تعداد بازدید : 5586
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۶:۲۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

من نه صبح تا نه شب سرکارم anim2-65d6a5d6sدکتر بهم گفت هرسه چهار ساعت یه نیم ساعت دراز بکش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۶:۳۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۷ ۱۰:۱۳:۱۱
(ویرایش)

نمیدونم به هرحال اون دکتره یچیزی میدونه که میگه،خیلی از خانومها مجبور میشن کارشونو ول کنن بخاطر بارداری،هرطور خودت صلاح میدونی عزیزم

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۷:۱۹:۰۱
(ویرایش)

من به حقوقم احتیاج دارم عزیزم اونم شدید اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که نیامanim2-sad

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۷:۳۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۷ ۱۰:۱۳:۱۱
(ویرایش)

انشاالله مشکلی پیش نیاد به خدا بسپارش

۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۲۰:۳۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام پری جون.خوبی؟ چ خبرا؟  با نی نیت چطوری؟ خوش میگذره؟  بهتر شدی؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۱:۰۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

سلام آذر جووون خوبه فداتشم یکم کمردرد دارم فقط بچه خوبیه فعلا اذیت نمیکنه

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۲:۵۸:۲۶
(ویرایش)

سلام پری جون.خداروشکر. مواظب خودت باش و استراحت کن.خدا برات نگهش داره.پری جون گفتم رفتم سونوگرافی. توی سونوگرافی نوشته رحم و تخمدان سایز نرمال داره. ساک حاملگی دیده نمیشه.نوشته درحال حاضر مدرک آشکاری از Ep یا حاملگی خارج از رحم دیده نمیشه ولی بعدش نوشته bhcg چک شود.بنظرت چرا باید چک بشه؟!!! من که حامله نیستم. هنوز هم دکتر نرفتم برم نشونش بدم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۳:۳۲:۴۲
(ویرایش)

نمیدونم عزیزم ایشالله چیزی نیست

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۵:۴۸:۰۲
(ویرایش)

مرسی پری جون 

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۱:۳۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

رهایی جووون وای چقده خوشحالم کردی از تجربیاته مشابهت گفتی من حسابدارم کارم نشستست برای خودمونم هست برادر وخواهرامو پدر مادرم همه تو فروشگاهیم اما از اونجایی که با همسرم تصمیم گرفتیم تا وقتی که از قلب بچمون مطمعن نشدیم به کسی چیزی نگیم کسیم درکم نمیتونه بکنه چون نمیدونه واز یه طرفم به حقوقم احتیاج دارم وعاشق شغلمم لک بینیم خداروشکر با شیاف قطع شد فقط یکمی کمر درد اذیتم میکنه خدا پسل خوشگلتو حفظ کنه برا منم دعا کن

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۱:۰۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۲۰:۵۱:۵۵
(ویرایش)

مبارک باشه عزیزمloveanim2-thanksanim2-thanksوای چه حس خوبی .من آرزومه این اتفاق واسم بیفته.زایمان سالم وخوبی داشته باشی عزیزم

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۲:۲۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱ ۲۱:۴۱:۲۳
(ویرایش)

سلام مباركت باشه براي همه منتظرا دعا كن دعا كن منم به سلامتي نينيمو به دنيا بيارمanim2-thanks

ميشه براي سلامتي نينيم صلوات بفرستين؟
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۳:۰۲:۲۳
(ویرایش)

دکتر غریب عزیزم اسشالله خدا یه دونه خوشگل وشیطونشو بهت بده که وقت نکنی سرتو بخارونیhappy

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۳:۰۲:۵۴
(ویرایش)

گلرو عزیزم ایشالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری 

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۳:۲۷:۲۹
(ویرایش)

سلام پری جون.خوبی؟ دکتر رفتم گفت سونوگرافیم خوبه شوهرم هم آزمایش اسپرموگرام داده گفت شوهرت هم مشکلی نداره فقط هرشب یک دونه اسیدفولیک بخور حامله میشی. پس چرا نمیشم!!! 24 بهمن پریود شدم امروز که 23 اسفنده هنوز پریود نشدم بی بی چک گذاشتم منفی بود. بنظرت احتمال داره حامله باشم.؟!!!! هر دومون مشکلی نداریم آخه چرا.خسته شدم.خییییلی 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران