تعداد بازدید : 3677
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲
کاربران آنلاین : 0
1paiez
۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۹:۱۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۸:۱۴:۰۶

رحم سپتیت و برای بارداری ....

(ویرایش)

سلام من تازه عروسی کردم دوماه میشه .بخاطرکارهمسرم هردوره پریودچهارباراینارابطه دارم به ننظرتون من مشکل دارم فعلاباردارنشدم، قبل عروسی سونورفتم یه ذره کیست داشتم که برطرف شده ونوشته بودنوع رحم سپتیت .پرسیدم ازدکترگفت مشکلی نیست ولی نگران شدم یه مدت یعنی من مشکل دارم .واینکه برای بارداری فرق داره به نوع رابطه وتعدادرابطه .ودررابطه اب همسرم وقتی میریزه داخل وقتی پامیشم کلا بیرون میریزه به نظرتون مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید

۱۳۹۶/۳/۳۱ ۲۰:۱۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم اطلاعاتي كه شما لازم داري براي شروع بايد بري مطالعه كني! بعد تَو هر مرحله سوال بپرسي! 

تو اين مرحله : از روزي كه اقدام مَي كني تا يكسال باردار نشدن طبيعي هست و بعد از اون ميشه بريد بررسي كنيد چرا؟ خيليها مشكلي ندارن! فقط به وقتش انجام نميشه! 

در هر ماه اقدام زن و مرد سالم ٢٥٪‏ شانس باروري دارن! 

تخمك ١٢ ساعت بيشتر زنده نيست! پس خيلي مهمه كه حد اقل ٢ روز قبل و بعد از تاريخ تخمك گذاري و يا همون روز رابطه داشته باشي! 

پس لازمه روز تخمك گذاريت رو پيدا كني! هزار و يك راه داره! تَو نت سرچ كن آموزش داده ! 

بعدم اينكه مني ميريزه بيرون هيچ إيرادي نداره! در هر سر سوزن قطره مني ٢٠٠٠ اسپرم وجود داره! شما مَي توني براي چند دقيقه دراز بكشي ، مثلا ٥ دقيقه كه بيشتر جذب بشه و شانس بيشتري داشته باشيد! و با پارو به سمت بالا بزاريد در مدت استراحت بعد از سكس، وَيَا بالش زير كمرتون بزاريد به صورتي كه باسن بالا بره و كمر پايين بمونه كه با كمك قانون جذب به حركت اسپرم ها كمك بشه! تمام اينها اقداماتيه كه انجام داده ميشه ولي تاثير ١٠٠٪‏ اون از لحاظ پزشكي ثابت نشده! 

بعدم تازه عروسي! از الان خودت رو درگير اين نكن مشكل از منه؟ مشكل از كيه؟ از زندگيت لذت ببر! هيچ كس نمي گه نازايي! اگرم خودت عجله داري ، بهش فك نكن ! استرس خودش بارداري رو تاخير ميندازه! زندگيت ر بكن ، بچه خودش مياد! 

همه اونايي كه تَو اقدام بودن چندين ماه و يا حتي دو سال، وقتي ذيگه فكر نكردن بهش دقيقا همون ماه باردار شدن! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۲ ۱۹:۵۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۸:۱۴:۰۶
(ویرایش)

ممنون ازتون .ولی من چندسال نامزد بودم والان تهران زندگی میکنم همه خانوادم شهرستان هستن همسرم صبح میره شب میاد ازتنهایی ودلتنگی فقط هروزکارم گریه هست نیازشدیددارم به یه بچه همسرمم عاشق بچه هست ، خیلی سخت میگذره اینجابهم اهل بیرون گشتنم نیستم یعنی تنهایی کجابرم ، 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران