تعداد بازدید : 1022
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۳۰
کاربران آنلاین : 0
Maryami6728
۱۳۹۶/۴/۲۹ ۲۱:۴۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۶ ۱۷:۴۶:۱۷

بی بی چک منفی

(ویرایش)

دوستان من بعد از ۵روز تاخیر در پریود بی بی چک گذاشتم منفی شد....احتمال داره که زود گذاشته باشم و نیاز هست آزمایش خون بدم...یا صبر کنم چند روز دیگه بی بی چک بزارم... سابقه نداره بیشتر از ۵ روز عقب بندازم

۱۳۹۶/۴/۲۹ ۲۱:۴۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸
(ویرایش)

گلم صبر کن منم 1 هفته تاخیر داشتم بیبی زدم منفی شد و دیروز پریود شدم 

۱۳۹۶/۴/۲۹ ۲۲:۱۸:۴۲
(ویرایش)

ممنون المیرا جان...آخه من نهایت یکی دو روز تاخیر در پریود داشتم...اینبار تاخیر زیاد شده......ی کمر درد کوچولو هم دارم اما مثه همیشه و علائم پریودی نیست

۱۳۹۶/۴/۲۹ ۲۳:۲۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸
(ویرایش)

انشالله که مامان شدی گلم بیبی زدی یا ازمایش دادی بهم هبر بده

۱۳۹۶/۴/۳۰ ۱۴:۴۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۸ ۰۲:۴۴:۱۴
(ویرایش)

سلام . تاخیر در پریود برای چند روز دلیل واضحی برای بارداری نیست . خیلی دلایل دیگه میتونه داشته باشه . ازمایش  خون اون هم نه خیلی زود . بهترین راه مشخص شدنش ازماش خونه . بعد که جواب مثبت شد سریع برو سونوگرافی . بهتره وازینال باشه تا مشخص بشه که لانه گزینی در داخل رحم هست یا خدایی ناکرده خارج از رحم . . در این مرحله سونولوزیست بهت میگه که لانه گزینی داخل رحمه . بعدشم دیگه ادامه کار . 

من خوبم؟
۱۳۹۶/۴/۳۰ ۱۴:۵۰:۴۳
(ویرایش)

عزیزم شش ماه پیش تمام آزمایشاتم نرمال بود و کیست هم نداشتم فقط پرولاکتینم لب مرض بود....اما الان کمر دردم و پریود نشدم و علائم پریود ماه های قبلو ندارم...آخه همیشه ۴..۵ روز مونده ب پریود سینه هام دردناک و سفت میشدن اما این ماه فقط کمر درد خفیف دارم...و خیلی ها میگن بی بی چکشون منفی شده اما جواب آزمایش خون مثبت...تاریخ پریودم ۲۴ خرداد هست و تا الان خبری از پری نیست.....یعنی ۶ روز

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران