تعداد بازدید : 964
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۵
کاربران آنلاین : 0
امید به اینده
۱۳۹۶/۴/۲۵ ۰۰:۴۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۰۸:۵۸:۳۰

سلام خسته نباشید من ۳۴ سالمه هنوز ازدواج نکردم میشه با عکس پر ه بکارتم نشخیص بدید.ممنونم

(ویرایش)

سلام خسته نباشید من۳۴سالمه هنوز ازدواج نکردم .اینروزا احتمال ازدواجم هست من همیشه به خاطر استرس اینکه پرده بکارم چطوری میخواستم خودم زودتر از اینکه با همسرم برم  خودم تنها برم ولی روم نمیشه متاسفانه.میخواستم ببینم میشه عکس بندازم برای شما ارسال کنم که تشخیص بدید چطوریه؟چطوری عکس بندازم  که واضح باشه....متاسفنه من در دوره نوجوانی چندباری خود ارضایی داشتم در سن ۱۵ یا ۱۶ سالگی...که همو ن ازرو مالیدم فقط یه بار یه‌کوچولو انگشتمو کردم داخلش...میخواستم ببینم ممکنه اسیب دیده باشه؟

۱۳۹۶/۴/۲۵ ۰۱:۲۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۰۰:۳۷:۰۶
(ویرایش)

عزيزم بايد تو قسمت پرسش و پاسخ بپرسي كه فكرم نميكنم خانوم خياباني اجازه ارسال عكس بدهند شما به يه پزشك مراجعه كن خيالت راحت ميشه و رو شدن نداره عزيزم در روز كلي ادم ميرن پيش پزشك براي اطلاع از نوع پرده و سالم بودنش

و اين رو هم بگم كه با توضيحاتت فكر نميكنم اسيبي به پردت رسيده باشه نگران نباش و اگرم اسيبي رسيده باشه مشخصه كه بخاطر چي اسيب رسيده

موفق باشيد 

دارم مامان ميشم
خدايا هزار مرتبه شكرت❤️
۱۳۹۶/۴/۲۵ ۱۱:۴۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

ببخشید ولی شما بیشتر باید نگران داشتن پرده بکارت تواین سن باشید تا نداشتنش.ودرمورد اینکه روتون نمیشه برید دکتر معاینه بشید هم به روانشناس مراجعه کنید نه اینکه از آلتتون عکس بگیرید بفرستین به کسی.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران