تعداد بازدید : 50172
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۵/۹ ۱۱:۱۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

واي اصلا حالم خوب نيست😭من ديروز امپول  اچ سي جي زدم دكتر گفت كه صبح فرداش يعني امروز نزديكي داشته باشين اما نشد😭نميدونم چرا شايد از استرس بود😭

الان كيت تخمك گذاري گذاشتم هردوتا خط قرمز بود تا كي وقت دارم؟

بعد يه سوال دكتر گفت بعدشم تا دوهفته يك شب درميون رابطه داشته باش مگه تخمك فقط ٢٤ساعت زنده نميمونه؟پس چه فايده داره تا دوهفته ؟

۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۴۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

خاطره جان اشکال نداره شما امشب دوباره سعی کنید نزدیکی داشته باشید...قبلش از همسرت بخواه تحریکت کنه چون منم ماه پیش که این آمپول رو زدم دکتر بهم گفت دو شب پشت سر هم رابطه داشته باشید که شب دومش اصلا موفق نبود..نمیدونم بخاطر آمپوله یا استرس یا چیز دیگه!

خلاصه نگران نباش و امشب سعی کن رابطه موفقی داشته باشید...

برای اینکه گفته شبهای بعد هم رابطه داشته باش احتمال کمی وجود داره که تخمک دیرتر آزاد بشه و یا شما به خاطر قرص هایی که خوردی چند فولیکول داشته باشی و چند تخمک آزاد کنی...دکتر می خواسته فرصتی رو از دست ندی...پس با آرامش یک یا دو شب درمیون تا 20 سیکلت نزدیکی کنید..ایشالا این ماه خبرای خوب میدی بهمون

منم امروز میرم سونو واژینال و از امشب باز ماجرا شروع میشه:))))

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۵/۹ ۱۶:۴۱:۱۹
(ویرایش)

مرسي  شينا جون عزيزم،ايشاله كه فوليكولت عالي باشه و اين ماه انتظارت تموم شه💝

مرسي از دلداريي كه بهم دادي چقدر خوبه كه اينجا رو داريم منكه واقعا به ارامش ميرسم😍😘

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۵:۲۲:۲۳
(ویرایش)

سلام خاطره جون خوبی...من اصلا خوشحال نیستم و بعد از 9 ماه در این لحظه نا امیده نا امیدم! و مطمئنم که این ماه و چند ماه ااینده هم خبری نخواهد بود!

رفتم سونو واژینال دادم و یک فولیکول 20 داشتم...در صورتی که بخاطر قرص لتروزول انتظار میرفت چند فولیکول داشته باشم..ولی مثل هر ماه همین یک فولکیول البته با اندازه مناسب!

نمیدونم چرا ولی یهو همونجا توی مطب دکتر نا امید شدم و حتی گفتم آمپول هم نمی خواد برام بنویسه...دیگه هم نمیرم دکتر...خیلی بده آدم تحملش تموم بشه..اونوقت یهو نا امید میشه...

قبلا هم تو زندگیم برای یه موضوع دیگه چند سال تلاش کردم و نشد...برای اولین بار یه حس نا امیدی بدی بهم دست داد...بعد که نا امید شدم دیگه بوسیدمش و گذاشتمش کنار!

و این دومین باریه که اینقدر نا امیدی به من مسلط شد!

امیدوارم تو به زودی با خبرای خوب بیای..هم تو هم همه دوستای منتظرم که برای تک تکشون دعا میکنم

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۶:۳۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام شیناجونم خوبی؟ عزیزم نباید ناامید باشی.تو همیشه روحیه عالی داری. همه رو تو دلداری میدی نبینم خودت ناامید بشی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۶:۴۲:۲۴
(ویرایش)

تو خوبی آذر جونم

فندقت خوبه؟

مواظب خودت و فندقت باش عزیزم حسابی

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۶:۴۹:۳۶
(ویرایش)

ممنون از همدردیت عزیزم...خیلی براش ذوق داشتم..کاش ذوقم کور نمیشد

ولی شد

اشکال نداره..خدا اینطور خواسته و توکل به خودش

خوشحالم که بعد از این همه صبوری بالاخره مامان شدی عزیزم..منم الان میرم خونه و ابروهامو رنگ میکنم...صفا سیتی منگوله

مواظب خودت باش مامان گلی

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۶:۵۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

خوبم شیناجون. تو خوبی؟ چ خبر؟ ناراحت نباش باورکن درست میشه.آنقدر دوست دارم بیام و تاپیک بارداریت رو ببینیم. تا میام میبینم تاپیک بارداری زدن میپرم رو تاپیکه ببینم تویی یا نه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۸:۱۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۰:۲۲:۲۶
(ویرایش)

سلام شينا جون

من خوبم تو خوبي؟

غصه نخور عزيزم اميدت به خدا باشه مطمئنم همين روزا مامان ميشي

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۸:۲۰:۵۷
(ویرایش)

بچه ها من يه دكتر خوب ميشناسم كارش عاليه

كسايي پيشش باردار شدن كه كلا دكترا ازشون قطع اميد كرده بودن

خواستين بگين شماره اشو بدم

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۸:۳۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سایاجون بگو ادرسشو...کدوم شهره؟

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۹:۱۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

خانوما توروخدا کمک الان رفتم دکتر توی هشت هفته ام فشار م بالاست سردرد و گر گرفتگی دارم حالم بده خیلی خیلی ناراحتم تورو خدا همفکری کنید چکار کنم

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۸:۴۸:۵۵
(ویرایش)

چكامه جون تهران

اسمش اسرافيلي٢٦٦٥٤٢٧٥

٢٦٦٥٤٢٧٩

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۸:۵۰:۵۰
(ویرایش)

فرح جون ناراحت نباش واسه خيليا اين مسائل پيش مياد دكترت خودش كنترل ميكنه

شماهم رژيم غذايي بگير

۱۳۹۶/۵/۱۵ ۰۱:۱۵:۳۵
(ویرایش)

سلام شينا جون،دركت ميكنم شديدا 😔ولي بايد توكل به خدا باشه و خودت بيخيال باشي ميدونم سخته اما شدنيه

منم اين ماه بعد سونو فقط يه بار رابطه داشتم بعد متوجه جوش سر سياه بزرگ رو آلت همسرم شدم متاسفانه كه ما رو حسابي ناراحت و نگران كرد ،حالا بايد صبر كنيم تا ايشاله زودتر خوب شه همسرم 

همين طور داره ماهها ميگذره و با هر ماه گذشتن صبر ما كمتر ميشه اما چاره ايي جز صبوري با اميد نداريم💖💝

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران