تعداد بازدید : 2724
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۷:۴۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

زينب جون مَي دوني اين جور موجودات جزو گروه آدميزاد نيستن! توي قرون وسطا نسلشون منقرض شده بود تا اينكه لوازم خونگي اختراع شد. دوباره تكثير پيدا كردن!

شنيدم فعاليتاشون زياده و انگل هر گروهي هستن!

به تازگي ديده شده توي نامزدي انتخابات هم ثبت نام كردن.

يه نوع أسيد هست كه اين موجودات روممكنه از بين ببره. همشون از بين رفتن الا اين يه دونه.

لامصب نصفش مَي كني دوتا مَي شه! تكثير سلولي داره! تحقيقات ادامه داره ....

خخخخخ

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۱:۱۲:۲۸
(ویرایش)

زينب جون الان ديدم ! تابالوگا شعور و ادبش بيشتر از اين موجود ناشناخته است. 

شما هم اگه ناراحتي كلا از سايت خانوما get out.  خيلي مودبانه گفتم adrinfardpars. در صورتي كه لياقتش رو ندارين. 

اون وقتي كه همه مودبانه ازت خواهش مَي كردن موش زبونت رو خورده بود؟ تَو ادامه بده و ما هم ادامه ميديم. بنده خدا مدير سايت كه دوبار بلاكت كرد و باز پرو تشريف دارين و آفتابي مَي شين. 

بعدم فحش لياقت ناموس خودت رو ، توي جمع زنونه و به خانوما و اينجا مطرح نكن كه ريپرتش بد برات تموم ميشه. 

اگه بيشعوريت رو تَو جمع دوستان و يا خانوادت به نمايش مَيذاري، اينجا جاش نيست. اينجا يه محيط اجتماعيه كه با توجه به اينكه مشخص نيست شما از كدام گونه منقرض شده موجودات زمين هستين ، ممكنه برات تعريفي نداشته باشه. ياد بگير، اينجا شبكه اجتماعيه و مربوط به مشكلات زنان، از هر حيض. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۱:۲۰:۱۶
(ویرایش)

چند وقت پيش به شوهرم گفتم . داستان رو تعريف كردم. كلا لجم درومده. گفتم يه كاري بكنه. اونم حسابي حساسه روم و ته تَو قضيه رو در مياره حتما!  

گاهي فك مَي كنم شايد ايشون مثل بعضي دعا نويسا كمك مَي كنه اونايي كه نازا هستن حامله بشن! 

وگرنه چرا مياد اينجا و گير ميده بيام خونتون لوازمتون رو تعمير كنم؟ امروزم كه ادبياتش رو ديدم مشخصه كه از ارازل و اوباش ناب هستن!  

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۰:۳۲:۰۰
(ویرایش)

خواهش مَي كنم خواهر. يه جور سعي مَي كنم كل حرفام و إحساسي نا أمني كه به اين آقا دارم رو براي پليس شرح بدم. لامصب من خطم نمي گيره و بايد اينترنتي اقدام كنم. وگرنه مشكلي نداشتم. زودتر مَي فهميد كه اينجا جاي ملق بازي نيست. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۰۵:۳۴:۵۲
(ویرایش)

زينب اين وقت شب بيداري دختر؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۱۵:۰۶:۵۴
(ویرایش)

التماس دعا خانوم! مارو هم دعا كن! 💋

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۲:۰۴:۰۷
(ویرایش)

حتما! به اميد خدا زود خوب ميشه و شنگول مياي تعريف مَي كني.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران