تعداد بازدید : 1044
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۲۹
کاربران آنلاین : 0
samira naderi
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۰:۳۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱

زایمان طبیعی با وجود نی نی بریج لطفااااا کمکککک زود 😨😨😢

(ویرایش)

سلام دوستای گلم من دیروز رفتم بیمارستان دکترم اتاق زایمان اینا رو نشونم داد و سوال کرد که نتیجه نهایی رو بهش بگم اینکه میخوام چه نوع زایمانی رو داشته باشم بعد نی نیمو معاینه کرد وگفت که سرش هنوز بالا قرار گرفته و روز به روز رشد میکنه بچه تو شکمت وشانس اینکه بچرخه کمه الان هفته 36 هستم بعد من گفتم اگه این طوریه پس سزارین کنید که مخالفت کرد گفت چون نی نی طوری توشکمت قرار گرفته که امکان زایمان طبیعی وجود داره اینطوری هم یعنی نینی حالتش نشسته باسناش مستقیم کانال زایمانه و پاهاش یکی این ور یکی اون ور گفت اینطوری هم امکان زایمان طبیعی هست باسن هم چون مث سر بچه گرد هستش میشه از کانال زایمان عبور کنه که من اونجا شاخ در اوردم 😨😨گفت فقط تو نیستی اولین نفر که تحت نظرما زایمان کنه اینجوری گفت برای زایمان به این روش متخصص داریم گفتم اخه اذیت میشم خیلی که گفت اینطوری که تو فکر میکنی نیست فرقی نداره با زایمانی که سر بچه اول میاد منم موافقت کردم چون خدایی اعتماد دارم به دکترم وگفت اینکه چند متخصص رو سفارش میکنیم برای زایمانت اصلا نترس ولی من هر چند فکر میکنم وحشتناکه وتا به حال ندیدم این جور زایمانو بچه ها لطفا راهنمایی کنید تابه حال دیدین شما زایمان اینجوری مشکلی پیش میاد کمککککککککککک توروخدا 😢

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۶:۵۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام عزيزم، اگه مَي توني با دكتراي ديگه مشورت كن! زايمان بريچ خيلي سخته، كلي بخيه مَي خوري ، بعدم سر بچه از همه جاي بدن بزرگتره و گير مَي كنه!

من فيلمش رو ديدم 

تا هفته آخر ممكنه بچه بچرخه يا پرستار و ماما با دست بتونن بچه رو بچرخونن ، اما اين از نوع زايمان هاي سخته! من كه پيشنهاد نمي كنم. اگه سر بچه گير كنه و سلامتش به خطر بيوفته ممكنه حسابي خط خطي كننت . بالآي ٢٠ تا بخيه !

من خودم تجربه ندارم و باردارم. ولي خوب طبق ديده هام نظر دادم. بازم بهتره با يه متخصص صحبت كني . 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۲:۱۶:۵۷
(ویرایش)

😢😢والا چی بگم دوستان خدا بهم رحم کنه چون اینجا حدالامکان سزارین نمیکنن دکترم گفت یه متخصص بزرگ زایمان هم هستش تصمیم نهایی رو اون میگیره .از یه طرفی هم دلم خوشه میگم نی نی میچرخه مامانم گفت وقتی که دردت بگیره خودبه خود میچرخه موقع دردهات نی نی خدا کنه اینطوری باشه کلی هم نرمش انجام میدم واسه چرخشش نمیدونم چرا نمیچرخه .دکترم گفت تو اولین بچته و سزارین بشی باید بقیه بچه هاتم بخوای بیاری سزارین بشی گفت انقد اسون نیست سزارین من اعتماد خیلی دارم بهشون چون یه متخصص عالیه خودش منم گفتم بهش هرچی باشه من یه نی نی سالم میخوام ازتون نه ماهه دارم زجر میکشم سرش انقد ویارم سرش شدید بوده که الانم خوب نشدم 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢دعا کنید دوستان برام که نی نی بچرخه خدایا به حق این ماه مبارک خدایا به من وهمه ی زنایی که نی نی تو شکم دارن رحم کن زایمان خوبی داشته باشن 😢😢😢😢😢

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۲:۴۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

عزیزم تمام تلاشت رو بکن که اگه بچه نچرخید حتما سزارین بشی سلامتی بچه و خودت در الویت هست . یکی از اصلی ترین دلایل زایمان طبیعی همین هست که بچه چرخیده باشه و سرش پایین باشه من تا حالا نشنیدم بچه رو از باسن بکشن  بیرون . توکلت به خدا باشه ما رو هم بی خبر نذار عزیزم 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۴:۰۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

توی زایمان طبیعی اول باید سر بچه بیاد بیرون تا بقیه اعضای بدن هم بتونن راحت بیان بیرون

یعنی چی که با باسن متولد بشه مگه میشه؟ معمولا بریچ رو سزارین میکنن

تا هفته ۳۸ صبر کن اگه دیدی بچه نچرخیده حتما سزارین کن

خودت میگی ۹ ماه سختی کشیدی پس زایمانی رو انتخاب نکن که خطرناک باشه

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۴:۱۵:۵۲
(ویرایش)

مرسی دوستان از راهنماییهاتون 😢هر چند الان زوده برا زایمانم 36 هفتمه ولی حتما میگم اگه زایمان کردم چشم 

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۵:۲۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

مامان بزرگم یکی از بچه هاش موقع زایمان دیدن که بچه با پا داره بدنیا میاد

ماما رو اوردن بچه رو برده بود داخل شکم چرخونده بود بعد بچه باسر بدنیا اومده ( اون موقع بیمارستان نبوده توی خونه زایمان میکردن)

الانم من دیدم فیلمش رو که ماما بچه رو توی شکم میچرخونه تا راحت بدنیا بیاد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران