تعداد بازدید : 796
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۱۹
کاربران آنلاین : 0
samira naderi
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۳:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱

کمک لطفا شکم درد نی نی 😢😢😢

(ویرایش)

سلام من پسرم ۲۰ روزه به دنیا اومده هر روز صبح ها و دم غروب که میشه شکم درد میگره نمیدونم چیکار کنم دکترش بهش کرم زیره داده برای شکمش که بمالم بهش بعد چای زیره گفته بهش بدم دوقاشق چای خوری این کارا رو هم میکنم بعد هر بار شیر دهی باد گلوشو میگیرم ولی نمیدونم چرا خوب نمیشه بهش نبات دادم نعنای دم کرده دادم کلا خسته شدم انگار ساعت کوک میکنن هر روز دوستان چه پیشنهادی دارین لطفا 😩😩در ضمن من ایران نیستم لطفا راه حل هایی باشه که تو دسترس باشن اینجا ممنون میشم ازتون کمکم کنید خیلی ممنون

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۳:۵۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۱۷:۳۰:۲۸
(ویرایش)

نبات و نعنای دم کرده دادی به بچه بیست روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۰:۳۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

شربت گرايپ ميکچر(گرميچر)بش بده.معمولا براشکم دردنوزادميدن.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۹:۱۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۴ ۲۰:۴۸:۰۰
(ویرایش)

سلام سمیرا خانم تبریک میگم بلاخره نی نی تونو آغوش گرفتید!طبیعی بدنیا اومد؟!به احتمال زیاد کولیک داره!تو نت سرچ کنید میفهمید!پسر منم همین مشکلو داشت الان ۵ ماهشه ولی به طور کامل خوب نشدِ تازه باز خدارو شکر کنید ساعت مشخصی میگیره پسرک من طفلک ۲۴ ساعت تمام جیییییغ میکشید فقط تکون دادن تو گهواره آرومش میکرد. شما میتونید بزاریدش لای پتو و تکونش بدید خیلی موثره. تو اینجور مواقع فقط باید خونسردی خودتونو حفظ کنید میدونم نمیشه ولی چاره ای نیست. کولیک واقعا درمانش گذشت زمانه که معمولا تا۴ ماهگی طول میکشه ولی بعد اون کامل خوب میشه. پروتئین گاوی هم خیلی خیلی مضره!به هیچ عنوان گوشت  شیر ماست و سایر فراورده های گاوی رو استفاده نکنید!غذای نفاخ هم استفاده نکنید موفق باشید!

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود..
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۲:۰۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱
(ویرایش)

خیلی ممنون عزیزم مرسی اره طبیعی به دنیا اومد با وجود بریج بودنش ماشالله وزن پسرمم زیاد بود زایمانم سخت بود ۳ روز طول کشید ولی خداییش خوب رسیدگی کردن بعضی وقتا گریه میکنم با نی نی وقتی اینجوری میشه 

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۹:۲۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۴ ۲۰:۴۸:۰۰
(ویرایش)

خب خداروشکر.درکتون میکنم چون منم همینطوری بودم.فقط صبر داشته باش..همه چی درست میشه anim2-28

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود..
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۲۰:۵۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۲۰:۳۵:۲۹
(ویرایش)

سلام عزیزم...بله کوچولوت کولیک داره...پسر منم از 25روزگیش شروع شد تا اواسط 5ماهگی.....قطره دایمتین وپدیلاکت وایزی کول دادم بهش.....عرق نعنا برای رفلاکس معده خیلی مضره حداقل دوقطره بده بهش.......بیشتر توی بغلت روی شکم بگیرش....یعنی روبه رو را ببینه وشما زیر دلش نگه دار.....فقط باید صبور باشی.....کل لبنیات گاوی را حذف کن ...حبوبات ومیوه هایی که نفخ داره را نخور...خیلی موثره....

زمان فقط این مشکل حل میکنه وصبوری شما....

این قطره هارا حتما بگیر یا بگواز ایران برات بفرستن خیییلییی خوبن

در کشتی زندگی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران