تعداد بازدید : 2307
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۳۱
کاربران آنلاین : 0
آرزو(پ)4m
۱۳۹۶/۴/۲۸ ۰۸:۴۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵

ترس دارم خیلی

(ویرایش)

سلام دوستای گلم خیلی وقته تو سایتا چیزایی درباره از کار افتادن قلب جنین میخونم و کسای زیادی بودن که اینجوری جنینشونو از دست دادن. من خیلی بهم شک وارد میشه با کوچک ترین چیزی مثل ملخ میترسم چه برسه به گربه و..... حالا ترس دارم نکنه حدایی نکرده واسه جنینم اتفاقی افتاده باشه کجا همیتونم صدای قلبشو بشنوم و مطمئن شم سالمه رفتم پیش دکترم اصلا انجام نداد واسه ماه دیگه نوبت سنو دارم تا اون موقعه دق میکنم به نظرتون مرکز بهداشتا انجام میدن؟

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۴/۲۸ ۱۰:۲۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۸ ۲۳:۵۵:۴۱
(ویرایش)

سلام. شما چند وقت بارداری هستید؟ تا زمانی که جنین داخل لگن باشه فقط از طریق سونوگرافی صدای قلب جنین شنیده میشه.

۱۳۹۶/۴/۲۸ ۱۰:۵۴:۰۹
(ویرایش)

هفته دهم بارداری ام

۱۳۹۶/۴/۲۸ ۱۱:۲۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۸ ۲۳:۵۵:۴۱
(ویرایش)

فکر کنم تو این هفته هنوز هم فقط با سونوگرافی صدای قلب شنیده بشه.

شما خودتون هم بدون نسخه پزشک می تونید برید سونوگرافی 

۱۳۹۶/۴/۲۸ ۱۲:۴۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

سلام عزیزم. شما بد متوجه شدین! قلب جنین تواین هفته ها ازکار نمی افته بلکه اصلا از اول تشکیل نشده که بارداری ادامه پیدا کنه. من هفته 6 رفتم سونو وصدای قلبش وشنیدم.هفته 8 نهایت اینکارو میکنن.چرا واست انجام نداد؟برو دکتر یا رادیولوژی دیگه. استرسم نداشته باش توکل کن به خدا. خیلیا بودن که توشرایط خیلی خیلی بد بچه های سالم به دنیا اوردن. اصلا نترس عزیزم.ولی برو حتما سونو منتظر ماه دیگه نمون .10 هفته خیلی زیاده.حتما صدای قلبشو میشنوی.

۱۳۹۶/۴/۲۸ ۲۲:۰۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

آرزو جان من هفته 7 رفتم قلبش تشکیل شده بود و صداشو شنیدم.اگه دکتر ننوشته برات.آزاد برو سونوگرافی. الان بری حتما ضربان قلب داره.بد به دلت راه نده. انشاءالله که قلبش هم تشکیل شده.استرس برات بده 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۳۰ ۰۹:۴۴:۳۸
(ویرایش)

اخه جنین من تو پنج هفته قلبش تشکیل شده بود و صداشو شنیدم من میترسم از ابنکه از دستش بدم وگرنه جنینم سالم سالمه.شما متوجه نشدی که دقیقا چی میگم

۱۳۹۶/۴/۳۰ ۰۹:۴۶:۲۸
(ویرایش)

اذر جان تو پنج هفته قلب جنینم تشکیل شده و صداشو شنیدم من میترسم بخاطر استرس و ترسم چیزیش بشه رو قلبش تاثیر بذاره.

۱۳۹۶/۴/۳۰ ۰۹:۴۸:۰۳
(ویرایش)

تازه من حرکاتشو هم حس میکنم و وقتی پرسیدم دیدم مربوط به جنینه این حرکات مطمئن شدم سالمه.

۱۳۹۶/۴/۳۰ ۱۲:۵۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آرزو جون! منم ٨ هفته بودم كه رفتم سونو گفتن ٦ هفته اي! 

ضربان قلب جنين رو ديدم! با سونوي واژينال! 

بعدم اولين بار دكتر برام ١٦ هفتگي صداش رو گذاشت شنيدم! حتي براي غربالگري كه ١٣ هفتگي رفتم فقط نگاه كردن ، صداي ضربان رو چك نكردن! 

البته روند بيمارستان اينجا اين شكليه! پيش دكتر ميري ضربان قلب، سونو گرافي فقط سونوگرافي! 

حالا صداش رو نشنو! مهم نيست! 

مَي توني به شوهرت بگي سرش رو بذاره رو شكمت بشنوه! منم گاهي دلشوره مَي گرفتم اينكار رو مَي كردم! 

بعدم يه وقتايي دلت شور ميزنه مخصوصا از سه ماه به بعد، طاق باز بخواب! شكمت رو نگاه كن! مثل ضربان قلب شكمت بالا و پايين ميره! خودش دلگرميه! 

با ترس و دلهوره و اينا هم چيزي نميشه! 

شوهر من اوايل يادش ميرفت من حاملم ، زير پايي مينداخت، يهو مَي ترسوندم! پشتم مَي كوبيد بي هوا!

الان كه ٦ ماهمه و كلي گريه و التماسش كردم كمتر باهام شوخي مَي كنه! 

فقط من نگرانم بچم شيطون بشه! پدر من و درمياره😭

اگه مادر تَو بارداري آرامش داشته باشه ، احتمال بيشتري ميره كه بچه آروم باشه بعد از دنيا اومدن! البته به شرطي كه تَو ژن پدر و مادر شيطون نباشن! 

من كه فاتحم خوندست😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۳۰ ۱۳:۲۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

عزیزم من فکرکردم که هنوز نشنیدی صدای قلبشو. فقط استرس نداشته باش میفهمم چقدرنگرانی.من دیروز خونریزی داشتم تا خودمو رسوندم سونو عمرم نصف شد.خداروشکر سالم بود ولی همچنان لکه ولخته دارم.ایشالله توام صدای قلبشو میشنوی وخیالت راحت میشه عزیزم.

۱۳۹۶/۴/۳۱ ۰۸:۴۲:۱۴
(ویرایش)

گلم خیلی مراقب خودت باش استراحت بهترین چیز واسه زمانیه که لکه داری.

۱۳۹۶/۴/۳۱ ۰۸:۴۶:۳۷
(ویرایش)

ممنونم عزیزم که باعث دلگرمیم شدی . اتفاقا بچه شیطون عالیه من که تمام اطرافیان و اشناها و بخصوص شوهرم اروم وقرار ندارن. بچه منم که فکر کنم از اونا کم نداشته باشه .

۱۳۹۶/۴/۳۱ ۱۳:۳۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

آرزو جان من هم مثل تو میترسم از ملخ یا حتی گاهی اوقات پشه یا مگس میشینه رو دستم فکر میکنم ببین چه حشره ای دلم میریزه و میترسم ولی مامانم میگه دختر دلتو قرص و محکم کن.هیچی نمیشه الکی جوش نزن. استرس و دلهره خیلی برای قلب بچت بده.پس مراقب خودت باش چون حالا 2 نفرید. منم دستمو میذارم روی شکمم مثل نبض میزنه خیالم راحت میشه که بچم زنده ست 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران