تعداد بازدید : 3666
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۸
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۵:۵۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

باردار شدن با استفاده از کیت تخمک‌گذاری

(ویرایش)

سلام خانومای عزیز. سوال مهم دارم.کسی هست که با یکبار استفاده از کیت تخمک‌گذاری همون ماه حامله شده باشه؟ بی زحمت طرز استفاده رو هم بگید 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۲۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۰:۱۱:۲۸
(ویرایش)

بله بوده

ادرارو میریزی تو ظرف کیت رو 30تا 60مین تو ادرار نگه میداری

میذاری زمین 7تا 10مین بعد جوابش معتبره

کیت مکس14

خدایا منتظرم
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۳۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

نهههه

30 تا 60 ثانیه باید کیت رو توی درار نگه داری

البته دستورش رو روی خودش نوشته

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۰:۵۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸
(ویرایش)

من دارم استفاده میکنم بار اولمه,کیت آبون

بین ساعت ١2تا 4 بعد از ظهر از ادرارت نمونه میگیری,بهترین زمانش ساعت 2هست,ادرارت نباید ادرار صبح باشه یا ادراری باشه ک با مایعات جمع شده خلاصه طبیعی باشه

کیت رو 20تا سی ثانیه توش میزاری,از حدی ک علامت زده بالاتر نباشه ادرار,بعد کیت رو وردار رو ی سطح افقی بزار تا ده دقیقه اونوقت نتییجه رو بخون

کیت های گرون چون هورمون رو هم نشون میده شاید از همون اولا مثبت ب نظر بیاد ک باید بتونی تشخیصش بدی

نتیجه مثبت هر دو خطش پر رنگه

عزیزم پیشنهاد میکنم در کنار کیت دمای بدنتم بگیر از روز اول پریودت,دمای پایه بدنت رو ک بدست اوردی روزی ک دمای بدنت بیشتر از باقی روزا شد معنیش اینه دو روز قبلش تخمک گذاری داشتی ک این کمکت میکنه نتیجه کیتت رو بهتر تحلیل کنی

ایشالا نتیجه میگیری

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۱:۰۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸
(ویرایش)

بچه ها کیت من از روز هشتم تا الان ک چهاردهمه مثبته,همچین چیزی میشه؟البته مال امروز کمرنگ تر از روزای دیگس,امکان داره تخمک گزاریم همون هشتم بوده باشه؟

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۱:۰۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

شاپرك جان سلام

خوبي عزيزم؟ 

گاهي اينطوري ميشه. به هر حال از روزي كه مثبت ميشه شما بايد اقدام رو شروع كني. وقتي كمرنگ شده يعني ديگه تمومه. گاهي بين ٢ تا ٤ روز مثبت ميشه 

مال بعضيا دو بار در ماه مثبت ميشه. اين براي اينه كه دو بار تخمك رها شده و خطاي كيت نيست. دو قلو هاي ناهمسان اينجورين ديگه، با كيسه آب جدا. ولي خوب گاهي دو تا نطفه بسته ميشه گاهيم فقط يكي، بستگي به اقدام داره، كه در موعد هر دو تخمك گذاري اقدام داشته طرف و يا نه

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران