تعداد بازدید : 2261
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۳
کاربران آنلاین : 0
tina.h
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۱:۵۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰

من دیگه بچه نمیخام 😢😢😭

(ویرایش)

با بی بی چکای مثبت و هزارتا علائم پریود شدم اونم بعد ی دوره نشدن پریود ... منو شوهرم حالمون خرابه ...sad

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۳:۱۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۲۲:۴۴:۰۸
(ویرایش)
عشق
مثل دختر بچه ای میمونه که
کفش ھای پاشنه بلندِ مامانش و پوشیدہ !
ھیجان داره !
ولی زمین خوردنش حتمیه !
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۳:۱۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۲۲:۴۴:۰۸
(ویرایش)

عزیزم چند وقته اقدام میکنین؟ تا 3 ماه کاملا طبیعیه! زن دایی من بعد 2 سال اقدام الان 7 ماهه حامله شده. خدا بزرگه ایشالا که زودتر باردار میشی😻

عشق
مثل دختر بچه ای میمونه که
کفش ھای پاشنه بلندِ مامانش و پوشیدہ !
ھیجان داره !
ولی زمین خوردنش حتمیه !
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۰:۳۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم برو يه آزمايش بده! اگه مثبت باشي! هنوز آثاري باشه از مثبت بودن حالا تَو بيبي چك دوباره يعني باردار بودي و سقط كردي ! حتما يه چك بكن! 

چيز خطرناكي نيست ! فقط براي دونستن خودت خوبه! نه اينكه خودت نظر بدي ! دكتر بايد تأييد كنه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۰۴:۵۷
(ویرایش)

من ۷،۸ماهه اقدامم

چی بگم آجی دلم خونه ...

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۱۰:۱۷
(ویرایش)

کوین مادر آره حتما میرم دکتر،خیلییی درد داشتم بی سابقه.جالب اینجاس ماه قبل لک این ماه پریود اونم ۵روز زودتر درصورتیکه من دیر میشدم ولی زودتر اصلاااا

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۱۳:۰۵
(ویرایش)

کوین مادر آره حتما میرم دکتر،خیلییی درد داشتم بی سابقه.جالب اینجاس ماه قبل لک این ماه پریود اونم ۵روز زودتر درصورتیکه من دیر میشدم ولی زودتر اصلاااا

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۴:۲۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸
(ویرایش)

عزيزم منم يه ماه بيبي گذاشتم زود دو خط پررنگ شد بعد پريود شدم😐بيبي چك خطا داره عزيزم اعتماد نكن بهش

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۵:۳۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

منم یه بار چند ماه پیش اینطور شد و حتا مقدار بتام هم رسید به سی ولی بعدش پریود شدم، بهش میگن بارداری شیمیایی یعنی لقاح انجام شده ولی لانه گذاری اتفاق نیفتاده و دلیلش هم ضعیف بودن اسپرم ، تخمک یا رحم هست، خودتون و همسرتون رو خیلی زیاد تقویت کنید

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۵:۴۰:۴۳
(ویرایش)

در ضمن انقدر ناامید نباشین، 

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۳:۴۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

عزیزم من  هم بارداری شیمیایی رو تجربه کردم.یه سوالی ذهنمو درگیر کرده.من قبلا عفونت زیاد داشتم و کلا مستعد عفونت هستم والان نمیدونم که لوله هام بستس یا نه آخه شنیدم لوله های فالوپ بر اثر عفونت چسبندکی پیدا میکنن.ب نظرتون حالا که بارداری شیمیایی داشتم خیالم راحت باشه که چسبندگی ندارم یا نه ربطی نداره؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۲:۲۷:۳۳
(ویرایش)

عزیزای دلم ممنون از دلداریتون دوستون دارم چرا ک بفکرم بودید و جواب دادید 😘😘😘

دکترم گف بارداریت ضعیفه فک کنم تخمکمو میگه ...برام دعا کنید بازم دارو دادم اما دوز بالاترش ...

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۲۱:۵۵:۳۴
(ویرایش)

نورا جان من اطلاعی ندارم ولی فک نمیکنم به این رتحتی لوله ها بسته بشن

ولی برای عفونتت تزریق واژینال عسل بکن، فقط عسل ت خیلی خوب باشه، من امتحان کردم و خیلی خوب هست

۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۷:۲۷:۵۵
(ویرایش)

ممنونم ررعنا جان از راهنماییت.متاسفانه عسل طبیعی خیییییلی کم پیدا میشه و هر سری گرفتم بهم الکی گفتن طبیعیه ولی نبوده.ب خاطر همین میترسم واژینال عسل تزریق کنم.ولی خب صبحا ناشتا شربت عسل میخورم شنیدم عفونتو از بین میبره...

بازم ممنونم عسل

Stay stronge
۱۳۹۶/۴/۱۶ ۰۱:۰۴:۰۵
(ویرایش)

نورا جان درسته سخت پیدا میشه، منم راستش عسل طبیعی پیدا نکردم، ولی همون عسل هایی که تو فروشگاه ها میدن و میگن کیفیت خوب داره به شرط اینکه پروانه بهداشت و استاندارد داشته باشه رو من میگیرم و همونا رو واژینال استفاده کردم

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۸:۰۷:۰۹
(ویرایش)

رعنا جون با اپلیکاتور استفاده کردی؟ بعد فرداش میریزه بیرون عسل ها یا جذب واژن میشه؟ 

شما قشنگگگگگ نتیجه گرفتی؟ ی کم برام توضیح میدی اگر مقدوره برات عزیزم؟

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران