تعداد بازدید : 630
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۳۱
کاربران آنلاین : 0
ترانه ی عشق (....)
۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۳:۱۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۶ ۱۷:۰۳:۵۵

(واژینسموس .....)

(ویرایش)

سلام دوستان

من پنج ساله ازدواج کردم،ی  یکسال عقد بودیم تو مدت عقد چندتا از اطرافیان خیلی منو از شب عروسی و پارگی و خونریزی و درد خیلی زیادی ک باید تحمل کنم و اینا ترساندن همون زمان برای تشخیص و سلامت پرده بکارتم دکتر رفتم که فوق العاده بد برخورد کرد باهام ،چون من خیلی بی تجربه و کم سن بودم و ترسیده بودم نمیدونستم میخاد چکار کنه برای همین پاهام باز نمیکردم اونم فکر کرده بود مسایله ی دارم حتما و درنهایت بحدی داد زده بود که از بیرون مطب همه حتی شوهرم صداشو شنیده بودن و آخرسرهم با مشت محکم زد تو شکمم تا خودم شل گرفتم و معاینه کرد و گفت پرده سالمه و ....، اینا همه ذهنیت خیلی بدی شده بود برام تا حدی که شب عروسی م برام وحشتناک ترین و بدترین شب دنیا شده بود ، با کلی استرس و گریه و درد اون شب پرده بکارتم فقط پاره شد و دیگه چون خیلی حالم بد شده بود تا چند روز اصلا نمیزاشتم شوهرم بهم نزدیک بشه،بعد ازون هم نزدیکیام همیشه با کلی درد و گریه و ترس تا جایی ک بجزینکه پاهام بسته میشه  ناخودآگاه ،تمام تنم میلرزه... اونم فقط باندازه ی بند انگشت اجازه دخول میتونم بدم ناگفته نماند الان یک بچه دوساله  بچه دارم که برام با این مشکلم  واقعا ی معجزه ست ، قبل از حاملگی م یبار به خودم جسارت دادم رفتم دکتر واسه معاینه چون بنظر خودم چیزی تو بدنم بود که نمیزاشت دخول انجام بشه و واژنم بسته بود دکتر بسختی معاینه م کرد و گفت آناتومی بدنت مشکل نداره خودت خیلی لوس و ترسویی خانم.... از زایمانم تقریبا انگیزه م برای درمان ازبین رفته بود چون ی مشکل حل نشده میدونستمش تا چند ماه پیش با سایت شما اشنا شدم... دیگه ازین رابطه غیر عادی خسته شدم خودم رو ی زن ناقص میدونم همش میگم بالاخره صبر شوهرم تمام میشه زندگیم بخاطر این مسایل از هم نپاشه... نکنه بهم خیانت کنه... نکنه دیگه از چشمش بیافتم😢😢😢😢😞😞

خواهش میکنم با کمک و راهنمایی تون منو ازین بدبختی نجات بدین

خدای مهربان کمک م کن درمان بشم
۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۳:۲۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام عزيزم شماتنهانيستى همدردزياددارى.اون بالاى صفحه روى انجمن واژينيسموس کليک کن بياتوانجمن اونجا کمکت ميکنن.روش تمرين و همه ى اينها.خيليا درمان شدن

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۳:۲۶:۴۵
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۴:۳۳:۰۲
(ویرایش)

ممنون عزیزم مطالب اموزشی و تمرینات رو خوندم الان پریودم بعدش حتما تمرینات رو شروع میکنم باینکه خیلی امید ندارم ب خوب شدنم ،سوالم رو چطور باید توی انجمن بپرسم؟ بلد نیستم ؟چطوری؟

از رابطه جنسی متنفرم 😥

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران