تعداد بازدید : 902
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۹/۲۳
کاربران آنلاین : 0
مرنجان
۱۳۹۶/۲/۱۷ ۱۵:۵۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۴:۱۷:۰۱

درد و تورم سینه و احتمالاتش

(ویرایش)

باسلام بچها من الان تورم نوک سینه دارم با درد و سفت شدگی ،همچنین تو اواخر فروردین رابطه لاپایی بدون دخول داشتن با پیش اب در تماس بودم خاستم بگم احتمال بارداری هست ؟البته قبلش رابطه بدون دخول داشتم متعدد پریود شدم و گفتم ادم اینجوری باردار نمیشه ،عایا احتمال بارداری هست ؟

همچنین تو سفر بودم تغییرات اب هوا و همچنین سوتینم چند روز باز نکردم  کلا خاستم بدونم کیا بودن که تو زمان بارداری این نشونه داشتن و یا اصلا من متوهم شدم 

۱۳۹۶/۹/۲۳ ۱۰:۵۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۲:۲۷:۵۶
(ویرایش)

کوالالامپور بزرگترین شهر مالزی که در ساحل غرب مالزی واقع شده است. در سال 1985 توسط معادن قلع موجود درخودش تاسیس شد.این شهر درسال 1896 به عنوان پایتخت مالزی شناخته شد و تا دریا 35 کیلومتر فاصله دارد.

کوالالامپور به معنای محل تلاقی رودخانه ها در حدود 150 سال پیشرفت چشمگیری داشته و جمعیت آن تقریبا 6.5 میلیون نفر می باشد.

این شهر زیبا و توریستی گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.از نظر آب و هوایی معمولا گرمسیر بوده و گاهی دمای آن به بالاتر از 30 درجه ی سانتی گراد می رسد.اگر بخواهیم در باره ی کوالالامپور مالزی برای مسافرین سخن بگوییم اولین چیزی که به ذهن ما می رسد جاذبه های گردشگری آن می باشد.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران