تعداد بازدید : 2085
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۱۲
کاربران آنلاین : 0
عروس کوچولو
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۰۳:۳۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۹:۰۲:۴۸

درد پارگی پرده بکارت

(ویرایش)

چیکارکنم تا درد کمتری رو تو پارگی پرده بکارت احساس کنم؟ من فکر میکنم خیلی درد داره..

اگه درد داره دردش چطوریه؟

بخدا از استرس دارم میمیرم

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۰۷:۵۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

عزیزم بهتره قبل از هرچیزی بری دکتر ببینی نوع پرده ات چیه

ولی در کل پارگی پرده اصلا درد نداره فقط باید استرس نداشته باشی . اصلا

خیلی ریلکس باش . استرس رو کاملا از خودت دور کن و به هیچ عنوان به همسرت انتقال نده .

فقط به زیبایی شب زفافت فکر کن و به اینکه این شب دیگه براتون تکرار نمیشه . پس بذار بهترین شب رو داشته باشین .

به این مسئله هم فکر نکن که بعضیا میگن نوع پرده خیلی ضخیمه درد و خونریزی زیادی داری . اصلا دردی وجود نداره .

با همسرت معاشقه داشته باشین که کاملا بدنت آماده بشه برای دخول بعد اقدام کنین . اصلا عجله نکنین برا اصل مطلب . همه چیز با آرامش و عشق love

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۶:۴۹:۵۶
(ویرایش)

ما تو دوره نامزدی سعی کردیم که دخول داشته باشیم ولی وقتش که میشد پاهام قفل میشد و خودمو عقب میکشیدم.بعد چند روز تونستم پاهامو بلز کنم ولی وقتی آلت شوهرم میخواست بره تو دردو سوزش زیادی رو حس میکردم.انگار داشت آتیش میگرفت

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۶:۵۰:۲۵
(ویرایش)

ما تو دوره نامزدی سعی کردیم که دخول داشته باشیم ولی وقتش که میشد پاهام قفل میشد و خودمو عقب میکشیدم.بعد چند روز تونستم پاهامو بلز کنم ولی وقتی آلت شوهرم میخواست بره تو دردو سوزش زیادی رو حس میکردم.انگار داشت آتیش میگرفت

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۸:۰۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

سلام عروس كوچولو....راستش منم شب زفاف استرس داشتم ولي زياد نه...سعي كن موقع نزديكي خودتو سفت نگه نداري و ريلكس باشي...چون هرچقد خودتو سفت نگه داري و استرست زياد باشه كارت سخت ميشه...در هرحال كار سختي نيست فقط ريلكس باش عزيزم و استرس و بزار كنار....راستي هر وقت تو هم بانو شدي تا يك هفته اين چيزارو نخور...شير..گشنيز...سركه...سيب ترش..چون رحمو سرد ميكنه...ولي بعد ازيك هفته اشكالي ندارهflower

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۸:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام شهرزاد جون

بابت راهنمایی و اطلاعاتی که بهم دادی خیلی خیلی ممنونم.

واقعا با حرفاتون قوت قلب میگیرم😘

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۸:۳۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

خواهش ميكنم عزيزم...anim2-28

*خداجون اميدم تويي*
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314