تعداد بازدید : 1782
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
فوفو
۱۳۹۶/۱/۲ ۱۶:۲۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۱۳:۰۲:۴۲

دوماه پیش در دو ماهگی سقط داشتم کمکم کنید کسی تجربه ای داره؟

(ویرایش)

سلام من دو ماه پیش تو دوماهگی سقطداشتم الان هم بعد از پریودیم که ۲۲اسفند بودرفتم متخصص بهم لتروزول داد گفت که جلوگیری نکن تا باردار بشی،اما تاالان لکه بینی دارم،چیکار کنم؟

۱۳۹۶/۱/۲ ۱۸:۴۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام عزيز دلم. منم سقط داشتم با كورتاژ در ٨ هفتگي 

دكترا مَي گن از سه دوره پريود بعد از سقط مَي توني اقدام كني ولي أصل اينه رحم هنوز آماده نيست و اگر باردار بشي حاملگي پر خطري رو داري. و دوباره سقط ميشه! دكتر من گفت بهتره بعد از ٦ ماه اقدام كني. خلاصه من بعد از ١٠ ماه قافل گير شدم و خدا بهم ني ني هديه داد. 

اينم بدون تا يك سال بعد از سقط از هيچ دارويي لازم نيست استفاده كني اگر بارداري قبليت طبيعي بوده . با بدن سالم پدر و مادر و اقدام درست و به موقع هر ماه ٢٥٪‏ شانس بارداري هست . پس عجله نكن ! دوباره سقط ميشه ها. همين الان من بارداريم كم خطر نيست و مدام لك بيني و درد دارم ولي آمادگي كمي هم ندارم ، چون بدون دارو حفظ كردم جنين رو ! 

بعدم كمك گرفتن از دارو براي تخمك گذاري خودش باعث سقط ميشه! چون تخمك ها اكثرا ضعيف هستن ! صبر داشته باش گلم . بدنت هنوز تو شوكه! تغيير هورمون ناگهاني و .... صبر كن صبر كن صبر كن . با تمام خستگياش. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۳ ۰۰:۵۲:۵۷
(ویرایش)

دکترم گفت کوتاژت نمیکنم تازود حامله بشی برا همین قرص بهم دادمیگه اکثر دکترا واسه راحتی خودشون وپول میبرن عمل وکورتاژ میکنن ،ولی با قرص خیلی درد داشت مثل زایمان طبیعی والحمدولله همه چی خوب پیش رفت،ازم سنو گرفت گفت رحمت عالیه وتمیز وتخمدونات آماده اند

۱۳۹۶/۱/۳ ۰۰:۵۳:۴۹
(ویرایش)

بیشتر به خاطر لکه بینی اذیتم چون هر موقع که لک میبینم باید غسل کنم

۱۳۹۶/۱/۳ ۱۱:۳۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۱:۴۳:۳۷
(ویرایش)

خانمی به خاطر لک هربار غسل میکنی؟ 

میتونی زنگ بزنی دفتر مرجعت یا پاسخگویی احکام شرایطتو بگی وبپرسی. 

آخه منم گاهی وقتا همینجوری لک بینی دارم ولی تا جایی که میدونم لک غسل نداره، مگر اینکه زیاد بشه که اون فرق میکنه. 

حالا بازم بپرس که مطمئن بشی

۱۳۹۶/۱/۳ ۱۴:۳۹:۵۲
(ویرایش)

اتفاقا پرسیدم میگن از کمر به پایین باشد شستشو کنی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021