تعداد بازدید : 1451
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
شيوا از شمال(...)
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۰:۱۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶

تورو خدا بهم كمك كنين داغونم

(ویرایش)

الان اگه كسي از شما بخواد نظري بده، من از كجا متوجه ميشم؟ بايد همو آدرس ميلي كه دادم و چك كنم؟ چون تازه عضو شدم اطلاع ندارم ، ممنون ميشم راهنماييم كنين

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۲:۲۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام شيوا جان

مي توني هر بار هر چيزي كه خواستي چك كني دنبال كلمه تالار گفت و گو بزني زير اسمتون نوشته منوي أصلي روي اون كه كليك كنيد كركره اي باز ميشه مَي تونيد كلمه تالار گفت و گو رو پيدا كنيد و  همه چيز رو از منوي أصلي ميشه مديريت كرد. موفق باشيد.👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۵:۰۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۰ ۱۸:۳۱:۱۱
(ویرایش)

حالا چرا داغونی؟

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۱:۰۱:۰۴
(ویرایش)

من ٢٩ سالمه، ٦ ساله از عروسيم ميگذره و هنوز باكره م، هيش دخولي تا حالا نداشتم، بارها دكتر رفتم و بي نتيجه بود، دكتر زنان گف پرده م از نوع حلقوي ساده ست، من و همسرم عاشقانه ازدواج كرديم اما الان هيش خبري از عشق نيس، هر دو داغونيم و من داغونتر، حس پوچي ميكنم و آرزوي مرگ ميكنم، آخرين دكتري كه رفتيم روند درمانيش دقيقا مثله سايت شماس، من حركات كگل و روزانه ١٠٠ تا انجام ميدم، وارسي  با آينه رو يه بار بيشتر انجام ندادم، ديلاتور فعلا دو تا ساختم ، اولي با قطر سه سانتيمتر ( انگشت سبابه) ، امروز براي اولين بار امتحانش كردم با ژل لوبريكانت، اما حتي يه ميليمتر هم نتونستم داخل كنم، داغونم بخدا، بعدش انقد گريه كردم و ضجه زدم و به خودمو و اين زندگي فحش دادم ك بيحال شدم، نااميد نااميدم، بدرد هيش كاري نميخورم، الان كه متناي شمارو خوندم فهميدم كه من وضعم خيلي فرق ميكنه، شما اكثرا راحت سر دو روز يه گوش پاك كن و تونستين داخل واژنتون بكنيد، يا انگشت خودتون يا همسرتون، من عرضه ي هيش كاري و ندارم، تورو خدا بهم بگين چيكار كنم، دارم ب جدايي فكر ميكنم، تا حالام بارها ب همسرم گفتم اما قبول نكرد، اما اونم از بس نااميده كه اصلا به من توجه نميكنه انگار من وجود ندارم،ديگه تحمل اين زندگي و ندارم

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۱:۰۱:۲۲
(ویرایش)

من ٢٩ سالمه، ٦ ساله از عروسيم ميگذره و هنوز باكره م، هيش دخولي تا حالا نداشتم، بارها دكتر رفتم و بي نتيجه بود، دكتر زنان گف پرده م از نوع حلقوي ساده ست، من و همسرم عاشقانه ازدواج كرديم اما الان هيش خبري از عشق نيس، هر دو داغونيم و من داغونتر، حس پوچي ميكنم و آرزوي مرگ ميكنم، آخرين دكتري كه رفتيم روند درمانيش دقيقا مثله سايت شماس، من حركات كگل و روزانه ١٠٠ تا انجام ميدم، وارسي  با آينه رو يه بار بيشتر انجام ندادم، ديلاتور فعلا دو تا ساختم ، اولي با قطر سه سانتيمتر ( انگشت سبابه) ، امروز براي اولين بار امتحانش كردم با ژل لوبريكانت، اما حتي يه ميليمتر هم نتونستم داخل كنم، داغونم بخدا، بعدش انقد گريه كردم و ضجه زدم و به خودمو و اين زندگي فحش دادم ك بيحال شدم، نااميد نااميدم، بدرد هيش كاري نميخورم، الان كه متناي شمارو خوندم فهميدم كه من وضعم خيلي فرق ميكنه، شما اكثرا راحت سر دو روز يه گوش پاك كن و تونستين داخل واژنتون بكنيد، يا انگشت خودتون يا همسرتون، من عرضه ي هيش كاري و ندارم، تورو خدا بهم بگين چيكار كنم، دارم ب جدايي فكر ميكنم، تا حالام بارها ب همسرم گفتم اما قبول نكرد، اما اونم از بس نااميده كه اصلا به من توجه نميكنه انگار من وجود ندارم،ديگه تحمل اين زندگي و ندارم

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۱:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۰ ۱۸:۳۱:۱۱
(ویرایش)

سلام.زیادی ترستو بزرگش کردی.سکس و رابطه ی جنسی لذت بخشترین بخش زندگیه.وقتی مدت طولانی معاشقه داشته باشین انقدر ترشحات داری که واژنت به راحتی دخول الت همسرت رو قبول میکنه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران