تعداد بازدید : 1374
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۰
کاربران آنلاین : 0
باران خانووومممم
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۴:۵۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۹ ۱۲:۱۳:۲۵

اینم سقطم شد درد سر

(ویرایش)

سلام من همونی هستم که سقط ناقص کرده بودم بعد سقط 17mmبقایا مونده بود که بعد خوردن قرص متیل ارگونوین امروز رفتم سونو گف بازم8mmمونده .

توروخدا راهنمایی کنین من چکار کنم دوباره قرص متیل بخورم یا با قرص سایتوتک بقایام دفع میشه.

تو سونو گف اگه دفع نشه باید کورتاژ بشم،اونماه 3/29رفته بودم سونو کیست نداشتم ولی امروز گف تخمدان راستم کیست داره دکترسونو گف شاید از مصرف قرص متیل باشه .

وای من چکار کنم😭😭

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۵:۰۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۵:۰۸:۱۸
(ویرایش)

کورتاژ بهترین راهه وگرنه باید درد زیادی رو بکشی

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۵:۱۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

تحرک ت رو خیلی بالا ببر ، هی طناب بزن ،‌زعفرون دم کن، منم رفتم سونو و کیست پیدا کردم، پس به خاطر قرص متیل ه، ،،،،

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۷:۲۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

باران جان مگه چند روز قرص متیل رو خوردی؟

من شنیدم میگن آب پیاز هم خوبه ، جوشانده پوست پیاز و گل کفته و جوشانده بارهنگ با نبات (بارهنگش زیاد باشه) و زعفران دم کرده غلیظ

البته تو خوردن اینها هم باید احتیاط کرد چون ممکنه ضرر داشته باشه. تحرک زیاد و یکی از آشنایان میگفت قدیما تو کوزه فوت میکردن فوت محکم و فشار دادن شکم رو هم شنیدم من چند روزی که بیمارستان بودم همه اینا رو انجام میدادم

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۲۱:۳۲:۱۸
(ویرایش)

من پنج روز متیل خوردم ودوتام آمپولشو زدم بنظرتون الان قرص سایتوتک بخورم دفع میشه؟؟

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۲۱:۴۲:۵۶
(ویرایش)

ریحانه جون شما قرص سایتوتک قبلش خورده بودی؟؟

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۲۳:۴۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

باران جان اسم این قرص که میگی رو نشنیدم من وقتی بیمارستان بودم سه تا دو قرص سفید زیرزبانی بهم میدادن گرد بود تقریبا مثل قرص استامینوفن. اسمشو نمیدونم بعد از بیمارستان هم قرص متیل دادن هر 8 ساعت بخورم. قرص داکسی سایکلین هم که داده بودن

به نظرم سعی کن با چیزای گیاهی و فعالیت دفع بشه این داروها همش عوارض دارن

خیلی ترسیدم گفتین این قرصا کیست ایجاد میکنه منم دو سه روزی قرص متیل رو خوردم ولی دیگه نخوردم الانم لک بینی دارم منم باید برم سونو بدم

۱۳۹۶/۴/۲۰ ۰۱:۱۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

من با قرص میزوگلندین کاملا دفع کردم. اما به شدت درد ناک بود

سلامتی باشه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021