنی تو کم کم ابتدا خودت با بدن خودت آشنا میشی توی تمرین وارسی که ان شالله بهت میگم چجوری هستش .بعدش کم کم از بدنت دیگه نمیترسی و باهاش آشتی میکنی.
بعد که از خودت نترسیدی و شجاع شدی.شوهرت کم کم کمکت میکنه و ترسهات هرروز کمتر میشه و تو حالت بهتر و اعتماد به نفست میره بالاتر.
روند درمان بصورت کلی اینی بود که توضیح دادم.
هر موقع از لحاظ فکری آماده بودی و به این باور رسیدی که به این درمان ایمان داری.کامنت بزار تا شروع کنیم.
من هر جلسه در کنارت خواهم بود.
وسایل لازم برای جلسه اول:
اینا رو از داروخونه تهیه کن:
گوش پاک کن+ژل لوبریکانت+دستکش جراحی چند تا+پنبه
۱۳۹۳/۹/۱۳ ۰۹:۴۷:۱۲
(ویرایش)
راستی لطفا اگه امکانش هست فارسی تایپ کن
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران