تعداد بازدید : 1390
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
شيوا از شمال(...)
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶

واژينيسموس شديد اوليه

(ویرایش)

سلام دوستان

من ٢٩ سالمه، ٦ ساله از عروسيم ميگذره و هنوز باكره م، هيش دخولي تا حالا نداشتم، بارها دكتر رفتم و بي نتيجه بود، دكتر زنان گف پرده م از نوع حلقوي ساده ست، من و همسرم عاشقانه ازدواج كرديم اما الان هيش خبري از عشق نيس، هر دو داغونيم و من داغونتر، حس پوچي ميكنم و آرزوي مرگ ميكنم، آخرين دكتري كه رفتيم روند درمانيش دقيقا مثله سايت شماس، من حركات كگل و روزانه ١٠٠ تا انجام ميدم، وارسي  با آينه رو يه بار بيشتر انجام ندادم، ديلاتور فعلا دو تا ساختم ، اولي با قطر سه سانتيمتر ( انگشت سبابه) ، امروز براي اولين بار امتحانش كردم با ژل لوبريكانت، اما حتي يه ميليمتر هم نتونستم داخل كنم، داغونم بخدا، بعدش انقد گريه كردم و ضجه زدم و به خودمو و اين زندگي فحش دادم ك بيحال شدم، نااميد نااميدم، بدرد هيش كاري نميخورم، الان كه متناي شمارو خوندم فهميدم كه من وضعم خيلي فرق ميكنه، شما اكثرا راحت سر دو روز يه گوش پاك كن و تونستين داخل واژنتون بكنيد، يا انگشت خودتون يا همسرتون، من عرضه ي هيش كاري و ندارم، تورو خدا بهم بگين چيكار كنم، دارم ب جدايي فكر ميكنم، تا حالام بارها ب همسرم گفتم اما قبول نكرد، اما اونم از بس نااميده كه اصلا به من توجه نميكنه انگار من وجود ندارم،ديگه تحمل اين زندگي و ندارم

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۲:۲۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام شيوا جان

مي توني هر بار هر چيزي كه خواستي چك كني دنبال كلمه تالار گفت و گو بزني زير اسمتون نوشته منوي أصلي روي اون كه كليك كنيد كركره اي باز ميشه مَي تونيد كلمه تالار گفت و گو رو پيدا كنيد و  همه چيز رو از منوي أصلي ميشه مديريت كرد. موفق باشيد.👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۶:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام شیوا جون معلومه که میتونی بقیه تونستن تو هم میتونی ۴۰۰ نفر حتی بیشتر هم از طریق همین سایت و روش درمان شدن کسانی بودن که ۱۰.۱۱ سال زندگی مشترک داشتن  اما درمان شدن شما باید صبورباشی و امیدوار و به تلاشت ادامه بدی و هیچ وقت هم از تلاشت دست نکشی این سختی ها رو باید تحمل کنی به روزای خوش و شیرینی که در آینده با همسرت خواهی داشت فکر کن همیشه . الان هم برو داخل انجمن واژینیسموس و با بچه ها همراه شو اونا کمکت میکنند عزیزم امیدوارم روزی تاپیک بزنی و خبر بانو شدنت رو بهمون بدی به امید اون روز من اطمینان دارم و میدونم اون روز حتما می رسه عزیزم . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۹:۳۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۴ ۱۶:۰۳:۲۱
(ویرایش)

سلام شیوای عزیزم....منم بعد دوسال... یه ماه میشه که فقط با کمک بچه های این گروه و توکل برخدا تونستم مشکلم رو حل کنم.و

قبل هرچیز به همسرت در مورد مشکلی که داری که یه نوع اختلال هست توضیح بده و بگو فقط تو نسیتی که گرفتارشی.....اما مطمئن باش درمان میشی

فقط اراده

من حتی فکرشم نمیکردم بتونم.اما وقتی شروع جدی کردم خیلی راحت تونستم

وقت ذهنت رو آروم من عزیزم..ریش و قیچی دست خودته تمرینات رو انجام بده حتما و از دوستان کمک بگیر

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۱:۵۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام عزيزم، ممنون از راهنماييت، آخه مشكل اينجاس من از بقيه خيلي خيلي بدترم، يعني حتي نميتونم گوش پاك كن و داخل واژنم كنم😭بقيه راحت اينكارو كردن نهايت تو دو روز تونستن ، ولي من ميترسم😭دست خودم نيس نيس

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۲۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۴ ۱۶:۰۳:۲۱
(ویرایش)

سلام شیوا جان

در ابتدا یه آهتگی بذار

دوم آینه رو جلوی خودت بذار و به واژنت اشراف داشنه باش

یه ژل لوبریکانت بگیر و خودت و گوش پاک کن بهش آغشنه کن

بعد اون خیلی اروم گوش پاک کن رو وارد کن

هر جا نتونستی کگل کن خودش حرکت میکنه.غعلا تا این حد انجام بده عزیزم

مطمئن باش میشششششششششششششششششششششششششششششهههههههههههههههههههههههه

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۰۰:۱۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۲:۲۳
(ویرایش)

شیواجان دوتا پوزیشن رو چک کن ببین راحت تر میتونی گوش پاک کن رو وارد کنی؟

1- زیر باسنت یه بالش بزار باید طوری بزاری که روی مقعد فشار نباشه یعنی بالش قسمت بالای باسن باشه ، کف پاهات رو بزار رو زمین رو کف پات فشار بیاار یه کمب خودت رو بیار بالا ( مثل پل) بعد آروم آروم شروع کن به زورزدن ( مثل حالت دفع مدفوع) این کار دهانه واژن رو باز میکنه هواست رو بده به فشار ملایمی که داری به کف پات میاری بعد خیلی آروم گوش پاک کن رو به داخل هدایت کن 

2- به پهلو بخواب زانوت رو تو شکم جمع کن و از پشت در حالیکه داری تلویزیون سریال میبینی و بی خیالی آروم به داخل هدایتش کن

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران