تعداد بازدید : 2222
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۲۱
کاربران آنلاین : 0
عسل*
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۰:۱۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۲ ۱۹:۰۴:۱۶

رابطه از مقعد

(ویرایش)

سلام

من یک سال پیش با نامزدم رابطه از مقعد داشتم حدودا ده بار بود، ب دلیل مسائلی از هم جداشدیم الان میخوام ازدواج کنم اگ بخوام از پست رابطه داشته باشم همسرم میفهمه؟؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۰:۴۷:۲۷
(ویرایش)

میشه جواب بدید

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۰:۴۷:۳۵
(ویرایش)

میشه جواب بدید

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۲:۱۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۵۱
(ویرایش)

عــسل جون منظورت از نامزد چیه؟نامزد یا دوست پسر؟

اگه نامزد بوده مگه همسرت درجریان نامزدی قبلیت نیست؟

بـاز میــشه ایــن در...
صـــبح میشـه این شـــب...
طاقــت بیـــار...
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۲:۱۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۵۱
(ویرایش)

زیـــنب خاااانوووم مگه داریم تو این دورو زمونــه پسر چشو گوش بسته؟anim2-21anim2-thumbsupsmileyanim

بـاز میــشه ایــن در...
صـــبح میشـه این شـــب...
طاقــت بیـــار...
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۳:۱۱:۵۴
(ویرایش)

عزیزم باهم عقد نبودیم مدتشم چن ماه بود بخاطر همین چیزی نمیگم بعد من هنوز ازدواج نکردم میخوام اردواج کنم،عزیزم بعد ی سال مشخصه؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۱۴ ۰۰:۵۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عسل خانم ، مشخصه. حتي اگه يه بار اتفاق افتاده باشه. 

همين كه شبيه همه بدن هاي نرمال نيست، آدم خنگ هم شك مَي كنه ، احتياج به تخصص خاصي نداره. كه طرف شما حتما با تجربه باشه و يا چشم و گوش باز. 

متاسفانه مثل پرده بكارت هم نيست كه معالجه داشته باشه. 

تو اين مسأله اصلا ميزان تنگي مد نظر نيست. كلا فرم عوض مَي شه. مثل جعبه آكبند و يكبار باز شده. خيلي هم شبيه روز اول دوباره جعبه بسته بشه مثل بسته بندي كارخونه نمي شه. مقعد هم همينجوريه. عوض بشه ديگه مثل اولش نمي شه. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۰۲:۴۴:۱۴
(ویرایش)

اون وقتیه ک مداوم و پش سر هم باشه و پارگی اتفاق بیفته من از نظر ظاهری نمیگم از نظر تنگی میگم فک میکنم بعد ی سال درس بشه

۱۳۹۶/۲/۱۴ ۰۲:۴۶:۳۱
(ویرایش)

میشه شما راهنمایی کنید،من ی سال پیش از مقعد حدود 10بار راطبه داشتم الان ک ی سال میگذره قابله تشخیصه؟

۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۱۵:۰۱
(ویرایش)

ن من پرشک قانونی رو نمیگم من کسی ک میخوام باش ازدواج کنم رو مبگم

فداتشم من عزیزم😘😘😘

۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۴:۳۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

آره واقعا چطور میتونن 😞😒

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۵:۳۱:۵۲
(ویرایش)

عزيزم ، مقعد غده نگدارنده داره. مثل واژن نيست . وگرنه شما بي اختيار دفع داشتين. از جمع شدن خيالتون راحت.

ولي اينكه اگه بخواين دوباره سكس بك داشته باشيد ، بدنتون مثل سري اول مقاومت نمي كنه و بعد از چند دقيقه مقعد انعطاف نشون ميده. البته بدن ها متفاوته ، ممكنه براي بعضي كمي سخت تَر و براي بعضي مثل واژن سريع انعطاف داشته باشه و گذر زمان تاثير نذاره. ( با فرض بر اينكه تَو تاريكي انجام بدين كه چيزي نبينه كه احتمالات فهميدن از بينايي رو متوجه بشه ) ممكنه از اين طريق بفهمه. 

اين يه حقيقته ، پسر دست نخورده و بي تجربه خيلي كمه! اكثرا تجربه دارن. حتي از لب گرفتن كه ابتداي معاشقه شماست مَي فهمن كه شما چقدر اين كار رو بلدين. دقيق مثل ما. پسري كه نمي فهمه چي كار بايد بكنه رو كامل مَي فهميم و شايد تَو دلمون بگيم چقدر خنگه ! مگه داريم؟ يعني تاحالا يه فيلم هم نديده. خلاصه اينا چيزيه كه خودتون فقط مَي تونيد تشخيص بدين ، چون ما نامزد شما رو نديديم. اگه نامزد شما يه فرد عادي باشه هم بدونيد احتمال داره متوجه بشه.

ولي حواستون باشه كه وانمود نكنيد كه هيچي نمي دونيد و نقش بازي نكنيد . چون شايد چيزايي رو بفهمه و براش مهم نباشه ولي نقش بازي كردن يعني دروغ و ديگه به شما اعتماد نمي كنه، وچه بسا زندگيتون از هم مَي پاشه! 

موفق باشيد.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۰۰:۴۰:۴۰
(ویرایش)

پس عزیزم ینی بعد ی سال جمع شده و مشخص نیس ک قبل رابطه داشتم؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۵:۱۶:۰۲
(ویرایش)

من تو سایتای دیگ خوندم گفته بودن اگ چروک از بین رفته باشه یا زگیل بزنه یا....همسرت متوجه میشه ولی من هیچ کدوم از این علائم رو ندارم

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۵:۱۷:۳۸
(ویرایش)

ی سوال ازتون خواهس میکنم زود جوا بدید من پایین اون لبه های آلتم جایی ک آلتم ب هم میرسه ی زبونه کوچک دارم این چیشه ب نظرتون؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۷:۲۷:۲۶
(ویرایش)

شما لازمه يكم مطالعه كنيد تا بدن خودتون رو بشناسيد. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران