تعداد بازدید : 29406
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
ژاکلین
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۰۶:۳۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۷ ۱۲:۲۳:۴۳

دیگه تحمل ندارم، خدایا کی حامله میشم. کی :'(

(ویرایش)

دبگه خسته شدم ، کم آوردم، چقدر به خودم بگم صبور باش، چقدر بگم حکمت خداست، چقدر بگم به زور از خدا نمی خوام، مگه من چه گناهی کردم؟؟؟؟؟ منم مثل هزاران زن دیگه دلم می خواد حامله بشم، شکمم جلو بیاد، سیسمونی بخرم ، بچه ام رو بغل کنم.... خدایا بسه دیگه. هر چقدر بهم سختی دادی بسه، چرا من نباید مثل خیلی ها حامله بشم.... چرا هر ماه با هزار تا امید فکر میکنم. اما باز پریود میشم. آرزوی بارداری به دلم مونده. هر زن حامله ای که می بینم، حسرت می خورم. خدایا مگر چه هیزم تری بهت فروختم، چقدر عذابم میدی. بسه دیگه. بسه

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۰۹:۱۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۳/۲/۱۸ ۱۰:۰۹:۴۹
(ویرایش)

سلام ژاکلین جان شما انتقال جنین داشتی آره؟؟ مگه جواب آزمایشتو گرفتی به این زودی؟

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۰۹:۱۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۴ ۱۶:۵۷:۰۱
(ویرایش)

aziiiiiiize delam negaran nabash midonam khaste shodi vali na omid nabash age az tahe del mikhay ham tahte nazar doctir va mama vash ham na omid nasho khale mn hame doctora migoftan bardar nemisge vali on ba tavakol be khoda bade12sal bardar shod dokhtaresham eyne panje aftabe natars mishi chon kheslato tabi atet ine diro zod dare sokhto soz nadare

لبخند امروز تو شاید برای کسی امید زندگی باشد
پس برای دیگران هم که شده شاد باش
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۰۹:۵۷:۵۱
(ویرایش)

سلام آفتابگردون، چهارشنبه باید برم آز بدم

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۰۱:۴۴
(ویرایش)

بانوی شرقی، بخدا دیگه خستم، کم آوردم، چقدر آرزو به دل بمونم، خوب مگر خدا بخشنده نیست، چرا بهم نمی بخشه چرا چرا، بخدا دیگه طاقتم طاق شده، خوب اگر من حامله بشم چه خللی به نظم خدا وارد میشه؟یعنی فقط بچه من زیادیه

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۱۰:۰۰
(ویرایش)

هر ماه، انتظار می کشم که خبر بارداریم رو به همسرم بدم، هر ماه می گم این بار که همسرم از سر کار اومد، تو چشماش زل میزنم و میگم من حامله ام، میگم داری پدر میشی، میگم غصه هامون تموم شد،.....اما هیچ، هیچ... کودک نازنینم، آرام جانم کی میرسی از راه

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۱۳:۰۴
(ویرایش)

واااااا هنوز که جواب رو هم نگرفتی!!!!!!!!! این فکرها چیه؟؟ این حرفها چیه؟ توی روزهای بعد انتقال فکر منفی واسترس و روحیه خراب ممنوع ، فقط روحیه شاد و آرامش بعدا برای این فکرها و حرفها وقت زیاده عزیزم نکن این کار رو با خودت این چند روز این فکرها رو خواهشن تعطیل کن

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۱۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۵۸:۳۷
(ویرایش)

سلام ژاکلین جون

یعنی شما آی وی اف شدی؟

ان شاله خدا ب همه بچه صالح و سالم بده ب منم بده
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۲۰:۵۲
(ویرایش)

نمیشه آفتابگردون، شما بعد از انتقال علامت خاصی نداشتی؟ من همش دل درد پریود داشتم، که از دیروز ندارم دیگه

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۲۲:۱۶
(ویرایش)

سلام آژند جان، اره امروز روز 11 انتقالم هست، میکرو اینجکشن شدم

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

نه فقط تا یکی دوروز که احتمالاً به خاطر تخمک کشی بوده

توی اون تاپیک گفتم روی علایم اصلا نمیشه حساب کرد فقط باید صبر کنی و آرامش داشته باشی و تمام این افکار منفی و استرسها رو دور بریزی و به نتیجه مثبت فکر کنی تا واقعیت پیدا کنه

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۲۸:۳۸
(ویرایش)

ژاکلین جون از روز دوم پریودی باید آمپول میزدی؟بعدم تخمک کشی و انتقال جنین؟

چجوری بود؟درد داشت؟

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۳۱:۳۶
(ویرایش)

آفتابگردون برام دعا کن، بخدا تحمل ندارم چهارشنبه جوابم منفی باشه

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۳۳:۴۳
(ویرایش)

آژند جان بله، از روز دوم پریود و ادامه روند که گفتی، نه من خیلی راحت بودم،فقط یه ذره درد تخمدان که به خاطر بزرگ شدن تخمدان و بعد هم پانکچر، کلا درد نداره

یا امام رضا
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۳۴:۵۷
(ویرایش)

من دیروز رفتم دکتر بهم گفت از روز دوم پریودی باید روزی 4 تا آمپول بزنم تا 5 روز.

یعنی قراره آوی اف بشم؟

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۳۵:۰۷
(ویرایش)

شیوا جان، الان 2 ساله که هر ماه انتظار می کشم، بخدا خیلی خسته ام، از خدا دلگیرم، خیلی دلم از خدا پره خیلی

یا امام رضا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران