تعداد بازدید : 2271
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۵:۱۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

)

رعنا جون با اپلیکاتور استفاده کردی؟ بعد فرداش میریزه بیرون عسل ها یا جذب واژن میشه؟ 

شما قشنگگگگگ نتیجه گرفتی؟ ی کم برام توضیح میدی اگر مقدوره برات عزیزم؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۲:۱۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

ببین من شب که میخام بخوابم این کار رو میکنم، حدودا بک سوم اپلیکاتور یا کمتر رو عسل میریزم بعد که دراز میکشم یه حوله زیرم پهن میکنم و اپلیکاتور رو نه تا انتها ولی زیاد وارد واژنم میکنم( برای اینکه سریع همه عسلها نریزه بیرون) و عسل رو خالی میکنم، فردا صبحش هم خودم رو میشورم و یه روز نوار بهداشتی میذارم که لباسم کثیف نشه،

فقط میگم خیلی بدنت رو گرم میکنه، من خودم مزاجم سرده و با این حال فرداش تو دهنم آفت میزنه، اگه شما مزاجت گرمه میتونی بعد از تزریق عسل نیم ساعت دراز بکشی و بعدش بری زیر دوش آب گرم تا بیشتر عسل ازت خارج بشه

من خودم این کار رو از چند نفر شنیدم، و همه اونا هم جواب گرفتن، معمولا عفونت زیاد از سردی رحم هست ، با این کار رحم هم تقویت میشه

من خودم خییییلی عفونت میگرفتم و اکثرا هم قارچی میشد، اما الان خییییلی بهترم، به ندرت عفونت میگیرم، ولی خب مراقبت هم میکنم، مثلا کمتر تو خونه لباس زیر میپوشم و بعد دسشویی حتما خودمو خشک میکنم و بعضی وقتا هم لباس زیرهام رو اتو میکنم

میتونی یه بار امتحان کنی ضرری نداره، همه دکترای سنتی هم ایبن کار رو پیشنهاد میکننن

۱۳۹۶/۴/۲۲ ۲۰:۵۲:۲۰
(ویرایش)

مرسی رعنا جان از توضیحات کامل و فوقالعادت.واقعا ممنون که وقت گزاشتی و این همه تایپ کردی ببخشید خستت کردم عزیزم.من مزاحم گرم و خشکه عزیزم.امتحان میکنم عزیزم ممنونم بازم عشقم

Stay stronge
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۲۰:۵۵:۰۹
(ویرایش)

مرسی رعنا جان از توضیحات کامل و فوقالعادت.واقعا ممنون که وقت گزاشتی و این همه تایپ کردی ببخشید خستت کردم عزیزم.من مزاجم گرم و خشکه عزیزم.امتحان میکنم عزیزم ممنونم بازم عشقم

Stay stronge
۱۳۹۶/۴/۲۳ ۱۸:۳۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

خواهش میکنم، انشالا نتیجه بگیری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021