تعداد بازدید : 769
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۲
کاربران آنلاین : 0
marall
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۱:۳۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۱

دود دربارداری

(ویرایش)

سلام دوستان سوالی داشتم اگ میتونین کمکم کنید من الان باردارم تو هفته ی 34هستم متاسفانه شیره مصرف میکنم البته نه زیاد الانم کم کردم .میخواستم بپرسم تازایمانم  اگر یواش یواش کم کنم مشکلی پیش میاد برای نوزاد؟چکارکنم.بخاطر دردمیکشم وگرنه قبلا نمیکشیدم توروخداکمک کنید

۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۱:۴۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام  من اطلاع چندانی درباره شیره ندارم اما هرنوع از این چیزا به شدت خطرناکه.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۱:۴۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)
خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۲:۲۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۰۰:۳۷:۰۶
(ویرایش)

واي اخه چجوري دلت مياد جون بچتو به خطر بندازي😳😳

هر چيزي كه رو تو اثر كنه رو بچتم اثر ميكنه حتي دود سيگارم واسه خودتو بچت ضرر داره چه برسه به اينكه بشيني شيره بكشي واقعا ادم تعجب ميكنه از اين همه جاهل بودن

دارم مامان ميشم
خدايا هزار مرتبه شكرت❤️
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۲:۲۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۰۰:۳۷:۰۶
(ویرایش)

بهتر بود اول اعتيادتو كنار ميذاشتي بعد باردار ميشدي

دارم مامان ميشم
خدايا هزار مرتبه شكرت❤️
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۴:۴۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

خودت که زندگیتو خراب کردی زندگی اون طفل معصومم خراب میکنی خیلی نوزادا با معتاد بودن مادرشون اونام اعتیاد میگیرن واقعا متاسفم دیگه هر بلایی یر بچه میخاستی تا الان آوردی 4 هفته آخر میخای ترک کنی که چی بشه بکش لذت ببر اون بچه بدبختم عاقبتش میشه عین مامانش دیگه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۶:۴۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام عزيزم! 

از وقتي پيامت رو خوندم مدام ذهنم درگيره بود كه چي بگم؟ قضاوت نكنمت، منع نكنم ! بتونم مثل يه دوست راهنماييت كنم! 

اولا آفرين كه شهامت داري و مَي گي! اين نشونه اينه كه حالت بده! دوست نداري استفاده كني! تَو قدم اول رو برداشتي! 

بعدم من تحقيق كردم كه چيزي كه ميگي چيه! 

مورفين خالصه! بينهايت خالص! به غير از عوارضي كه داره و همه مَي گن ، ببين منم باردارم! هزار تا درد دارم ! اما تحمل مَي كنم تا جايي كه بشه! دكتر بهم مسكن داده ، نمي خورم كه هم خودم سر زا مسكن روم تاثير كنه ، هم بچم! 

الانم دير نيست! بذار درد خماري رو الان بچت تَو شكمت ببره! آسونتره براش! فقط تحت نظر دكتر هركار مَي كني! سر خود يهو ترك نكن! 

بعدم تَو بايد بفهمي درد داري ، زبونم لال دچار زايمان زودرس بشي يا خيلي چيزاي ديگه ، اون موقع چون مورفين مصرف كردي اصلا نمي فهمي! دور از جون ضربان بچه ميره و صد تا خطرم براي خودت! اين رو نمي خواي صد در صد! درد كمك مَي كنه تَو بفهمي كجات درد يا مشكل داره بري درمان كني! 

بعدم كي مصرف كننده است دور و برت؟ قطع رابطه كن! 

اگه تاحالا اقدام كرده باشي مَي دوني اين سه اصل رو: 

دوري از 

زمين بازي 

يار بازي 

توپ بازي

ازينا دوري كن كه صد در صد بتوني ترك كني! بهد زايمانم تا وقتي شير ميدي نبايد مصرف كني! تَو مَي توني! من حس مادرانه رو توت ميبينم! درسته اسيرش شدي ولي دلت نمي خواد و اين عاليه! مصرف با عذاب خيلي خوبه! كمك مَي كنه زود تَر كنار بذاري! 

اميدوارم پيامم رو بخوني! هر وقت حال بدي داشتي بيا همينجا با من حرف بزن! من شنوده خوبيم! اما دست نكش از تصميمت! 

به قضاوت ديگران هم كاري نداشته باش! مهم تَويي و اون بچه تَو شكمت! تَو مَي توني! من ديدم ده ها نفر دورم كه شرايطشون بدتر از تَو بوده و ترك كردن ! تَو باز انگيزه داري! 

پس بگو با ياد و نام خدا، ازت كمك مَي خوام! و شروع كن! ❤️❤️❤️❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۶:۵۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ببخشيد اسم رو اشتباه منشن كردم ! اين اسم با دبل ال درسته! 

شرمنده اينيكي مارال جون! ☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران