تعداد بازدید : 790
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۲
کاربران آنلاین : 0
nazi123456
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۵:۵۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۷ ۲۳:۰۴:۴۰

پریود شدن با وجود بارداری

(ویرایش)

سلام لطفا کمکم کنین خیلی نگرانم

خرداد ماه رابطه کامل داشتم ولی منی داخل واژن ریخته نشد. اما بعدش باز رابطه داشتیم و ممکنه الوده به منی بوده باشه واسه همین کمتر از ده ساعت دو تا اورژانسی 0.75 رو با هم خوردم. پریودم چند روز با تاخیر اومد و نگرانیم رفع شد. اما چندروز پیش چندتا مطلب در مورد این خوندم که خانومهایی بودن که تا چندماه از بارداری مثل حالت عادیشون پریود میشدن ودوباره نگرانیم برگشت.

پریود تیرماه هم اومد و الان پریودم ولی انقد نگران بودم رفتم دکتر برام آزمایش خون بتا نوشت. انجام دادم و 1.7 بود دکتر گفت منفیه. اما باز مطلب تو اینترنت هست که حتی تا سه ماه از بارداری هم ممکنه آزمایش خون بتا هم بارداری رو نشون نده

الان بنظر شما با وجود اینکه بعد رابطه از اورژانسی استفاده کردم 1 ماه و نیم از رابطه م گذشته و پریود هم شدم و آزمایش خون هم منفی بوده امکان داره باردار باشم؟ لازمه دوباره ازمایش خون بدم؟

کلافه شدم از نگرانی، الان نباید بچه دار بشم 

۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۶:۱۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

به نظر خودت بااین اوصاف میشه باردار باشی....چه خبر دوماه پریود شی تازه منی هم داخل تخلیه نشده....چرا هرچیزی رو میخونی به خودت نسبت میدی....نه گلم مطمعن هزار درصد باش که هیچ خبری نیستanim2-25r30wi

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۶:۱۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۰۰:۳۷:۰۶
(ویرایش)

خانوم گل به اين مطالب چرت و پرت اعتنايي نكن لطفا غير ممكنه با وجود پريود و مصرف قرص اورژانسي باردار شده باشي تازه ازمايشم كه دادي 

دارم مامان ميشم
خدايا هزار مرتبه شكرت❤️
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۷:۱۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

عزیزم هرچی تو نت میخونی ک نباید به خودت بگیری

ما ک یک ساله تو اقدامیم شب تا صب لنگ در هوا میخوابیم ک بگیره بازم پریود میشیم اونوقت شما منی نریخته قرصم خوردی پریودم شدی آزم دادی منفی بوده هنوز شک داری بارداری؟؟؟؟ چرا میاین سوالای بی ربط میپرسین حالا باردارم باشی چی میشه؟جواب بچه ها چه تاثیری داره وقتی جواب منفی آز روت تاثیر نداشته بازم فکر میکنی بارداری!

اینقدر ناشکر نباش اکثر خانومای اینجا منتظر آز مثبتن,یکیش خودم

والا آدم تو کار خدا میمونه تشخیص نمیده به کی مرحمت کنه به کی نه

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۸:۰۴:۴۳
(ویرایش)

ممنون خانوما flowerfloweranim2-28

۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۸:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سوالم بی ربط به چی بوده سرکار خانوم؟!! بی ربط یا باربط بودنش رو شما تشخیص میدین؟!! شما در طول زندگیتون کلیه نگرانی ها و ترسهاتون دلیل منطقی داشته؟!!! گاهی آدم نیاز داره جواب سوالاتش رو بر مبنای تجربه دیگران بگیره چه این کار منطقی باشه یا خیر ممکنه به سوال کننده دلگرمی و آرامش بده

اینکه باردار باشم چی میشه یا نمیشه رو باید به شما توضیح بدم؟! شما کاملا از شرایط زندگی من مطلع هستین که اجازه میدین به خودتون همچین سوالی بپرسین؟

من در مورد چه چیزی ناشکرم سرکار خانوم؟ اینکه درحال حاضر نمیخوام بچه دار بشم به معنیه ناشکریه؟

با این جمله "والا آدم تو کار خدا میمونه تشخیص نمیده به کی مرحمت کنه به کی نه" ناشکر کاملا مشخص شد. پیداست شما خودتون رو از خداوند هم آگاهتر میدونین برای مرحمتش

دعا میکنم خداوند شمارو به همه خواسته هاتون برسونه تا اینطور عجولانه و با نگاه منفی پاسخ آدمارو ندین

سوال بی ربط میبینین رد بشین مجبور نیستین باعث آرزدگی دیگران و خودتون بشین

۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۸:۱۶:۰۹
(ویرایش)

ممنون خانوم flowerfloweranim2-28

۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۸:۴۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام خانوم

با این توضیحاتی ک شما دادی امکان بارداری شما صفره.

اصلا نگران نباش و با ارامش ب زندگیت ادامه بده و استرس نداشته باشanim2-ad54ad

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۲۲:۵۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

وااااااه😮😮😮

استغفرالله خدا تشخیص نمیده یعنی چی؟؟؟؟؟

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۲۳:۳۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

عزیزم اونایی که شما خوندی استثناست.اونم برای کسی که شرایط بارداری رو داره. منی باید نزدیک به تاریخ تخمک گذاری داخل واژن بریزه اونم با یکبار خیلی بعیده.شماکه همون یکبارم نداشتی.همچین استرس بی دلیل وغیر منطقی ای مطمئنا برای سلامت روحی خودت ضررداره.بهتره بجای دکترزنان به فکر آرامش خودت باشی.

۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۳:۲۵:۲۵
(ویرایش)

ممنون دوستان flowerflower

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728