تعداد بازدید : 985
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۴
کاربران آنلاین : 0
آرزو(پ)4m
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۲:۴۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵

قلب نی نی ام

(ویرایش)

سلام دیروز رفتم سنو ببینم ساک بارداری اصلا تشکیل شده اخه تا حالا نرفته بودم سنو . تو شیش هفته هستم دکتر گفت ساک که هیچ جنین تشکیل شده قلبش تشکیل شده بود و ضربانشم شنیدم بهترین حس زندگیم بود من و همسرم همون لحظه اشکامون جاری شد بخاطر لطف خدا .دعا میکنم واسه همه ی کسایی که ارزو دارن این حسو تجربه کنن.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۳:۲۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

واااای آرزو جونم خداروشکرررر

ان شاالله بشادی و مبارکیییی ...التماس دعا

loveanim2-4d564ad6anim2-thanks

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۳:۴۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

واااااااااای آرزو جون خیلی خوشحالم که صدای قلبشو شنیدی و فهمیدی سالمه.منم 6 هفته رو تموم کردم رفتم توی 7 هفته منم خیلی دوس دارم زودتر برم و صدای قلبش رو بشنوم و بگن سالمه. مرکز بهداشت بهم گفت اگه مشکلی نداری هفته 10 برو.منم وایسادم هفته 10 برم.شما از روز اول پریودی حساب میکنی میگی هفته 6 هستی یا نه؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۴:۴۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

مبارک باشه عزیزم انشالله به سلامتی 

برامنم دعا کن خدا به من یه فرزند سالم عطا کنه 

۱۳۹۶/۴/۴ ۱۵:۳۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

ممنونم اذر جون . طبق پریود تو هفت هفتم اما سنو گفت 6هفته ای و0روز یعنی امروز وارد 7هفته شدم .

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۸:۴۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان یه سوال دارم.من دیشب بعداز نزدیکی وقتی که بلندشدم دیدم رو دستمال لکه ی خون بود.روز 21 سیکلمم بود تا موعد پریودم 1هفته ای بیشتر مونده....تاحالا شماها اینطور شدین؟چندماهه تو اقدامم به نظرتون میتونه لک لاله گزینی بوده باشه چون دیگه اصلا لک ندیدمو الان ترشحاتم بی رنگن.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۴/۴ ۲۰:۱۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

آرزو جان مبارکت باشه اره راس میگی خیلی لحظه خوبیه وقتی صدای قلبش و میشنوی منم تازه دیروز شنیدم البته سونو قبل گفت قلب تشکیل شده اما صداش و نشنیدم😍😍😍

فقط خدا.....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران