تعداد بازدید : 96661
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۴/۲۴
کاربران آنلاین : 0
دریای خروشان
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۱:۵۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۰:۰۳:۴۵

باردار بودن با وجود ازمایش خون منفی و سونوگرافی منفی

(ویرایش)

سلام به همه دوستان عزیزم دوست دارم اطلاعاتم را در مورد بارداری ام با شما در میان بگذارم. من زمانی که تصمیم به بارداری گرفتم خدا را شکر با اولین اقدام باردار شدم .چون احتمال میدادم که ممکن هست باردار باشم 4 روز بعد از عقب انداختن پری رفتم از خون که بتا 0.05 بود اما بعد از گذشت 10 روز از عقب انداختن پری چون تو این 3 الی 4 سال اخیر همه پری ها تقریبا منظم بود دوباره رفتم از خون که منفی و بتا 0.08 بود .رفتم پیش دکتر که بهم گفت احتمالا استرس داری و به خاطر همین عقب انداختی و این موضوع طبیعیه و بهم دو تا امپول پروژسترون داد که بزنم تا پریود شم .اما من خودم میدونستم باید یه خبرهایی باشه و از دکتر خواستم برام سونو بنویسه که دکتر هم برام سونو وازینال نوشت اما دکتر سونوگرافی هم حرف دکتر خودم را زد و گفت هیچ خبری از بارداری نیست و این جور عقب افتادن های پری در زمان اقدام طبیعیه.اما باز هم من اصرار داشتم که باردار و امپول هایی که دکتر داده بود را اگر چه میدونستم در بارداری ضرر نداره استفاده نکردم. گذشت و دیدم 24 روز شده که پریودم عقب افتاده .همینطوری 2-تا بی بی چک گرفتم و یکیش را استفاده کردم و در کمال تعجب دیدم که دو تا خطش سریع پررنگ شد. همون روز رفتم از خون و دیدم بله جواب مثبت و بتا حدودای 700 بود که دو روز بعدش رفتم سونوگرافی که دکتر گفت سن حاملگی 5 هفته هستش. این را هم بگم که من برای اقدام از کیت تخمک گذاری استفاده کرده بودم و احتمال اینکه تخمک گذاری در زمان دیگه ای بوده باشه کم هست. همچنین من ازمایش خون هام را در جاهای مختلف میرفتم تا خطای آزمایشگاهی هم وجود نداشته باشه اما هنوز نه خودم و نه دکتر نمیدونم که چرا ازمایش ها منفی میشدن.

۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۲۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام. عزيزم

مبارك باشه ان شالله ني ني رو سالم و سلامت به دنيا بياري و بغل بگيري براي من هم دعا كن مامان بشم 

برام خيلي جالب بود موفق باشي

۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۳۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

مبارك باشه خانم ! 🎉🎉🎉 

و خيلي ممنون كه تجربه مفيدت رو در اختيارمونگذاشتي! 

اميدوارم بارداري راحتي داشته باشي😍😍😍😍🍼🍼🍼😍😍😍😍

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۳:۵۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۰:۰۳:۴۵
(ویرایش)

ممنون از همه 

۱۳۹۶/۵/۲ ۱۴:۲۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

واسه زن داداش منم دقیقا همین اتفاق افتاد و حتی اون آمپولا هم زد سونو هم رفت که میگفتن کیست داره اما بد از یک ماه بی بی چک مثبت شد و حامله بود 

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۵:۵۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

چقدر عجیب و جالب بود.سنو واژینال خیلی میگن دقیقه ولی نشون نداده‌.ممنون از اطلاع رسانیتون.انشالا بارداری خوبی داشته باشین

Stay stronge
۱۳۹۶/۵/۲ ۱۷:۳۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۵:۳۱:۲۰
(ویرایش)

منو انداختید بشک.چون منم بااین آزمایشای منفی و بی بی چکای یک خطه این چندرور اخیر دست و پنجه نرم کردم با یک هفته تاخیر و بتای 0/2

ولی آمپولهای پروژسترون رو دیروز تزریق کردمanim2-21

۱۳۹۷/۴/۲۴ ۱۴:۵۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۲:۳۵:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستان.من ۳ اردیبهشت آز دادم بتام مثبت بود.بعد از ۱۰ روز ی لکه بینی پیدا کردم رفتم دکتر برام سونو نوشت گفت چیزی نیست باردار نیستی ولی دکترم باز شیاف نوشت استفاده کنم هفته بعدش برم آز بدم.هفته بعدش رفتم دوباره آز و سونو کلا ازمایشمم منفی شد.من منتظر خونریزی بودم کلا خونریزی ایجاد نشد.در حد لکه بینی...باکلی دارو گیاهیو قرصای دکترم ک داده بود بعد از تقریبا ۱ ماه تو ۱۸ خرداد یکم لکه بینیم بیشتر شد حتی شنیده بودم این بارداری شیمیایی محسوب میشه خونریزی بیشتر از پریودم هست ولی خونریزی من خیلی کمتر از پریودمم بود من پریودمم خونریزیم زیاد نیست.الانم ک ۲۴ تیره هنوز پریود نشدم.قبل این اتفاقا ت پریودم منطم بود...شکمم بزرگتر شده احتمال داره بارداری ادامه داشته باشه ؟!

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران