تعداد بازدید : 587
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۳۱
کاربران آنلاین : 0
ن رهگذر
۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۶:۲۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۰۱:۳۶:۲۸

تمرينات واژينوسموس

(ویرایش)

با سلام 

من به تازگي به انجمن واژينوسموس اضافه شدم

در حال حاضر دارم تمرينات واژينوسموس را به ديلاتور سايز ١١/٥ رسوندم اما هنگام وارد كردن اين ديلاتور درد خيلي شديدي دارم در مورد ديلاتور هاي قبلي هم درد داشتم اما با تمرين مجدد رفته رفته كاهش پيدا مي كرد اما با اينكه دو روزه اين ديلاتور رو وارد مي كنم بازم درد دارم و كمتر نشده حتي وقتي بعد از پايان تمرين هم ديلاتور رو در ميارم بازم يكم درد دارم. آيا اين طبيعيه؟ و رفته رفته بهتر ميشه؟ چون اين سايز بزرگه درد دارم؟

خدايا كمكم كن موفق شم🙏🙏
۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۶:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸
(ویرایش)

اين مشكل واژينوسموس چه جوريه؟ 

چرا اين همه آدم اينجا مبتلا هستن بهش🤔🤔 

۱۳۹۶/۳/۳۰ ۲۳:۳۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)
سلام رهگذر جان.چرا داخل تاپیک انجمن پیام نمیذاری؟اونجا خیلیا درمان شدن و میتونن کمکت کنن.سایز قبلیت اختلاف زیادی داشته با این سایزت؟وقتی اندازه سایز میره بالاتر باید افزایش سایزت کمتر باشه تا به مشکل نخوری.. در واقع سایزای بالا صبوری و تمرین بیشتری میخاد..اگه اصولی تمرین کنی سریع تر و راحت تر نتیجه می گیری المیرا جان صفحه اول تاپیک انجمن راجع به واژینیسموس توضیح داده
من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۳/۳۱ ۰۰:۱۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۰۱:۳۶:۲۸
(ویرایش)

ريزان عزيز

من همين امروز وارد سايت شدم

متوجه نميشم كه ميگيد داخل انجمن پيام بذارم از هر جايي امتحان مي كنم بازم مياد تو اين صفحه. اما در مورد تمرينم طبق سايزهايي كه اينجا نوشته پيش ميرم تقريبا هر دفعه ١/٥ سانت زيتد ميشه سايز قبليم ١٠ سانت بوده، با اون مشكلي ندارم اما ١١/٥ رو وارد مي كنم درد دارم و احساس زمانى رو كه دارم كه مي خوام برم دستشويي اما يبوست دارم و نمي تونم، اين احساس درد و اجابت مزاج طبيعه؟

ممنونم

خدايا كمكم كن موفق شم🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران