تعداد بازدید : 701
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۱۸
کاربران آنلاین : 0
احسانی
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۲:۲۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۰ ۰۱:۱۰:۳۶

کمک کنید لطفا

(ویرایش)

لام خسته نباشید.سوالی که دارم اینه که من با همسرم نزدیکی داشتم بدون موارد جلوگیری.واینکه تا حد هواس جمعی از ریخته شدن منی داخل واژون جلوگیری کردم حالا هم همسرم 10 روزی میشه پریود نشده میشه بگین بارداری ایجاد شده یا نع؟؟؟؟و اینکه 2بار نزدیکی انجام گرفته بعد از نزدیکی دوم چون 3 روز شده بود از عقب افتادن پریودی به ازمایش مراجعه کردیم جواب منفی بود بنظر شما بارداری شکل گرفته

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۲:۲۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۰ ۰۱:۱۰:۳۶
(ویرایش)

توروخدا جواب بدین مهمه 

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۲:۵۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

احتمالش كمه! ممكنه در اثر استرس يا فشار عصبي عقب انداختن، مگر اينكه شرايط غير از ايني باشه كه شما تَو ظاهر حس كردين. 

بسته به سيستم بدني خانومتون ممكنه حتي تا ١٤ روز تاخير بيوفته گاهي ، تغييرات فصلي و اينها هم باعث ميشه . اگر لك خون كوچك ديدن درجا بيبي چك بزارن. ولي اگه ١٤ روز گذشت حتما به پزشك مراجعه كنند.  و بعد از اطمينان از عدم بارداري ، دارو براي آمدن زودتر پريود تجويز ميشه! البته همين الانم مَي تونيد مراجعه كنيد و با اطمينان كامل از اينكه باردار نيستن ، آمپول مورد نظر تزريق ميشه ! 

نكته: گاهي نطفه دير بسته مَي شه و در تست هاي خونگي يا آزمايشات دير نشون ميده. در اين صورت اگر براي آمدن پريود اقدام بشه ، ممكنه جنين سقط نشه و آسيب جبران ناپذير ببينه و يا بعد مجبور به سقط ميشن كه كلي آسيب جسمي براي خانمتون به همراه داره. پس مطمين شُيد از عدم بارداري و اقدام كنيد. 

موفق باشيد 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران