تعداد بازدید : 23666
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۲۸
کاربران آنلاین : 0
riva
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۲:۵۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰

تشخیص جنسیت از روی حرکت حلقه و حرف v.....

(ویرایش)

سلام خانمای گل. 

خانما تشخیص جنسیت از روی حرکت حلقه و حرف v داخل چشم رو انجام دادین؟؟؟

میشه اونایی که میدونن نی نی شون چیه انجام بدن نتیجه رو بگن که درست بود یانه؟

حلقه اینجوریه که با زنجیر روی شکم بگیرین ه دایره چرخید پسره اگه به این طرف اونطرف رفت دختره.

حرفvهم اینجوریه که پلک تون رو پایین بگیرین اگه تو سفیدی چشم راست v بود پسر و اگه تو چشم چپ بود دختر.

لطفا اونایی که جنسیت بچشونو میدونن امتحان کنن بگن.  که درست در میاد یانه. ممنون میشم.

من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۲:۵۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ريوا جون ! همه ماها كه بالآي ١٨ هستيم تمام تستا رو انجام داديم ! غلط بودن! فقط سونو درست مَي گه ! 😔 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۴:۱۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)

جدی؟؟؟ خب چجوری بود؟ یعنی علامتای دختر بود مال شما؟؟؟ بعد سونو گفت پسره؟؟؟  جفتشو انجام دادی هم حلقه هم حرف v؟؟؟

من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۵:۲۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

تست چيني ! حلقه همه چيز يادم نيست دقيق ! هر كدوم مَي گفت يا دختر يا پسر! ابن سينا 

بعد از ظاهرمم همه نصف نصف بودن! من چون خيلي وزن كم كرده بودم ، شكمم دير بزرك شد بعضيا فك مَي كردن بچه تَو لگنمه! يه سريا مَي گفتن زشت شدي! دختره ! يه سريا مَي گفتن خوشگل شدي پسره! 

سونوگرافي ٢٠ هفتگي بهم گفت پسره! براي آنومالي رفتم ، همونجا جنسيتم گفتن بهم! 

ويار ترشيجات علايم دختره! من بدجور ويار ترشيجات دارم! مخصوصا سماق! كار شب و روزمه! سماق ميريزم كف دستم نمك ميزنم مَي خورم! 

خلاصه مال من كه خيلي قاراش ميش بود!تا سونوگرافي!

يعني اول كه ديدم فك كردم قلب بچه است انقدر بزرگ بود😂😂😂😂 گفتم باشه مامان قبول بابا! ما تسليميم! تَو پسري! ديگه شك هم نمي كنيم! 😂😂😂 يعني بچم اگه حجب و هيا هم داشت نمي تونست قايم كنه! از بالاسر ، پهلو ، روبرو ! همه جا معلوم بود! 😂😂😂 فقط وقتي داشت صورت بچه رو نشونمون ميداد ديده نميشد! آخه تَو زاويه اش نبود😂😂😂😂 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۶:۳۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

ریوا جونم من چهار ماه تمام خودمو درگیر این تعیین جنسیتای مزخرف که تو اینترنت نشون میداد کردم همش دروغ من تمام ویارم مثل پسر بود خوشگل شدم اصلا کسی متوجه بارداریم نمیشد تقویم چینی سن مادر به علاوه ماه لقاح تست جوش شیرین حلقه و چشم همه همه به من پسر نشون داد حتی تو چهار ماه هیچکس یبارم بهم نگفت تو دختر میاری همه میگفتن شک نکن اصلا سونو نرو پسره اما تو آنومالی دخترم همه رو شک کرد حتی من و باباشو الانم خیلیا باور نکردن میگن دروغ میگی چشم نخوری پسره اما فقط سونو گرافیه که میگه دختره 

خدایا شکرت
۱۴۰۰/۵/۲۸ ۱۷:۰۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

عزیزم این چیزا خرافات هست و پایه علمی نداره. تو این نوشته ارتباط حرکات جنین با جنسیت هم توضیح داده.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران