تعداد بازدید : 3459
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۱۶
کاربران آنلاین : 0
شااپرک
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۲:۳۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸

چرا باردار نمیشم😢

(ویرایش)

سلام دوستان 

من یک سال ونیمه ازدواج کردم سه ماه بعداز ازدواجم ی سقط داشتم ب دلیل تشکیل نشدن قلب جنین,بعد از اون تا 8ماه اقدام نکردم,الان 9 ماهه تو اقدامم اما باردار نمیشم,از فولیکولم خوب بود شوهرمم آز اسپرمش نومال بود پریودامم منظمه البته همیشه یکی دو روز جلو میفته

البته واسه اون سقطم 4تا آمپول زدم ک متاسفانه اسمش یادم نیس

دوبارم کلومیفن مصرف کردم اما نشد

ب نظرتون هنوز وقت دارم یا برم تحت نظر دکتر نازایی

دیگه دارم فسردگی میگیرمsad

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۳:۱۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۰:۱۱:۲۸
(ویرایش)

چرا اینقد تعویق انداختی بارداریتو؟؟؟ ؟

اره برو دارو بگیر داروی محرک تخمک گذاری

خدایا منتظرم
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۳:۱۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

تا یه سال طبیعیه .. انقد سخت نگیر ب خودت .. هر وقت وقتش بشه خدا بهت یه فندوق میده .. چرا از الانت لذت نمیبری؟؟ بچه بیاد انقد درگیرش میشی ک حسرت یه ساعت الانتو میخوری .. 

بیخیالی طی کن .. این ثابت شده ک هرچی بیخیالتر باشی زودتر نتیجه میگیری

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۳:۲۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم از روزي كه اقدام مَي كني تا يكسال بايد صبر كني . اگر خبري نشد مَي توني بري دكتر بررسي كنه كه عفونت، كيست ، تنبلي تخمدان و.... و يا همسرتون مشكلي نداشته باشه. گاهي زوج ها بدن سالمي دارن ولي دو سال هم شايد طول بكشه و يا بيشتر . اونم فقط بخاطر اينه خيلي اتفاقي به موقع اسپرم سالم به تخمك نمي رسه! پس صبور باش عزيزم! و به خدا بسپار! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۲:۵۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

چرا انقدر عجله داری واسه بچه دار شدن؟

برو فعلا از زندگیت لذت ببر بچه دست و پات رو میگیره

بیخیال باش و اصلا به حاملگی فک نکن اینطوری استرسم نداری و ایشالله یوقت به خودت میای و میبینی که بارداری

اصلا منتظر نباش که ببینی پریودت عقب میفته یانه

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۵:۵۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

خیلی سخته بهش فکر نکردن

شما ها چطوری بهش فکر نمی کردید

من که یه لحظه از فکرم بیرون نمیره:(

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۱۷ ۰۹:۱۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸
(ویرایش)

خيلي سخته بهش فکر نکردن در حالی خیلی منتظرشی😔

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
۱۳۹۶/۱/۱۷ ۰۹:۱۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام شینا جون.سال نوت مبارک عزیزم. راست میگیا اینا چجوری می تونن فکر نکنن منم هنوز باردار نشدم. تو چند ماه اقدام بودی؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۱۷ ۰۹:۱۸:۲۵
(ویرایش)

آره عزیزم راست میگی. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۱:۵۳:۰۰
(ویرایش)

سلام شینا جون.سال نوت مبارک عزیزم. راست میگیا اینا چجوری می تونن فکر نکنن منم هنوز باردار نشدم. تو چند ماه اقدام بودی؟

۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۰:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزم

والا من 4 ما اقدام کردم

این ماه پنجممه که دارم اقدام میکنم

رفتم دکتر کلی هم دعوام کرد که اینقدر استرس دارم

سونو واژینال هم دادم و گفت خیلی طبیعی و عادی نزدیک تخمک گذاریمه و اقدام داشته باشم و بی استرس باشم!!!!

اما اصلا درک نمیکنم این جمله رو....

۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۴:۰۶:۴۹
(ویرایش)

عزیزم من که رفتم توی ماه نهم اقدام ولی نشدم. الانم زیر دلم ی  جوریه فکرکنم باز دارم پریود میشم. سونوگرافی واژینال چه جوریه؟  داخلیه؟  درد داره؟ من سونوگرافی معمولی رفتم دکتر گفت مشکلی ندارم و رحمم نرماله شوهرمم آزمایشش خوب بود ولی نمیشه نمی تونم فکرنکنم باور کن افسردگی گرفتم بخاطر کوچکترین موضوع با شوهرم قهر میکنم گریه میکنم دست خودمم نیست. اونم منو درک نمیکنه میذاره به حساب بداخلاقیم.به امید خدا این دفعه باردار شدی 

۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۴:۰۶:۵۳
(ویرایش)

عزیزم من که رفتم توی ماه نهم اقدام ولی نشدم. الانم زیر دلم ی  جوریه فکرکنم باز دارم پریود میشم. سونوگرافی واژینال چه جوریه؟  داخلیه؟  درد داره؟ من سونوگرافی معمولی رفتم دکتر گفت مشکلی ندارم و رحمم نرماله شوهرمم آزمایشش خوب بود ولی نمیشه نمی تونم فکرنکنم باور کن افسردگی گرفتم بخاطر کوچکترین موضوع با شوهرم قهر میکنم گریه میکنم دست خودمم نیست. اونم منو درک نمیکنه میذاره به حساب بداخلاقیم.به امید خدا این دفعه باردار شدی 

۱۳۹۶/۱/۲۱ ۱۶:۳۰:۳۴
(ویرایش)

کاملا درکت میکنم عزیزم

منم همینطوری ام

اما دارم رو خودم کار می کنم که این ضعف رو از خودم دور کنم

کتاب می خونم...مهمونی میدم... شبا با همسرم می ریم ورزش...یه سریال خارجی دانلود کردم و هر شب میبینیم و خلاصه خودم رو مشغول کردم

اینطوری یه کم فکرم از تاریخ ها منحرف شده

سونو واژینال هم از داخله واژنه و درد هم نداره...ولی خوب خیلی دقیق تره

اما اگه سونو دادی فکر نکنم دیگه لازم باشه

من چون حساس بودم و استرس داشتم دکترم برای کم کردن استرسم سونو واژینال گرفت که خیالم راحت باشه

تو هم سعی کن خودت رو مشغول کنی عزیزم

با این که هیچ کس مث من درکت نمیکنه ولی تنها راهمون همینه عزیزم

امیدمون به خدا باشه ایشالا همه چیز درست میشه و خبر بارداریت رو به زودی بهم میدی و منم انرژی میگیرم از این خبر خوبتتتتتتتتت

۱۳۹۶/۱/۲۱ ۱۶:۳۲:۱۳
(ویرایش)

النا جان ایشالا به زودی مجددا باردار می شی

خبر خوبت رو حتما به ما بدهههههههه

۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۵:۴۴:۳۹
(ویرایش)

مرسی عزیزم. سعی خودمو میکنم. به امید خدا این دفعه هر دو باهم خبر خوش بهم دیگه میدیم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران