تعداد بازدید : 8838
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۸
کاربران آنلاین : 0
صدف گلی
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۰:۰۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸

دارم از عذاب وجدان ميميرم

(ویرایش)

خانوما تو تاپيك قبليم گفتم كه سقط اولم عمدي بود ! شب عيد فطر من جنينم افتاد  

الان خيلي ميترسم خدا بهم بچه نده به خاطر خريتي كه كَردم 😭 ميترسم خدا منو نبخشه ! بعد سقط كم بلا ها سرم نيومد ولي به نظرتون خدا بهم نظري ميكنه😔 خيلي پشيمونم ماه رمضون هم بود سقط كَردم 😭 اين ماه كلا جوري بودم حس ميكردم خدا باهام قهره هركاري كَردم نتونستم روزه بگيرم يا دعا كنم انگار خدا تحملشو ازم گرفته 

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۱۹:۱۱
(ویرایش)

الهه خودمو ميخوام جمع و جور كنم يادم نيوفته ولي اصلا فراموشم نميشه😭

۱۳۹۶/۴/۸ ۱۱:۳۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

الميرا جان سلام ! 

منم مثل تَو بودم! تا وقتي باردار نشده بودم همش همين أفكار و عذاب وجدان كه هر چي سرم مياد ازون كاره! 

ولي يه روز يه دوست حرف قشنگي بهم زد! گفت اگه تَو خودت رو نبخشي ، چجورتوقع داري خدا تَو رو ببخشه! در مورد هر گناهي كه حس مَي كني انجام دادي! 

خدا كه ما رو ميبخشه ولي براي آرامش لازم داشتم اول خودم ، خودم رو ببخشم! پس

منم سعي كردم خودم رو ببخشم اول! بعد كلا از تمام اين أفكار اومدم بيرون! يعني از اقدام و اين حرفا! زندگي من خيلي نزديك به زندگيه الهه است! خلاصه كنم! يهو رابطم هم بد شد با شوهرمم ! همه چيز دست به دست هم داد براي جدايي كامل ! 

به مو مَي رسه ! اما پاره نميشه! تَو اقدام نبودم! نه اقدام و نه عملي! هيچي! تَو دعوا و طلاق و طلاق كشي گاهي شرايط آشتي يا هر چي فراهم ميشه! اوني كه عاشقه باز يه شانس ميده براي نجات زندگيش! شب قبل از پريودم بعد از ٢ ماه رابطه داشتم! با خيال راحت كه فردا پريود ميشم! ولي همون شب تخمك گذاري شده بود! هنوز باورم نميشه! و بعد از ١٤ روز تاخير پريود بيبي مثبت شد! 😱 حتي يه درصد هم فكرش رو نمي كردم كه باردار باشم! حتي يه درصد!

ديگه هر چي بود ، هر اتفاقي افتاده بود عاشقونه مراقب بچم بودم! الانم به خواست خدا نصف بارداريم گذشته خيلي چيزا عوض شده! شكر🙏🏻😌🙏🏻

از خدا مَي خوام به زودي به قلبت آرامش بده! اول بايد خودت رو ببخشي! تَو مَي توني! 👍🏻😌 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۱۱:۳۹:۰۴
(ویرایش)

بعدم 

آرامش بهت كمك مَي كنه كه خارج از تصورت باردار بشي ! 😌 بهت قول ميدم! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۱۱:۴۰:۱۰
(ویرایش)

مرسي مليكا جونم ارامش دادي بهم فداتشم ❤️💐 سعي ميكنم خودمو اروم كنم شوهرم هم خيلي كمكم ميكنه 

خدا گل پسرتو برات نگه داره خانومي 

۱۳۹۶/۴/۸ ۱۱:۴۳:۴۸
(ویرایش)

اينجوري شوهرت هم اذيت ميشه ! اين دغدغه ذهنيش نيست ! اما ميشه ! و تأثيراتش رو يواش يواش ميبيني! الان شدي برده! برده تصور و عِشق به بارداري! خيلي از زندگي ميوفتي!  به خودت برس! به شوهرت ! 

رابطه داشته باش بي برنامه! فقط جلوگيري نكن! اينجوري خيلي حال ميده! سوپرايز هم ميشي! ☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۱۱:۵۳:۴۲
(ویرایش)

مرسي فدات شم ! اصلا نگران نباش! فقط بزار ٦ ماه حتما از سقط بگذره كه رحمت آماده باشه! مخصوصا الان كه خيلي ضعيفه! 

زود اقدام كني ، باردار بشي! ولي رحم توان نگهداري نداشته باشه سقط ميشه! پس اينبار اصلا عجله نكن! زندگي كن! از زندگيت لذت ببر! عاشق باش! نفر سوم عشقتون هم غافلگيرانه مياد ! جوري كه خودت شوك ميشي! پس از الان تلاشت رو شروع كن! 

كيت تخمك گذاري و ابزار كمكي بارداري جمع، تَو بخچه! 

مثبت انديشي و دوري از أفكار منفي! 

صحبت با خدا هر وقت حس كردي حالت بده! بي وأسطه! 

شاديات رو با خدا شريك شو! فقط نه غم و غصه! مثلا امروز نون و پنير و سبزي خوردي ! خيلي حال كردي! نوستالژي داشت! يه نگاه بكن به قلبت و از خدا تشكر كن! بگو دمت گرم بآدم انداختي! خيلي لذت بردم! خيلي هم رسمي حرف نزن گاهي! خداست! غريبه كه نيست! روح و سرشت ما از خودشه! اونم از خودمونه😊

بابت كوچكترين چيزي كه ازش لذت ميبيني بيشتر فك كن تا ذهنت پر شه از فضاي مثبت! 

زندگي به اين تاريكيا هم نيست گاهي كه ما ميبينيم ! 

اينا پيشنهاد من بود! هر كي يه روش داره! ولي اينم جواب ميده! من اينجوري تونستم خودم رو جمع و جور كنم!  

ببينم چه مَي كنياااا! 

قدم اول تصميم 

بلافاصله عمل، اصلا برنامه ريزي نمي خواد! مستقيم عمل! 👍🏻❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۱۴:۰۰:۴۳
(ویرایش)

به به سلام الي! خوبي؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۱۷:۲۳:۵۴
(ویرایش)

مليكا احيانا فرشته هستي تو؟ خدايي خيلي حرفات عالي بود

اتفاقا ديشب شوهرم گف عشقم نزديكي ميكنيم بدون جلوگيري هر موقع نيني اومد قدمش رو چشمامون 

خيلي هم با خدا حرف زدم بهش گفتم كه ازش نا اميد نيستم و باورش دارم 

توكل به خدا انشالله كه همه چيز به روال عادي بره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران