تعداد بازدید : 1507
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
مونیکا جون
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۱:۵۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۰۸:۳۰:۰۹

حامله یا توهم

(ویرایش)

سلام هرکی این خوند اطلاع داشت ج بده ....

بچها من اخر اذر سکس بدون دخول داشتم ،قرص پیشگری خوردم یکدونه اوسیز 

بعد اونم تو دی ماه دو روز و در بهمن سه روز خونریزی داشتم که خفیف بود اما بخاطر همین سه تا بی بی دادم منفی این ماه تا الان پریود نشدم پنج روز دیر شده ممکنه سیکلم بهم ریخته باشه بعد سه ماه اگ باردار باشم تورم شکم اینا باید باشه ندارم پیش ماما رفتم قرص داد برا پریودی خاستم بدونم ممکنه حامله باشم ،و ربطی به بهم خوردن پریود نداشته باشه خیلی میترسم 

اگ حامله باشم بعد عید تنها راه سقط چیع ،کورتاژ؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۳:۴۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

بدون دخول امکان بارداری نیست عزیزم قرص و استرس باعث بهم خوردن عادت ماهیانت شده نگران نباش باردار نیستی یکم مطلب بخون شما که سکس انجام میدی که بخاطر هرچیزی الکی قرص نخوری

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۴:۲۹:۳۶
(ویرایش)

اخه قبلا اینجور نبودم پری جون بعدشم که من مطمنم بدون دخول کسی باردار نمیشه ،اما همش چیزا که میشنوم میترسونتم بعضیا میگن ممکنه اصلا خونریزی برا بارداری باشه نه پریود الانم شهرستان پیش خانوادم نمیتونم ازمایش بدم ولی بی بی زیاد دادم منفی فقط یدونش + در امد خود خانم خیابانی گفت پیشاب بدون دخول احتمال نداره منم تورم شکم ندارم بعد سه ماه ولی دلشور دارم همش،

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۸:۴۹:۲۰
(ویرایش)

تو دوبار پریود شدی پس باردار نیستی مثبت بی بی ام کاذبه من خودم تو دوران نامزدیم دوبار بی بیم مثبت شد اما باردار نبودم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۹:۴۸:۵۸
(ویرایش)

واقعا اینطوری ؟من بی بی هام بعد یک ماه گرفتم منفی شد این اخری + شد درصورتی اولیا صبح گرفتم تاریخشم دیدم ماما بهم قرص داد پریود شم اونم گفت احتمالش خیلی کمه ولی نمیدونم چرا ازمایش نداد  که میتونسم اگ چیزی باشه کاری کنم الان اومدم خونه استرس دارم 

ممکنه بیماری دیگ باشه ....بازم مرسی برام دعا کن خیلی نگرانم وممنون از جوابت عزیزم

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۰۰:۰۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

سلام پری خانم مارک بی بی چک که میگی دو بار مثبت کاذب نشون داده رو بادتونه؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۰۹:۵۲:۱۶
(ویرایش)

نه عزیزم مال خیلی سال پیشه دوران نامزدیم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران