تعداد بازدید : 4459
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۲۲
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۰:۳۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

طعم مادر شدن

(ویرایش)

مامانای عزیزم. مادر شدن سعادت میخواد.سعی کنید تمام این لحظات خوش رو توی ذهنتون حک  کنید.خیلی حس خوبیه چون با تموم وجود اونو حس میکنید از ثانیه اول تا آخر عمر 

انشاءالله خدا به تمام کسانی که مثل من آرزوی مادرشدن دارن صبر بده و خوشحالشون کنه 

کاش منم بتونم ی روزی حسی که شما دارید رو تجربه کنم.از همه ی دوستان خواهش میکنم برام دعا کنید 

من که هنوز مادر نشدم ولی میخوام طعمش رو بچشم.مطمئنم از عسل شیرین تره 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۱:۵۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

آذر جون انشاالله همين ماه باردار ميشي..روزاي قدر نزديكه بهترين لحظاته واسه دعا...غصه نخور هممون بالاخره با ني ني از اين در ميريمanim2-4d564ad6

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۲:۴۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام آذر جون مطمئن باش شما هم قطعا باردار میشی و این حس قشنگ رو تجربه میکنی کار نشد نداره فقط باید صبور و آروم باشی سعی کن بیشتر از زندگی دونفرت با شوهرت لذت ببری که اگه اون فسقل بیاد دلت برای این روزهات حسابیییییییییییی تنگ میشه و دیگه وقت سر خاروندن رو برات نمی ذاره عزیزم . منم مطمئنم تو هم یک روز مثل بقیه خانمهای گل که الان باردار شدن میای و میگی بارداری عزیزم 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۳:۲۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

آذر جون من تو نیمه شعبان تازه فهمیده بودم باردارم و تو همین مدت کوتاهی که با این سایت و شما دوستای گلم آشنا شدم، از صمیم قلب تو جشن نیمه شعبان دعا میکردم که انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه.

آذر خانوم گل انشاالله خدا کمک میکنه به خدا توکل کن و نذر صلوات کن انشاالله تو ماه رمضون باردار میشی که بهترین ماه خداست.

استفاده از کیت تخمک گذاری هم بد نیست ولی من از خیلیا شنیدم میگن از روز پاکی یه شب در میون اقدام داشته باشین و خودتونو تقویت کنین. و با همه وجودت بسپار به خدا. سعی کن خودتو با یه کاری کلاسی چیزی سرگرم کنی که کمتر فکر کنی اینجوری زودتر به هدفت میرسی

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۱:۴۸:۱۸
(ویرایش)

مرسی ریحانه جون.دل افروز جون.وای ریحانه جون عجب روزگاری قشنگی فهمیدی مادر شدی. مبارک باشه عزیزم. خدا حفظش کنه براتون. اگه این ماه باردار شم خیلی خوبه.تا الان باردار نشدم به خودم دلداری دادم گفتم شاید خدا میخواد توی ماه رمضان باردار بشم.وقتی به خودم زیاد امیدواری میدم بعد که پریود میشم 100 برابر بیشتر ضربه میخورم. 

دل افروز جان راست میگی و الان 10 ماهه فکر و ذکرم شده بچه. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۱:۵۰:۵۶
(ویرایش)

ریحانه جون من این ماه از کیت استفاده کردم همون روزا هم اقدام کردم ولی نشد.از شب پاکی.هرشب.شب در میون. همه راه رو رفتیم ولی نشده.شما چه شبهایی اقدام داشتی که باردار شدی؟

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۱:۵۷:۲۷
(ویرایش)

مرسی شهرزاد جون.انشاءالله این ماه با هم مامان بشیم. آره نظر خودمم همینه. شب های قدر دعا کنم. با زلزله چه کردی؟ من که خونه تنها بودم خیلی ترسیدم. داشتم ظرف میشستم آب و بستم پشت سرمو نگاه کردم دیدم قابلمه ها روی پایه داره میلرزه. اومدم توی حال دیدم گلدون ها روی ویبره ان  بعد دیدم لوستر داره تکون میخوره. از ترس مونده بودم لای چارچوب در. جای شما شدیدتر بود ولی خیلی بد بود 

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۲:۰۹:۱۱
(ویرایش)

آذر جان من با کیت اقدام کردم البته چون دقیق نمیدونستم یه روز قبل اینکه کیت مثبت بشه و بعدش که مثبتش شد اقدام داشتم

ولی بدن ها متفاوته و میگن بهترش اینه که یه شب در میون باشه یا دو شب در میون البته باید حسابی تقویت کنید که بدنتون ضعیف نشه

انشاالله خدا کمک میکنه و تو بهترین ماه بهت هدیه میده فقط قول بده سعی کنی بیخیال باشی خودتو با یه چیزی سرگرم کن. من فکرم مشغول کار و ... بود باورم نمیشد این ماه بشه

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۲:۱۰:۴۴
(ویرایش)

نذر صلوات و هدیه به چهارده معصوم یادت نره

14000 صلوات نذر کن خیلی تاثیر داره

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۴:۳۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۱۹:۲۲:۰۲
(ویرایش)

سلام اذر جون منم مثل شما منتظرم نه ماهی میشه.امیدوارم که تا شب قدر و تو ماه عزیزی که در پیشداریم همه حاجتمون رو بگیریم.من تصمیم دارم برم سرکار که ذهنم از این قضیه دور بشه یکم.نذر صلوات که دوستمون گفتن خیلی خوبه انشاا... من از امروز شروع میکنم شما هم شروع کن ایشاا... که حاجت روا بشی

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۳۳:۵۰
(ویرایش)

مرسی رهایی عزیزم. خدا برات حفظش کنه.انشاءالله منم مثل شما ماه رمضون بفهمم باردارم. اگه بفهمم باردارم میام اینجا به شما و همگی خبر میدم. فقط برام دعا کن عزیزم 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۴۰:۰۴
(ویرایش)

انشاءالله که همینطور بشه اندیای عزیزم. چقدر خوب میشه این ماه یکی یکی بیایم بگیم مامان شدیم.وای چه حالی داره 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۲:۳۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۱۹:۲۲:۰۲
(ویرایش)

انشاا.... 

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۵:۴۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام آذر خانم گل انشاءالله که شما هم این لذت زیبا رو درک کنی اونقدر لذت بخشه که من با وجود اینکه یه دختر دو سال و نیمه دارم  دوباره دوست دارم باردار بشم ماه هاست با همسرم صحبت کردم و بالاخره راضی شد که از اردیبهشت اقدام کنیم الانم منتظرم تا روز سیزدهم خرداد که ببینم چی میشه البته حالت تهوع دارم که نمیدونم باردارم یا همش تلقین باشه انشاءالله در ماه مبارک رمضان خداوند بزرگ و مهربونمون آغوشمون رو برای زییاترین موجودش پر بکنه

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۳/۵ ۲۳:۲۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۳:۲۷:۵۳
(ویرایش)

منم بچه خیلی دوست دارم اما باید تا چهار سال دیگه صبر کنم😐

۱۳۹۶/۳/۵ ۲۳:۲۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۳:۲۷:۵۳
(ویرایش)

منم بچه خیلی دوست دارم اما باید تا چهار سال دیگه صبر کنم😐

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403