تعداد بازدید : 1359
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
شيوا از شمال(...)
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۰:۱۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶

توروخدا بهم كمك كنيد داغونم

(ویرایش)

سلام دوستان

من ٢٩ سالمه،همسرم ٣٠ سالشه،٦ ساله عروسي كردم، هنوز باكره ام، متاسفانه بشدت ميترسم، زمان مقارربت سفت ميشم، تا حالا تجربه دخول نداشتم حتي به اندازه يه سر انگشت، يعني اگه بخام حتي انگشتمو داخل كنم  احساس ترس توام با ضعف رفتن بهم دس ميده، ولي از لحاظ جنسي گرمم و تا قبل دخول ، همه چي عالي پيش ميره ولي بعدش....

دكتراي زيادي رفتم ولي بي نتيجه بود، يه مدتيه پيش دكتر سكسولوژي ميرم كه به من تمرين حركات كگل و دادن و روزي حدودا ١٠٠ تا ميزنم و مشكلي ندارم، بعد بهم وارسي آلت با آينه را توصيه كردن كه اينو واقعيتش يه بار بيشتر انجام ندادم ، بعدش با پنبه و دستكش لاتكس گفتن ديلاتور درست كنم ، اولي به قطر سه سانتيمتر( انگشت اشاره) دومي ٥ سانتيمتر، ٧ و ٩، ١١ ، ولي من همون اولي و حتي نتونستم يه ميليمتر فرو كنمcry ، اونم با ژل لوبريكانت،ميدونم خيلي بي عرضه م كه حتي اينكارم نتونستم،از زندگيم هيچي نفهميدم، تا يادمه داشتم گريه ميكردم و خودمو نفرين ميكردم، نميدونم ميتونين دركم كنين يا نه، من زندگيمو با عشق شروع كردم اما فك كنم بايد تمومش كنم چون نميتونم ديگه اين حس پوچيمو تحمل كنم، نميتونم قيافه داغون و غمگين همسرمو هر روز ببينمو بي تفاوت باشم، نميدونم چرا بايد اين اتفاق واسه من بيفته؟ دارم با چشماي خودم نابود شدن زندگيمو ميبينم ، ديگه حتي نميتونم پيش ديگران تظاهر كنم، براي همين مدتهاست كه از جمع فراريم و به بهانه ي اينكه دارم رو پايان نامه م كار ميكنم و وقت ندارم ، نه مهموني ميرم نه پذيراي مهمونم، اونم مني كه به انرژي مثبت بودن و شيطنت و خنده رو بودنم معروف بودم، الان يه آدم افسرده داغونم كه منتظرم زودتر بميرم، توروخدا به من يه راهكار بدين

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۰:۵۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

سلام عزیزم.چرا به چیزای بد فکر میکنی.کافیه فقط خودتو شل کنی همه چی تمومه.به خاطر همسرت و عشقت بهش.تلاش کن.ترس چیهanim2-New-6پس این همه زن از کجا میان.این همه بچه؟عزیزم چطوریمیخوای بچه دار شی؟ترستو کنار بزار گلم.شاد باشیanim2-thanks

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۲:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۱ ۲۳:۲۸:۳۱
(ویرایش)

http://mamasite.ir/fa/vaginismus

سلام. تو انجمن واژینیسموس عضو بشین. اونجا خانمایی که مشکل شما رو داشتن و دقیقا با همین روش درمان شدن کمکتون می کنن. لینکش رو براتون گذاشتم. عضویت کمک می کنه که روحیه رو از دست ندین و تشویق دیگران باعث پیشرفتتون میشه.

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۲:۲۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام شيوا جان جون بچه ها اينجا نظر دادن همينجا برات پيام گذاشتم . 

مي توني هر بار هر چيزي كه خواستي چك كني دنبال كلمه تالار گفت و گو بزني زير اسمتون نوشته منوي أصلي روي اون كه كليك كنيد كركره اي باز ميشه مَي تونيد كلمه تالار گفت و گو رو پيدا كنيد و  همه چيز رو از منوي أصلي ميشه مديريت كرد. موفق باشيد.👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران