تعداد بازدید : 614
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۲
کاربران آنلاین : 0
amb
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۱:۱۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲ ۱۱:۳۷:۳۶

راجع به پرده بکارت لطفا اگه اطلاعات دارین جواب بدین خیلی مهمه

(ویرایش)

سلام من تازه نامزد کردم چند روز پیش نامزدم انگشتشو که داخل واژنم برد بهم گفت پرده نداری و اینکه قبلا هم با کسی رابطه نداشتم اصلا نمی دونم چجوری ممکنه پرده نداشته باشم و اینکه دو ماه پیش که به دکترم مراجعه کردم بهم گفت پردت سالمه کسی میدونه چجوری ممکنه همچین چیزی؟

۱۳۹۶/۵/۲ ۱۱:۳۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم ربطی نداره با انگشت مگه پرده مشخص میشه شما برو به نظر من پزشک نامه بهت بده که فردا نامزدتم حرفی نداشته باشه بزنه زیرش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۱:۴۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام مگه تشخیص پرده الکیه؟ به نظرت تشخیص نامزدت درسته یا دکتر ؟ اینقدر الکی نگران نشو .

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۱۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیزم نگران نباش اولا باید قبل عقد دکتر میرفتی و گواهی دوشیزگی میگرفتی برای دوطرف ک فردا حرفی نباشه 

احتمالا پردت از نوع حلقوی ارتجاعیه 

نگران نباش منم موقع نزدیکی اولینبار نه دردی داشتم نه خونی چون دکتر رفته بودم و دکتر ب مادرشوهرم گفته بود ک اینجوریه و خون نداره خیالمم راحت بود 

الان ممکنه نامزدت با انگشت ب پردت اسیب رسونده باشه حتما با خودش به متخصص زنان مراجعه کن و گواهی بگیر حتما از متخصص بپرس پردت چ نوعیه درد داره خون داره یا نه 

فعلا ب نامزدت اجازه نده ک به واژنت دست بزنه پای ابرو وسطه

انشالله ک چیزی نیس 

۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۱۰:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیزم نگران نباش اولا باید قبل عقد دکتر میرفتی و گواهی دوشیزگی میگرفتی برای دوطرف ک فردا حرفی نباشه 

احتمالا پردت از نوع حلقوی ارتجاعیه 

نگران نباش منم موقع نزدیکی اولینبار نه دردی داشتم نه خونی چون دکتر رفته بودم و دکتر ب مادرشوهرم گفته بود ک اینجوریه و خون نداره خیالمم راحت بود 

الان ممکنه نامزدت با انگشت ب پردت اسیب رسونده باشه حتما با خودش به متخصص زنان مراجعه کن و گواهی بگیر حتما از متخصص بپرس پردت چ نوعیه درد داره خون داره یا نه 

فعلا ب نامزدت اجازه نده ک به واژنت دست بزنه پای ابرو وسطه

انشالله ک چیزی نیس 

۱۳۹۶/۵/۲ ۲۱:۳۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۱۹:۴۹:۳۷
(ویرایش)

بچه ها راس میگن اول پیش دکتر برو وگواهی بگیر ازش به احتمال اینکهپردت  ارتجاعی یا حلقوی باشه هست،ولی اگه با انگشت نامزت پردت آسیب میدید حتما خون میومد،همه دوستان خیلی ببخشید ولی من خودم اولین بار خون کمی از من اومد بعد چهار سال که دختر اولم رو باردار بود تو 6ماهگی بعد از نزدیکی خون زیادی از من اومد که من ترسیدم فک کردم بچم دچار مشکل شده که پیش ماما رفتم گف قسمتی از پردت مونده بوده که الان کلا پاره شده ،حتما حتما گواهی بگیر،من گواهی نگرفته بودم واسه همسرم اصلا مهم نبود ولی مادرشوهرم...😡ماما پیش خودش گف کلی شرمنده شد😤😤

زندگی دونیمه دارد
نیمه اول در انتظار نیمه دوم
نیمه دوم در حسرت نیمه اول
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031