تعداد بازدید : 665
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۱۲
کاربران آنلاین : 0
Suzi
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۲۳:۲۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۰۱:۱۰:۱۱

معاینه بکارت

(ویرایش)

سلام  خسته نباشید

سوالی داشتم.   چند ماهی است که عقد کردم  طی دوران عقدم کمی رابطه داشتم.  کم یعنی آلت داخل نشد اما بعدش که رفتم دستشویی مقداری خون کم رنگ ازم رفت.  میخواستم ببینم آیا بکارتم آسیب دیده یا نه  و اینکه این موضوع را چطور به همسرم بگم  چون او چیزی ندید و من توی دستشویی خون را دیدم که رفت.   لطفا راهنمایی کنید  ممنون 

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۰۰:۲۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيز دلم بايد همون موقع به همسرت مَي گفتي، اين چيزا بين يه سري زن و شوهرا خيلي مهمه و يه عمر داستان ميشه. 

همون موقع خود همسرت معاينه مَي كرد و اگه زخم تازه بود مَي فهميد. پسرا همشون استادن. 

خلاصه شايد آسيب ديده باشي خانمي. از عمق رابطه و جزيياتي كه مربوط به دخول باشه چيزي ننوشي شما ، ولي اگه حتي با انگشت برخورد داشته امكان صدمه وجود داره . اگر هيچ تماسي نبوده ، پس احتمال خيلي كمه. 

ولي حتما معاينه بشيد بعد استرس داشته باشيد كه چه جوري به همسرم بگم. 

بعدم گفتن اين چيزها خيلي سادست. و چون شما تا الان هيچ دخولي نداشتين فرم واژن به گونه اي است كه قابل باوره. در قلبتون هم شما خيالتون راحته كه هر چي هست با همسرتون بوده، پس با هر روشي بگيد مناسبه تا زندگيتون خراب نشه. 

موفق باشيد. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۰۰:۳۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۰۱:۱۰:۱۱
(ویرایش)

ممنون

من قبلا معاینه بکارت رفته بودم  بهم گفت که پرده ات حلقوی و ارتجاعیه   گفت که تو خونریزی نداری    

حالا به نظرتون قبل از عروسی یه گواهی بکارت بگیرم بهتر نیست؟ 

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۵۳:۵۴
(ویرایش)

ممكنه با ناخن اطرافش رو زخم كردي. 

خيلي طبيعيه! معذرت مَي خوام همين الان گاهي كه من خودم رو بعد از توالت مَي شورم ناخنم مَي گيره و زخم مَي كنم پوستم رو. هميشه بخاطر پرده نيست. مراقب ناخنت باش ☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۵۷:۳۹
(ویرایش)

بستگي به تصميم و فكر و نظر و آينده زندگيتبا شوهرت داره. اگه مهمه برو و گواهي بگير، اگه نه كه اقدام نكن. ولي كلا اگه مَي توني و مشكلي هم نيست بگيري بهتره، بعدا جاي حرف و حديثش مَي خوابه. 

خواهر كوچيكه من بنده خدا مثل شما بود ، مادر شوهرش بردش پزشك قانوني😱  مامانمم بيشتر مُصر كه تشريف بياريد خودتون ببينيد اگه باور نداريد😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۵۸:۴۴
(ویرایش)

ممكنه با ناخن اطرافش رو زخم كردي. 

خيلي طبيعيه! معذرت مَي خوام همين الان گاهي كه من خودم رو بعد از توالت مَي شورم ناخنم مَي گيره و زخم مَي كنم پوستم رو. هميشه بخاطر پرده نيست. مراقب ناخنت باش ☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران