تعداد بازدید : 50164
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۵/۲۸ ۱۵:۲۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

فدای سرت عزیزم...ایشالا به زودی همه ما منتظرا جواب میگیریم...من هنوز تکلیفم مشخص نیست عزیزم...همچنان در انتظارم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۰۹:۱۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

وای عزیزم ایشالا که این ماه دیگه پریود نمیشی و خوش خبر میشیvalentineمن که میخوام واسه دو سه ماه دکتر رفتن و تعطیل کنم و برم مسافرت و یه مدت بیخیالش باشم اخه خسته شدم از آبان هر ماه میرم دکترworry

۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۰:۰۰:۴۶
(ویرایش)

عزیزم دل درد و کمردرد شدید دارم و منم هر لحظه منتظر این پریودم:)

بهترین کار رو می کنی

منم می خوام برم سفر و دیگه این ماه دکتر هم تعطیل

هر چی خدا بخواد همون میشه

۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۰:۲۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۷ ۱۵:۲۶:۵۸
(ویرایش)

شینا جون انشالله این ماه مامان میشی 😍😍

خدا جووون شکرت بخاطر لطفت
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۱:۱۴:۰۵
(ویرایش)

منم پریود شدم.مثل همیشه

۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۲:۰۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

عزیزم میدونم چ حسی داری خودتو ناراحت نکن هنوز فرصت هس ایشالا بزودی دامن توام سبز میشه گلمlove

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۷:۲۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

☹️اشكال نداره شينا جون،الهي كه هرچيزي برامون خيره همون پيش مياد💝برو سفر و خوش بگذرون💋

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۶:۱۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام پری جون.خوبی؟ احتمال دختر یا پسر بودن؟ گفت احتمالا پسره ولی تا هفته 15 اندام جنسیش کامل شکل میگیره و مشخص میشه.البته این دکتری که رفتم خیلی وارده. احتمالا که درست گفته. مال خواهرم رو که توی غربالگری درست گفته بود جنسیتش رو.

عزیزم من 23 اردیبهشت آخرین بار پریود شدم 1-2-3-4 خرداد. 6-8-10 خرداد یعنی از 10 سیکلم تا 19 سیکلم این شبها رو اقدام داشتم بعدش هم کلا تعطیل کردم تا این که 23 خرداد هم دیدم که پریود نشدم. بی بی گذاشتم مثبت پررنگ شد 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۶:۱۷:۲۶
(ویرایش)

نه شیناجون. هنوز اسم انتخاب نکردیم 

تو هم ناراحت نباش باورکن باردار میشی. نمونش خودم. الان ماه چندم اقدامی؟ چند ماه جلوگیری داشتی؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۶/۵ ۱۷:۵۷:۲۷
(ویرایش)

سلام آرزو جان.خوبی؟ چ خبرا؟ حالت چطوره؟ حالت تهوع داری یا نه؟ من که خیلی داشتم تازه یکمی بهتر شدم.سه ماه تموم بشه خوب میشی.سونوگرافی نرفتی؟ میخوای بری غربالگری؟ 

۱۳۹۶/۶/۵ ۱۷:۵۸:۳۷
(ویرایش)

سلام شیناجونم. خوبی؟ چ خبر؟

۱۳۹۶/۶/۵ ۱۸:۰۱:۲۴
(ویرایش)

سلام پری جون.خوبی؟ چ خبر؟ من امروز رفتم غربالگریم رو به دکتر نشون دادم گفت جفتت پایینه برام غربالگری دوم رو نوشت برم ببینم جفتم اومده بالا یا نه برام دعا کن سونوگرافیم خوب باشه بچمم سالم باشه. استرس گرفتم 

۱۳۹۶/۶/۵ ۱۸:۴۷:۵۴
(ویرایش)

سلام گلم خودت خوبی نینیت چطوره؟

والا من دیروز رفتم سونو واژینال دکترگفت جنین تشکیل نشده گفت با دارو می افته .دو هفته قبل رفتم سونو گفت شش هفته و سه روز .دیروز بعد دو هفته رفتم گفت هفت هفته . با حساب پریودیم الان ده هفته و دو روز هستم .

من اصلا ن دردی دارم ن لکه بینی .فقط سینه هام بزرگو دردناک شده بودن ک الان دو سه روزه دگ درد نمیکنه .

واقعا این بلاتکلیفی کلافه ام کرده .سه شنبه نوبت گرفتم برم پیش دکترم اونم دو هفته قبل گفت اگه این سونو هم چیزی معلوم نشه باید بندازی بازم باهاش صحبت میکنم که اگه بازم منتظر بمونم ممکنه جنین تشکیل بشه یا ن .اینم از شانس من بعد نه ماه انتظار

هرچی خدا بخواد ببینم چی میشه

anim2-sad

🔒
۱۳۹۶/۶/۵ ۲۱:۳۵:۲۲
(ویرایش)

سلام عزیزم. من و نی نی خوبیم.وقتی رفتی گفته 6 هفته و چند روز حتماً یک چیزی دیده که گفته.هر دو سونو رو یک جا رفتی؟ منم 7 هفته رفتم گفت 6 هفته و 5 روز. فقط یک کیسه گرد که یک نقطه کوچیک توش بود ولی ضربان قلب داشت. فقط قلب. نه بند نافی نه چیزی.دکترا آدمو میترسونن من خیلی سرچ کردم نوشته بود تا هفته دهم شاید طول بکشه تا قلب تشکیل شه. خب جای یک دکتر دیگه هم برو ببین اون چی میگه فقط به حرف یک دکتر گوش نده و سقط نکن.به دلت هم بد راه نده انشاءالله که چیزی نیست و بچت تشکیل شده.شاید لقاح دیر انجام شده باشه 

۱۳۹۶/۶/۶ ۰۰:۰۱:۱۸
(ویرایش)

اخه اذر جون من پنج مرداد رفتم سونو گفت پنج هفته و دو روز گفت دو هفته دیگه بیا فقط ساک حاملگی معلومه. دوباره نوزده مرداد رفتم گفت شش هفته و سه روز .گفت تا حالا باید جنین و قلب معلوم میشد هیچ کدوم نیس دوباره گفت دوهفته دیگه بیا سونو واژینال دیگه اون دقیقتره جوابشم قطعیه .بعد دو هفته رفتم میگه هفت هفته در صورتی ک ب حساب سونو دوهفته قبل باید میشد هشت هفته و چن روز  . گفت بارداری Blighted ovum هست یعنی پوچه جنین تشکیل نشده .

من اولین روز پریودیم 25خرداد بود .اقدامم پنج تیر بود تا سه روز .

منم نمیدونم والا امروزم رفتم دکترم نبود ک ببینم چی میگه. سه شنبه میاد برم ببینم نظرش چیه 

🔒
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران