تعداد بازدید : 10690
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۶
کاربران آنلاین : 0
شااپرک
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۴:۳۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸

طرز استفاده از کیت LH(تخمک گذاری)

(ویرایش)

بچه ها کسی هست طرز استفاده دقیق این کیت رو بدونه

و اینکه وقتی کیت مثبت بشه یعنی تخمک گذاری انجام شده یا قراره بشه 

باید قبل مثبت شدن تست پروژه داشته باشیم یا بعدش

آیا تست فولیکول رو نشون میده یا فقط تخمک گذاری رو

دوره من 28روزه هست گفتن ک از ١2تست بزار,درسته عایا؟

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۶:۲۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم اگه بیت و هشت روزه هستی از روز 11 بزار وقتی دو خط شد حتی کمرنگ یک شب درمیون به مدت یک هفته اقدام داشته باش

البته برا من گیت جواب نداد یک ماه استفاده کردم اصلا دو خط نشد ماه بعدش از ماشین حساب تخمک گذاری استفاده کردم تو روزای 14 16 اما بازم نشدم اما ماه سوم تو همین تاریخا البته +18 اقدام کردم باردار شدم چون سیکلام 30روزست نمیدونم حالا تو روز 18 گرفته یا 16 که ماه قبلش شاید تخمک گذاری نداشتم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۸:۵۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم  ؛ من اين جوري استفاده مَي كردم: 

دقيقا از روز پاكي يك روز درميون اقدام داشتم تا وقتي كيت مثبت ميشد و هر روز هم كيت ميذاشتم. بعد كه كيت مثبت مَي شد كلا دو بار ديگه اقدام داشتم و قطع مَي كردم ! چون ١٢ ساعت بعد از تخمك گذاري ديگه ، تخمك بارور نميشه! 

وقتي كيت مثبت ميشه يادم نيست دقيق ولي حدود٢٤ تا  ٣٢ ساعت بعد تخمك گذاري انجام ميشه. 

مارك كيت خيلي مهمه! يه سري مال من مدام كمرنگ ميوفتاد و روز أصلي خيلي پر رنگ بود. يه سري هم اصلا هيچي نميوفتاد و روز تخمك گذاري كمرنگ بود.  

بعد يه دفترچه درست كردم و هر روز كه كيت ميذاشتم ، نمي نداختم دور، مَي چسبوندم به دفترچه و تاريخ مَيزدم . اگه اقدام داشتم علامت ميزدم. دو تا سه ماه با همين روند همه رو نوشتم . ديگه با اينكه پريودام نامنظم بود بدنم رو شناخته بودم. مَي فهميدم كه الان ديگه نزديك شده. گاهي كلا ٣ بار اقدام مَي كردم . ( شوشوي من با اقدام مشكل داشت و براش خيلي سخت بود مخصوصا كه ٧ روز هفته رو كار مَي كرد) خلاصه ماه آخر بدون برنامه قبلي و با يه بار اقدام، نيني اومد. 

اون دفترچه خيلي كمكت مَي كنه! بعدم كيت ها رو با هم مقايسه مَي كني و مَي فهمي كدوم مثبته و كدوم كاذب! من هر ماه بين ١٠ تا ١٥ تا كيت استفاده مَي كردم. براي همين ازون خيلي خيلي ارزونا مَي خريدم.

راستي برعكس كيت بارداري بايد از تست دوم يا نزديك ظهر نمونه إدرار استفاده كني و بهترينش بين ١٢ تا ١٤ ظهر هست . ولي بأزه زمانيش رو خود جعبه بيشتره. حالا يه روز ١١ صبح گذاشتي فقط نمونه اول نباشه ، ٤ بعد از ظهر بذاري مشكل نداره ولي شايد خطا بزنه. بعدم هرروز بايد استفاده كني وگرنه اصلا فايده نداره. چون ممكنه دقيقا همون روز كه تَو نذاشتي ، مثبت شده و تَو نفهميدي. سعي كن هر روز بين ساعت ١٢ تا ١٤ انجام بدي و يه رو. صبح نباشه و يه روز غروب كه كلا همه چيز قاطي ميشه!  نمونه اول ادرار صبح صد در صد خطاست . همين! ديگه چيزي يادم نمياد! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۲:۲۶:۰۳
(ویرایش)

من مارك ابون استفاده كردم از روز هفتم تا امروز ك دهمه اون خط پایینیه کم رنگه,این یعنی منغی دیگه؟

تا چن روز مثبت میمونه؟همینکه خاصیت باروری تخمک از بین بره تست باز منفی میشه؟

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۸:۰۵:۵۲
(ویرایش)

ممكنه ٢ يا سه روز تست مثبت بمونه . بعد كه منفي ميشه يعني تموم شده و هرمون HCT رو تَو بدنت نميبينه!

مهم اينه كه حتي اگه يه روز مثبت شد يعني بين ٢٤ تا ٣٦ ساعت بعد تخمك آزاد ميشه و شما وقت زيادي نداري و بايد سريع دست بجونبوني. بعد كه تخمك آزاد ميشه كيت منفيه ديگه! ولي ١٢ ساعت هنوز تخمك زنده است و شما وقت داري. 

به بدنت دقت كن . فردا يا پس فرداي مثبت شدن دماي بدنت بالا ميره و شايد ترشحاتت هم عوض بشه. اينا همه علايمه! 

بعدم ازچند روز ، قبل اگه اسپرم به تخمك برسه بچه دختر ميشه و اگه طَي ٢٤ ساعتي كه تخمك زنده است باشه احتمال پسر شدن زياده. همه اينا به شرطيه كه همه چيز نرمال باشه. وگرنه اگه اسپرم كلا ضعيف باشه هيچ فرقي نداره و بچه صد در صد دختر مَي شه و اگه اسپرم خيلي قوي باشه بازم فرقي نداره و امكان پسر دار شدن خيلي بالاست. 

نمي دونم خوب توضيح دادم يا نه ! مَي توني مقاله هاي زيادي كه راجع بش هُم هست بخوني تا متوجه بشي! 

راستي ماه هايي هست كه استرس داري، شوك داري، يا تغذيه ات افتضاح بوده، يا كار سنگين كردي ( مثلا خونه تكوني و يا جابجايي هاي سنگين) زمين خوردن بد هم ممكنه مؤثر بأشهر نطفه تازه تشكيل شده رو قبل از اينكه بفهمي مادر شدي سقط كنه! اينا باعث ميشه تخمك ضعيف باشه و اسپرم رو پس بزنه!  

اينا رو بايد رعايت كني و از همه اونا مهمتر استرس و غصه بيبي چك منفيه! اينا رو كنترل كني ٩٠٪‏ راه رو رفتي! بقيش ديگه بايد اتوماتيك همه جيز سرجاش قرار بگيره. راستي استرس شوشو هم تاثير داره روي اسپرمش. و اگه همسر گرامي سيگار مَي كشن احتمال دختر دار شدن خيلي زياده ، چون اسپرماي قوي y  از بين ميرن و فقط اسپرم x مَي مونه كه دختر ميشه!  

از تنش و دعوا تا مَي شه دوري بشه كه اگه خدا خواست و باردار شدي بچه عيب نكنه خداي نكرده و يا بيش فعال نشه. 

خيليا فكر مَي كنن مريضن، خودشون يا همسرشون ولي دكتر مَي گه سالميد. با تلاش چندين ماه اقدام خبري نمي شه . اينه دليلش. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۰:۳۱:۴۶
(ویرایش)

ممنونم دوست عزیز توضیحاتت بسیار عالی بود

این دوره دمای بدنمم دارم اندازه میگیرم ببینم خدا چی بخاد

هم شوشو آز داده هم من دوتامون سالم بوده,آز من فقط تخمک بود گفتن واسع آزهای پیشرفته زوده هنوز ,چون هنوز یک سال و نیم از ازدواجمون بیشتر نگذشته

شما اطلاعات کاملی دارید ببخشید ی سوال دیگه,اگه فولیکول داشته باشه حتما تخمک هم داری؟یا ممکنه فولیکول باشه ولی تخمک آزاد نشه؟

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۰:۵۷:۲۱
(ویرایش)

عزيزم راحت باش. ما اينجاييم كه تجربياتمون رو در اختيار هم بذارم . وظيفمه! 

حقيقتش جايي كه من زندگي مَي كنم شرايط پزشكيش فرق داره به همين آسونيا و به دل به خواه آدم نه آزمايش مَي كنن نه سونو گرافي. بخاطر همين من اصلا اطلاعي از فوليكول ندارم. چون تجربش رو ندارم.

من حتي براي بارداريم آزمايش خون هم ندادم. نمي دونم چرا . ولي اينجا همه چيز به صلاح دكتره و بر عكس ما كه نگرانيم و مَي خوايم زود بفهميم چه خبره دكتراش آروم و صبورن. لج من كه در مياد😂 ولي خوب خيلي خوبه ! آدم زياد خودش رو زير آزمايش و سونوگرافي و اينا نميده ، هم براي وقت كه با ارزشه و هم براي سلامتي طرف بهتره صبوري كنه. دارو هم با وسواس ميدن. اصلا أهل دارو نيستن. خودمو كشتم چند ماه بعد از كورتاژم گفتم سونوگرافي كنيد ببينيد سالمم. رحمم عيب كرده ، تخمك گذاري نمي كنم، مريض شدم، ناقصم كردين .... دكتر مَي گفت يه سال صبر كن، هر وقت حالت بد بود احتياج داشتي با يكي حرف بزني بيا من بهت توضيح ميدم كه نگران نشي. خخخخخخ

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۱۱:۲۳:۱۸
(ویرایش)

anim2-25r30wi

ديروز كيتم مثبت شد با اینکه روز دوازدهم بود!همیشه فک میکردم چهاردهم باشه.شایدم مثبت نباشه من اینجور فک کردم,البته دمای بدنم امروز ی درجه بیشتر بود ممکنه تخمک گذاری باشه؟

اینجا نمیشه عکس آپلود کرد کیتارو بزارم نظر بدین ب مثبت یا منفی بودنش؟

بعد این کیتا بمونه تا ماه بعد تنیجشون از بین نمیره؟کمرنگ یا پاک نمیشن؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران