تعداد بازدید : 5585
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۱۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

واقعا شادی میاد تو زندگیم من خیلی عذای کشیدم چندسال همسرم مریض بود خیلی سختی کشیدیم خدا کنه باردار باشم همسرم واقعا دنیا براش یه جور دیگه میشه 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۱۲:۲۴
(ویرایش)

شینا جووونم ممنونم عزیزم ایشالله قسمت شما بشه خودم هنوز باورم نمیشه تا آزمایشو نبینم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۵۲:۳۷
(ویرایش)

بچها آزمایشم  مثبت بودanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۵۳:۳۴
(ویرایش)

مامان خانومی بتام 225 بود خوبه یا بد؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۰۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

سلام پری جون خداروشکر.ایشاا... یه بارداری و زایمان راحت داشته باشی خانومی،واسه منم دعاکن.منم این ماه مامان بشم.

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۱۵:۴۱
(ویرایش)

گلین جان انشالله عزیزم

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۱۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

مرسی خانومی،میگن خدا دعای زن باردار رو زودتر مستجاب میکنه.پس واسه همه خانومایی منتظرن مامان شن دعاکن.اجرت با حضرت زهرا عزیزم😘🍼🍼🍼🍼🍼

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۲۴:۲۸
(ویرایش)

ایشالله خدا به همه بچه بده من خودم چهارماه اقدام بودم شوهرم همش بهم میگفت بیخیال باش میشی اینماه لک دیدم گفتم ای بابا باز پریود شدم جهنما اما امروز صبح دیدم خبری از لک نیست سرمم یهو گیج رفت گفتم حالا یه بی بی بزنم هزارتومن چیه بی بی زدم یهو دیدم مثبت شد چهار روز مونده تا پریودم

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۳۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۷ ۱۰:۱۳:۱۱
(ویرایش)

عزیزم مبارکهههههههه،منم پارسال موقع خونه تکونی باردار شده بودم،انشاالله صحیح و سالم بدنیا بیاد،اره بتات خیلی خوبه عزیزم،برو دکتر تحت نظر باش حتما

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۳۳:۲۵
(ویرایش)

وای ممنون خیالمو راحت کردی مامان خانومی خدا به همه عیدی بده انشالله

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۳۸:۱۴
(ویرایش)

مامان خانومی ببخشید میرم دستشویی خودمو پاک میکنم یه ذره قهوه ای میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۳۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱ ۱۵:۴۲:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستان ایشالله همه خانومایی که باردارن صحیح وسلامت زایمان کنن اونایی هم که منتظرنی نی هستن خدادامنشونوسبزکنه 

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۴۰:۵۰
(ویرایش)

خانوماکسی پیشنهادبرای اسم دخمل وپسرنداره اسم ایرانی شیک میخوام برای جوجوهام خودم انتخاب کردم ولی میگم شایدبازم کسی چیزی بگه که خوشم بیاد

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۴۱:۳۱
(ویرایش)

ایشالله روناک جووونم موقعه اذان ازته دلم دعا کردم برای همتون

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۷:۴۶:۱۱
(ویرایش)

اسامی ایرانی دوست دارم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728