تعداد بازدید : 86701
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
شهرزاد@@@
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۰:۲۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹

عقب و جلو شدن پريود بعد از اقدام براي بارداري

(ویرایش)

سلام..بچه ها من هنوز براي بارداري اقدام نكرده بودم پريودهام منظم و 28 روزه بود..اما از زماني ك براي بارداري اقدام كردم پريودهام نامنظم شده و مثلا يكبار 4روز يا 3 روز عقب ميفته يكبار هم 8روز عقب افتاد ودوماه پيش هم 4روز جلو افتاد و ايندفعه هم 10 روز عقب افتاد..ميخاستم بدونم ايا مشكلي دارم؟آيا اينا نشونه تنبلي تخمدانه؟از كجا بايد بفهمم تنبلي تخمدان دارم...كسي مثل من بوده؟؟خيلي نگرانم خواهش ميكنم جواب بدين..من 10 ماه اقدامم...ممنون

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۳:۲۲:۲۰
(ویرایش)
*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)
*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۵:۰۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

شما بعد از چند ماه اقدام باردار شدی؟

وای من که خیلی خلم

همش فکرای عجیب غریب میاد تو ذهنم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۶:۲۱:۴۳
(ویرایش)

آخه ايندفعه 10 روز تاخير داشتم..ميترسم تنبلي تخمدان باشه...تاحالا سابقه نداشتم..10 روز زياد نيست؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۶:۴۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

من دقیقا دارم خل میشم...ایشالا خدا بهمون کمک کنه...

برامون دعا کن

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۶:۵۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۱:۴۲:۳۷
(ویرایش)

سلام دوست عزیز من یک ماه بیشتر اقدام به بارداری کردم بعد از چن روز لک قهوه ای دیدم و بعد خونریزی داشتم بی بی چک دادم منفی شد .رفتم دکتر واسم قرص Ldنوشت .هنوز قرص L dتموم نشده بود که دچار دردای شدید زیر دلم و دوباره دیدن لک قهوه ای  شدم .ممکنه طی این مدت باردار بودم .ضمن اینکه باز تست دادم ولی تست منفی بود.شمام اینطوری شدید؟

۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۷:۳۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۱۴:۳۷:۴۹
(ویرایش)

عزیزمممم  شاید به دلیل اختلال هورمونی باشه و حتی ممکن هست برای تنبلب تخمدان هم باشه ولی نگران کننده نیست با دارو های گیاهی و یک دوره قرص دوباره منظم میشه چون شما که قبلا منظم بودی 

برای اقدام به بارداری قرصی هم مصرف کردی که هورمونی باشه؟ 

۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۹:۱۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

شهرزاد جون، من دكتر نيستم ، ولي براي من اينجوري بود: 

بعد از اقدام كلي تاخير و جلو افتادگي داشتم . يه بار ١٤ روز تاخير ولي يك پري اومد مثل سيل! 

بعد از ٣ ماه دوباره ١٤ روز تاخير، چون سابقه داشت و ديگه از اقدام هم درومده بودم ( ولي جلوگيري نكردم) اصلا شك نكردم حاملم ، تا اينكه روز ١٥ شك كردم ديگه ، بيبي مثبت شد. 

براي من طبيعي بود! شايد براي تَو هم طبيعي باشه ! فقط به زمان احتياج داري! 

از اقدام بيا بيرون ولي جلوگيري نكن!👍🏻 

من دقيقا روزي كه موعد پريودم بود نزديكي داشتم . و همون روز نگو دوباره تخمك گذاري داشتم و باردار شدم. گاهي وقتا آدم دو بار در ماه تخمك گذاري مَي كنه!  هيچ چيز غير ممكن نيست ! 😊

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۰:۵۲:۵۷
(ویرایش)

مرسي عزيزانمflower

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۰:۵۵:۱۴
(ویرایش)

نيلو جون قرص هورموني نخوردم..رازيانه واسه اين مشكلم خوبه

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۰:۵۶:۴۶
(ویرایش)

مليكا جوووووون مرسي عزيزم..چند ماه اقدام بودي؟جند بار عقب جلو افتاد تا باردار شدي؟؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۳:۲۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

عزيزم من تو نت خوندم لک قبل از پریودی خوب نیس اگر ک طی چند پریودی باشه,اگه زیاد اینجوری میشی با پزشکت مشورت کن

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۱۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

شهرزاد جون منو ک در جریانی ده ماه اقدامم پریودامم منظم و 28 روزه بود اما از اسفند سی روزه شده یعنی ١٥ به ١٥ پریود میشم دارو هم مصرف نکردم سابقه عقب افتادن نداشتم فقط ی بار کلومیفن خوردم دو روز عقب افتاد,روزای پریودمم قبلا ۴,٥ روز بود الان شده ٣روز

دیروز روز یازدهمم بود کیت گزاشتم خط پایینی ی کم کمرنگ بود اما امروز کلا منفی شد!فک کنم با سی روزه شدن پریودم تخمک گزاریمم ب هم ریخته

مامانم میگه عقب و جلو افتادن پریود اعلام امادگی رحم واسه بارداریه,از خیلیای دیگه شنیدم

دوستان درست میگن,جلوگیری نکن اما موقع رابطه ب بچه فکر نکن,نگو این رابطه واسه بارداریه همین خودش ی نوع استرسه ک از لقاح جلوگیری میکنه,باردار شدن علاوه بر شرایط جسمی شرایط روحی هم میخاد,ب خودت سخت نگیر عزیزم

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۱:۲۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

من راستش ١٠ ماه اقدام بودم ! 

اقدام واقعيم هم ٢ ماه بود ! كلا شوشو همكاري نمي كرد! توانش رو نداشت! خسته كوفته از سركار ميومد بيچاره!

با رفتارام اون رو هم عصبي كرده بودم! 

بعد كلا بيخيال شدم! برنامه زندگيم رو عوض كردم ! تَو دوران تخمك گذاريم مسافرت رفتم يه هفته ! كه نه تَو فكرش برم ، نه وسوسه بشم! نا خود آگاه يادم ميوفتاد ، دست خودم نبود! ٢ ماه از اقدام اومدم بيرون! همون ماهي كه اومده بودم بيرون نگو گرفته! تا بيبي مثبت شه حدود دو ماه شد! 

انقدر مطمين بودم كه باردار نيستم كلي كاراي ضرر دار كردم ! 😊 ولي خوب بچه سالمه شكر خدا ! مو رنگ كردم ! كلي دعوا و استرس! كلي وزن كم كردم ! تازه عكس رنگي از دندونم هم انداختم ! 

براي خدا هيچ كاري نداره! 

بعدم پريودام وحشتناك بود . سيكلام ٢٢ روزه تا ٤٥ روزه بود ! يه سقطم داشتم قبلش! التماس دكتر مَي كردم چكم كنه ، مَي خنديد مَي گفت يه سال صبر كن! 

شوهرمم واريكوسل حاد داشته ! ١٠ سال پيش عمل كرد ، ولي بهم از اول ازدواجمون گفت كه نازاست! دكترش گفته پيگيري نكنه! عمل كرد فقط براي اينكه درد نكشه! 

ولي خوب من دو بار حامله شدم! 😝بار اولم به اصرار خودش سقط كردم ! سري دوم گفت تَو خيلي بدنت قويه و مثل جارو برقيه! 😂 خلاصه اينهمه مشكل داشتم ، حتي يه قرص نخوردم! كورتاژم شده بودم ١٠ ماه قبل حاملگي! خودت حساب كار رو بكن! 😂

ازينكه خيلي زود نا اميد ميشيم ما آدما گاهي لجم مَي گيره! منم اگه از اقدام اومدم بيرون براي اين بود رو زندگيم تاثير منفي گذاشته بودم ! تا مرز طلاق! گفتم به درك! بخواد مَي شه ، نمي خواد نمي شه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۱:۲۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۱:۴۲:۳۷
(ویرایش)

مرسی عزیزم.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021