تعداد بازدید : 894
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۲۸
کاربران آنلاین : 0
tina71kh
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۷:۰۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۲۰:۵۶:۴۳

الهام خانم یزدانی جاااااان بیا اینجا

(ویرایش)

سلام الهام جان یزدانی این چن روز همش تو فکرت بودم امروز خیلی بیشتر از همیشه به دلم افتاده تو همین روزا حاجتتو می گیری و خدا دامنتو سبز می کنه نمی دونم چرا ولی به دلم افتاده دیگه اگه خبری شد زیر این پستم کامنت بذار حتما و بهم بگوووو وقتی برگشتم شاد شم با خبر مادر شدنت anim2-thanks

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 💖
۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۲:۱۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۲ ۱۳:۳۶:۲۳
(ویرایش)

سلام عزيزمم ممنونم ك ب فكرمي دعاكن ب حق اين شبا باردارباشم اخه امروز موعد پريمه و نشدم فعلا حالت هاش روهم ندارم توروخدا از ته دلت دلم دعاكن

عزيزم دلم ماماني خيلي وقته منتظرته پس چرا نمياي ؟؟برا باردارشدنم صلوات بفرستين الهم صلي علي محمدوال محمد
۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۵:۱۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

الهام جان. من تازه 5روزه فهمیدم باردارم.منم همیشه قبل پریودم سینه هام سفت میشد و نوکشون درد میکرد. زیر دلم درد میکرد ولی این بار فقط سینه هام سفت شده بودن و درد میکردن. زیر دلم ی جوری بود ولی دیگه درد نمیکرد. یک روز عقب انداختم. شب قدر بود بی بی گذاشتم مثبت شد فردا صبحش هم رفتم آزمایش مثبت بود اصلا باورم نمیشد. اون روز حرفاتو خوندم گلی ناراحت شدم و اشک توی چشمام جمع شد برات پیام هم گذاشتم. خیلی درکت کردم چون این روز ها رو خودم هم کشیدم انشاءالله به حق امام حسین بارداری فقط توکلت به خدا باشه. خبرشو بده که چشم به راهم تا خبر خوب بدی و همه بچه ها رو شاد کنی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۸ ۲۰:۱۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۲۰:۵۶:۴۳
(ویرایش)

وااااااااای بخدا الان دارم با چشم گریون اینو می نویسم واقعنی نمی دونم چی بود اون روز تو دلم افتاده بود که حامله میشی خیلی تو فکرت بودم این پستو گذاشتم الان این پیاما و پستتو دیدم اشکم روان شد انشاءالله که مادر شدی تروخدا ی آزمایش بده یا دوباره بیبی چک بذار خبر قطعی بهمون بده بخدا انقد خوشحال میشم که نگوووووووووووووو floweranim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 💖
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728